blog

Róża Burgundia Wiki: Wiek, Prawdziwe Imię, Dziewczyna, wesoły, Sprawy, Wartość Netto

Wszyscy słyszeliśmy powiedzenie „Miłość nie ma granic”, ale widzieliśmy bardzo niewiele przykładów, które mogą to udowodnić. Związek Denzella Younga i jego 37-letniej dziewczyny Hazel-E jest jednak doskonałym przykładem, który pokazuje, jak para niezależnie od krytycznych hipokrytów umawiała się na randki i udowodniła, że ​​w miłości wszystko jest całkowicie sprawiedliwe. Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej o tym oszałamiającym duecie, zapraszamy.

 Róża Burgundia Wiki: Wiek, Prawdziwe Imię, Dziewczyna, wesoły, Sprawy, Wartość Netto

Kim jest Rose Burgundy?

Rose Burgundy to młody, aspirujący raper, który stara się wyrobić sobie imię i sławę w środowisku muzycznym. Większość z was może nie znać go jako rapera, ale najbardziej znany jest jako chłopak Hazel-E.

Hazel-E jest także osobowością telewizyjną i zagrała w „Love and Hip Hop: Hollywood”. Burgundy po raz pierwszy pojawił się w tym popularnym programie jako bae Hazel-E. W 2017 roku Burgundy zadebiutował w „Love and Hip Hop” w czwartym sezonie 2017 roku.

Romans w związku z różą i leszczyną:

Musiałeś słyszeć, jak ludzie mówią, że „wiek to tylko liczba”. Cóż, Rose and Hazel to doskonały przykład cytatu. Para pozostawiła publiczność zszokowaną i osądzoną, gdy 19-letni nastolatek spotykał się z 37-letnią kobietą.

Życie w Hollywood poinformował, że duet pracował razem nad projektem i zakochał się pomimo ogromnej różnicy wieku. Zaczęli mieć romans w 2016 roku, który miał miejsce około 18. urodzin Rose, ale jeszcze trafił na pierwsze strony gazet.

wyznał, że chce poślubić swoją dziewczynę.

Wygląda na to, że para jest w sobie szaleńczo, głęboko i nieskończenie zakochana, ponieważ poszli o krok dalej, gdy Hazel przedstawiła swojego chłopaka swojej matce, Angeli.

Źródła sugerują, że Rose przyznał swojej matce, że chce poślubić Hazel-E, a ona była dość zdumiona jego oświadczeniem i była przeciwna małżeństwu z powodu różnicy wieku. Chciała, aby jej córka wyszła za mąż za odnoszącego sukcesy mężczyznę w jej wieku, a nie młodego rapera zmagającego się z problemami.

Nienawiść Rose i Hazel do społeczności LGBT!

Perez Hilton zgłoszone że niektóre internetowe trolle oskarżyły Rose o jego seksualność i powiedziały, że jest gejem. Duet zareagował bardzo agresywnie i powiedział, że „Gejowie powinni płonąć w piekle”. Raper umieścił następnie na Instagramie zdjęcie flagi dumy płonącej w płomieniach.

Jednak po kilku nienawistnych tweetach fanów, Hazel i Rose przeprosiły za swoje czyny.

Jaka jest wartość netto Rose Burgundy?

Rose Burgundy to nowa aspirująca osobowość w przemyśle muzycznym. Wartość netto Rose w dokładnych liczbach nie została ujawniona, ale jego dziewczyna ma wartość netto 400 tysięcy dolarów.

Krótki życiorys:

Musiałeś znać rapera jako Rose Burgundy, ale to nie jest jego prawdziwe imię. Jego nazwisko rodowe to Denzell Young. Urodził się 15 lutego 1998, a obecnie ma 19 lat. Urodził się i wychował w Los Angeles w Kalifornii.

Zalecane