blog

Royalty Brown, Córka Chrisa Browna Wiki: Wiek, matka, wartość netto, fakty

Royalty Brown czerpie swoją wartość netto ze swojej linii mody, mimo że ma zaledwie trzy lata. W maju 2017 r. jej matka Nia Guzman zgłosiła pod swoim nazwiskiem międzynarodowy znak towarowy klasy 25 zarejestrowany jako „Royalty Brown Clothing”. Jej linia modowa obejmuje odzież, obuwie i nakrycia głowy. Ma również stronę internetową o nazwie „www.royaltybrown.com”, dzięki której generuje swój dochód. Na swojej stronie sprzedaje dwuczęściowe ubrania, kosmetyki i akcesoria odpowiednie dla dzieci poniżej piątego roku życia. Jest córką piosenkarza Chrisa Browna i byłej modelki Nii Guzman.

  Royalty Brown, Chris Brown's Daughter Wiki: Age, Mother, Net Worth, Facts

W jaki sposób Royalty Brown zgromadził swoją wartość netto?

Royalty Brown czerpie swoją wartość netto ze swojej linii mody, mimo że ma zaledwie trzy lata. W maju 2017 r. jej matka Nia Guzman zgłosiła pod swoim nazwiskiem międzynarodowy znak towarowy klasy 25 zarejestrowany jako „ Royalty Brown Odzież. '

Linia mody Royalty's obejmuje odzież, obuwie i nakrycia głowy. Ma też stronę internetową o nazwie „ www.royaltybrown.com dzięki której generuje swój dochód. Na swojej stronie sprzedaje dwuczęściowe ubrania, kosmetyki i akcesoria odpowiednie dla dzieci poniżej piątego roku życia.

Jeśli chodzi o jej ojca, Chrisa Browna, ma ogromną wartość netto w wysokości 50 milionów dolarów. The Z Tobą piosenkarz zgromadził swoje dochody z kariery jako muzyk R&B. Jego dziewięć dyskografii przyniosło mu ogromną fortunę. Ma też album zatytułowany Royalty na cześć swojej córki. Został wydany w 2015 roku.

W latach 2006-2018 wystąpił w kilku trasach koncertowych, w tym Z bliska i osobista wycieczka ; One Hell of a Nite Tour po Europie ; oraz Złamane serce podczas wycieczki po pełni księżyca , co dodatkowo pomogło muzykowi zwiększyć jego wartość netto.

Ojciec rodziny królewskiej, matka w sporze

Royalty jest córką piosenkarza Chrisa Browna i byłej modelki Nii Guzman. Ale jej rodzice nie są już w związku. W 2014 roku na podstawie testu DNA potwierdzono, że Chris był jej ojcem.

W maju 2016 Chris wygrał bitwę sądową ze swoją byłą dziewczyną. Jury przyznało Chrisowi prawa do oglądania Royalty przez 12 dni w miesiącu bez żadnego nadzoru. Przerażona decyzją ławy przysięgłych, jej matka, Nia powiedziała, że ​​to nie najlepsza sytuacja, by pozwolić córce odwiedzić Chrisa, który według niej miał osobowość złego chłopca. Potem zażądała również, aby niania wychowywała członków rodziny królewskiej, stwierdzając, że Chris nie nadaje się do wychowywania córki.

Również w tym samym miesiącu Chris martwił się, że Nia ubrała Royalty w jednoczęściową sukienkę na lekcję tańca. Była para później spierała się ze sobą w mediach społecznościowych w związku z ich nieporozumieniami. Chris przeniósł sprawę na Instagram i stwierdził:

To szalone dla mnie, że rodzic byłby w porządku, ubierając naszą córkę jak 16 lat. Nie jest mi z tym w porządku. Ma 2 lata!!!

Na swoim Instagramie Nia również uderzyła rapera i z pogardą powiedziała mu, że jeśli jest wściekły z powodu sukienki dziecka, powinien iść się pomodlić. Podczas sporu w mediach społecznościowych Chris powiedział nawet, że rzucił nałóg palenia w Nowy Rok 2016 dla swojej córki. Później Chris stwierdził, że Royalty to jego „duma i radość”. Brown powiedział również, że nie będzie tolerował żadnych działań, które szkodzą jego córce.

Poprzednio, Nia w swoim usuniętym poście na Instagramie powiedziała, że ​​Chris kłamał na temat stosowania środków antykoncepcyjnych, gdy były intymne.

Nia i Chris, którzy wciąż się biją, mają kwaśny związek. Jednak oboje bardzo kochają swoją córkę.

Krótkie bio i fakty

Royalty urodził się 27 maja 2014 roku. Pochodzący z Teksasu ma obywatelstwo amerykańskie. Ma 0,54 m wzrostu (‎1' 9 1/2 ”) i należy do rasy czarnej. Według wiki jest utalentowaną dziewczyną, która lubi tańczyć i śpiewać.

Zalecane