blog

Rosemary Barton Bio, żonaty, mąż, dziecko, wynagrodzenie i wartość netto

Rosemary Barton jest jedną z czołowych dziennikarek politycznych w Kanadzie. Przeprowadziła wywiady z wieloma premierami, czołowymi politykami i znanymi osobistościami świata polityki. Za jej ciężką pracę i poświęcenie została uhonorowana nagrodą Canadian Screen Award w 2016 roku jako najlepsza prezenterka w sektorze wiadomości i informacji.

 Rosemary Barton Bio, żonaty, mąż, dziecko, wynagrodzenie i wartość netto

Kariera i wartość netto

Rosemary od najmłodszych lat marzyła o byciu reporterem politycznym.

Karierę rozpoczęła jako badaczka dla francuskojęzycznego kanału informacyjnego RDI w Canadian Broadcasting Corporation (CBC). Później dołączyła do Global News jako korespondent Zgromadzenia Narodowego Quebecu.

Ponownie wróciła do CBC w 2004 roku i dostała tę samą rolę prowincjonalnego korespondenta politycznego. Następnie, w 2007 roku, została wybrana na ogólnokrajowego reportera biura parlamentarnego CBC, zajmującego się szeregiem federalnych kampanii kierowniczych.

Po tym, jak Evan Solomon została zwolniona przez CBC w 2015 roku, została tymczasową gospodarzem „Władzy i polityki”. W ciągu roku została oficjalnie mianowana nowym stałym gospodarzem programu w styczniu.

Zadebiutowała we flagowym programie CBC, The National, w listopadzie 2017 roku jako współprowadząca obok Iana Hanomansinga, Andrew Changa i Adrienne Arsenault. Ale po kilku latach zmieniła swoją rolę jako dziecięcego korespondenta politycznego CBC, ponieważ CBC postanowiło nie kontynuować Narodowy.

Czytaj więcej: Homa Bash Wiki: Wiek, Mąż, Kawaler, Wzrost, Wynagrodzenie

Za swoją dobrą pracę została nagrodzona Najlepszym Gospodarzem lub Ankieterem w 2016 r. na IV Canadian Screen Award.

Podobnie zarabia znaczną część wynagrodzenia jako reporterka wiadomości w CBC, która ma wynieść około 65 USD rocznie. Szacuje się, że wraz z tym ma wartość netto od tysięcy do milionów dolarów.

Sekretne życie osobiste

Barton jest typem osoby, która lubi zachować swoje życie osobiste tylko dla siebie. I z tego powodu wzbudziła wśród fanów ciekawość dotyczącą swojego partnera.

Jednak ciekawość wydaje się nigdzie nie kończyć, ponieważ nie rzuciła żadnego życia na swoje życie osobiste. Więc to, czy jest mężatką, czy samotną, pozostaje tajemnicą.

Nie przegap: Claudine Wong Wiki, Bio, Wiek, Mąż, Dzieci, Wynagrodzenie

Ale nie można zaprzeczyć, że uwielbia afiszować się z podziwem dla swoich rodziców w każdym możliwym wywiadzie i postach towarzyskich.

Mówi, że jej matka jest dla niej inspiracją i wspierała ją na każdym etapie jej życia. Nawet dzisiaj chodzi do matki, kiedy musi podjąć niektóre z trudnych decyzji.

Jeśli chodzi o jej ojca, przypisuje mu to, że wprowadził ją do polityki.

Należy do rasy białej i posiada obywatelstwo kanadyjskie. Ukończyła literaturę francuską na Uniwersytecie De Saint-Boniface, a następnie dziennikarstwo na Uniwersytecie Carleton.

Zalecane