blog

Roxana Saberi Wiki: Żonaty, Mąż, Chłopak, Rodzina, Pochodzenie, Wynagrodzenie

To jednocześnie pokrzepiające i niesprawiedliwe, gdy ktoś wpada w konflikt między programami politycznymi dwóch krajów wagi ciężkiej. Jeśli chcesz wiedzieć, przez co trzeba przejść, gdy jesteś wsadzany za kratki, nie znając powodu, dla którego stoisz, to właściwą osobą do udzielenia odpowiedzi może być Roxana Saberi. Korespondentka została oskarżona o szpiegostwo i skazana na osiem lat więzienia, ale została zwolniona już po czterech miesiącach po strajku głodowym.

 Roxana Saberi Wiki: Żonaty, Mąż, Chłopak, Rodzina, Pochodzenie, Wynagrodzenie

Więzienie i walka o wolność:

Saberi musiała przejść przez bardzo trudny okres w swojej karierze, kiedy została aresztowana za oskarżenia o infiltrację inwigilacji w styczniu 2009 roku, a zarzuty zostały przedłużone w kwietniu. Kobieta została oskarżona o kupowanie alkoholu i pracę jako dziennikarka bez dowodu osobistego oraz szpiegowanie Irańczyków.

Mimo że została skazana na 8 lat więzienia, reporterka była wolna po czterech miesiącach pobytu w więzieniu 11 maja 2009 roku. W ciągu tych czterech miesięcy wiele przeszła i rozpoczęła strajk głodowy, aby przyznać się do winy. Pod presją międzynarodową i pogarszającym się stanem zdrowia, odegrała kluczową rolę w jej wolności.

Po jej uwolnieniu ówczesny prezydent Ameryki Barak Obama, a następnie sekretarz stanu Hillary Clinton była zadowolona z jej uwolnienia i głośno mówiła podczas pobytu w więzieniu, gdy nazwali akcję „bezpodstawną”.

Samozwańczy narzeczony lub prawdziwy partner!

Na początku 2009 roku, kiedy była aresztowany za kupienie butelki wina, a później oskarżoną o szpiegostwo w kwietniu, miała poparcie człowieka nazwiskiem Bahman Ghobadi, który jest uznanym przez krytyków reżyserem filmowym.

Został nazwany jej narzeczonym przez BBC i Huffington, a nawet pokazał swoje niezapomniane wsparcie dla Roxanne. Ale ku zaskakującemu obrocie wydarzeń jej ojciec odmówił uznania go za swojego narzeczonego, co sprawia, że ​​sprawy są tak skomplikowane i zagmatwane.

Jedno bliskie źródło rodziny Roxanne twierdziło nawet, że Czas treści że wykorzystuje jej wartość do nagłośnienia swoich filmów. Ale zarówno Roxanne, jak i Bahman do tej pory odmawiali komentarza w tej sprawie. I jak na razie nie jest mężatką, a jej kwestia zaręczyn wciąż pozostaje tajemnicą.

Podczas gdy wszyscy spekulują na temat jej spraw, kobieta musi szukać odpowiedniej osoby, aby pewnego pięknego dnia nazwać mężczyznę swoim mężem, kto wie?

Rodzina: krąg siły

Urodziła się dla ojca Rezy Saberi, który jest Irańczykiem i matki Akiko Saberi, która pochodzi z Japonii. W jej trudnym czasie jej rodzice wspierali ją, co skłoniło ją do przetrwania tej fazy.

To był rzeczywiście traumatyczny etap w życiu Roxany i jej rodziny. W sprawiedliwym i jawnym procesie w jej sprawie odwołanie trwało prawie pięć godzin na jej końcowych rozprawach. Niekończące się apele jej ojca, Rezy Saberi i ich prawnika rodzinnego, starali się jak najlepiej pogrzebać sprawę.

Zalecane