blog

Rudabeh Shahbazi Wiki, Bio, Wiek, Żonaty, Mąż, Chłopak, Wynagrodzenie

23 września 2015 r., gdzieś w różnych miejscach dostępu online, zapewniono, że WFOR w Miami, do którego należą CBS, awansował do rannego starcia Rudabeha Shahbaziego na partnera w wieczornych wiadomościach. Zaczyna w nowej części poniedziałek. Dziennikarka WFOR, Lauren Pastrana, przejmie obowiązki współgospodarza porannego. 38-letnia, zdobywczyni nagrody Emmy, kotwica dla CBS4 również zapoczątkowała swoje kwitnące życie z wieloma nagrodami i nominacjami, a także z kolosalną ilością wartości netto i fortun.

  Rudabeh Shahbazi Wiki, Bio, Wiek, Żonaty, Mąż, Chłopak, Wynagrodzenie

38-letnia, zdobywczyni nagrody Emmy, kotwica dla CBS4 również zapoczątkowała swoje kwitnące życie z wieloma nagrodami i nominacjami, a także z kolosalną ilością wartości netto i fortun.

Ile jest wart Rudabeh Shahbazi?

Jest potentatem, a jej styl życia dodatkowo nawiązuje do tego, że jest potentatem i ma milion dolarów całkowitej wartości netto ze świetną pensją. Rudabeh jest wolontariuszem Big Brothers Big Sisters z Greater Miami i jest istotą aranżacji „CBS4's Mentoring Matters”, która koncentruje się na motywujących ludziach z grupy ludzi z Południowej Florydy, którzy wolontariatu mają możliwość wywarcia jakiegokolwiek wpływu na życie młodych ludzi, zgodnie z Glassdoor .com, średnia pensja pracowników CBS wynosi 47 291 dolarów rocznie. Tak więc, jeśli chodzi o jej karierę w CBS, mogła zniszczyć ogromną ilość fortun, które wahają się w tysiącach.

Zobacz: Amanda Fuller żonaty, mąż, w ciąży, przyrost masy ciała, wartość netto

Została włączona do organizacji non-benefit Organization School on Wheels, pełniąc rolę mentora dla potrzebujących dzieci na terytorium Los Angeles i zgłosiła się na ochotnika do American Cancer Society oraz różnych organizacji charytatywnych i grupowych.

Prowadzi wieczorne audycje w dni powszednie w CBS4. Ona również walczy z ogólnymi problemami ludnościowymi, które wskazują Focus na Południowej Florydzie, emitując niedziele na WBFS, MyTV33. Dołączyła do WFOR-TV, CBS4 w sierpniu 2015 r. jako gwiazda poranna, a we wrześniu 2015 r. zamieniła się w pierwszy chwyt Ricka Folbauma.

Zanim dołączyła do CBS4, była dziennikarką i stażem w KABC-TV w Los Angeles. Przed dołączeniem do KABC-TV Shahbazi była korespondentką KNXV-TV w Phoenix, gdzie otrzymała regionalną nagrodę Emmy. Została również nominowana do politycznej Emmy za ciągłe informowanie o kontrowersyjnym prawie imigracyjnym Arizony oraz za zajęcie zespołu EMMY.

Nie zapomnij: Kristen Soltis Anderson Wiki, Bio, Wiek, Żonaty, Mąż, Chłopak

Czy Rudabeh Shahbazi jest żonaty, czy nie?

Jest młodą i piękną dziennikarką, która zdobyła miliony fanów, zwłaszcza fanów płci męskiej. Tak więc wielu facetów chce ją jako partnera życiowego. Ale nigdzie nie podzieliła się niczym ze swojego życia osobistego, na przykład o swoim stanie małżeńskim, mężu i chłopaku, a także o jej randkowych historiach wciąż się ukrywa. Ale czasami spotyka się z tajemniczym facetem, ale nigdy nie odnosi się do niego jako do swojego chłopaka.

Tak więc, wszystkie jej informacje i jej konto w mediach społecznościowych, wydaje się, że nie jest zamężną kobietą, ale szczęśliwie mieszka z rodziną i rodzeństwem. Zawsze co roku 16 czerwca obchodzi z nimi swoje urodziny. W tym roku skończyła 38 lat, ale nadal wygląda młodziej niż na swój wiek.

Musisz również to zobaczyć: Belen De Leon Wiki, wiek, wynagrodzenie, wartość netto, żonaty, mąż

Krótki życiorys

Rudabeh Shahbazi urodziła się w 1980 roku w Miami w USA, a swoje urodziny obchodzi 16 czerwca. Posiada obywatelstwo amerykańskie i należy do rasy białej. Ma również atrakcyjne ciało o doskonałej i uwodzicielskiej sylwetce.

Rudabeh ma ponad 5 stóp i 8 cali wzrostu, a jej waga jest taka sama, ma urocze twarze i uśmiechy, a niektóre strony wiki słyną z jej włosów i skóry. Korzysta również z różnych serwisów społecznościowych, łatwo stamtąd do niej.

Rudabeh Shahbazi jest absolwentem Uniwersytetu Pepperdine i Graduate School of Journalism na Uniwersytecie Kalifornijskim w Berkeley.

Zalecane