blog

Rugby Star Sarah Hunter Wiki: żonaty, mąż, partner, rodzice, wartość netto

Doskonałość jest stopniowym wynikiem ciągłego doskonalenia wyników. Sarah Hunter, gwiazda rugby, która reprezentuje swój kraj, Anglię, wciąż powtarzała afirmację, która sprawiła, że ​​jej profesjonalna podróż jako zawodniczki rugby była warta obejrzenia. Skupiona na sobie i zdeterminowana Sarah jest także graczem zespołowym, który konsekwentnie obserwuje siłę swojej drużyny. Centralnym punktem gracza było dążenie do wyróżnienia i przewyższenie oczekiwań tworzonych przez poprzednie gry.

  Rugby Star Sarah Hunter Wiki: żonaty, mąż, partner, rodzice, wartość netto

Jej kariera zawodowa

Sarah Hunter jest zawodniczką Pucharu Świata w rugby kobiet, która reprezentuje swój kraj, Anglię. Gra na pozycji Loose Forward i aktywnie służy swojej drużynie od 2007 roku, z ponad dziewięćdziesięcioma ośmioma występami. To było w roku 2017, w którym poprowadziła drużynę Anglii do finału przeciwko Nowej Zelandii.

Niestety, Anglia nie mogła wygrać meczu, pokonując na 41-32 pkt przez Black Ferns w Belfaście. Jednak dla Sarah nie ma miejsca na sentyment. Krótko po klęsce Hunter stwierdził w an wywiad

„Jeśli nie dążysz do osiągnięcia najwyższego poziomu, jesteś w złym miejscu. Chcę pomóc przenieść ten skład i grę kobiet na inny poziom. Dokonaliśmy pełnego przeglądu po finale i znamy obszary, które musimy poprawić przed zaciekle konkurencyjną Sześciu Narodów. Musimy stać się nieco bardziej fizyczni i narzucać się zespołom”.

W 2004 roku Hunter zadebiutował, grał przez ponad jedenaście sezonów w Lichfield, a później wybrał Bristol jako swój kolejny cel podróży w 2015 roku.

Wyróżnienia i osiągnięcia

Zawodniczka rugby jest uhonorowaną i mianowaną „członką Orderu Imperium Brytyjskiego (MBE), a także otrzymała wyróżnienie noworoczne za wkład w grę w 2015 roku. Nie tylko to, Hunter miał okazję reprezentować swój kraj na Puchar Świata Kobiet w Rugby 2010, a następnie został mianowany członkiem drużyny Pucharu Świata Kobiet w Rugby 2014.

Ile jest jej wart netto

Do tej pory właściwe informacje o jej rocznych zarobkach i kontraktach z jej drużyną grającą pozostają nieujawnione, co kwestionuje jej rzeczywistą wartość netto. Pomimo niejasnej wartości netto, Sarah Hunter jest prawdopodobnie zadowolona z tego, co dostaje; biorąc pod uwagę fakt, że reprezentuje cały naród w światowych konkursach.

Sarah Hunter ma partnera?

Cała Anglia, jeśli nie cały świat, zawsze skupiała się na życiu zawodowym Sary Hunter, co wyraźnie przyćmiewało jej życie osobiste. Wygląda jednak na jej własny wybór, ponieważ prowadzi bardzo prywatne życie i nie lubi dzielić się swoją tajemnicą z opinią publiczną. Fakt, czy Hunter jest mimo wszystko szczęśliwym małżeństwem, czy dopiero randkującym, uznanym za ukryty przed jej platformami społecznościowymi.

Podczas biegania po polach Hunter może szukać odpowiedniego partnera, z którym mogłaby spędzić życie i zadzwonić do męża w nadchodzących dniach. Istnieje jednak również możliwość, że przygotowuje się do ślubu, o którym jej fani nie są w pełni świadomi.

Czy była na jakimkolwiek randkowym szaleństwie?

Ze względu na spokojną naturę gracza, trudno powiedzieć, czy była lub nie była w romansach. Jako osoba z rezerwą, jeśli chodzi o osobiste rozmowy, żadne konkretne szczegóły dotyczące jej potencjalnego chłopaka nie zostały ujawnione w mediach.

Rodzice Sarah Hunter:

Hunter jest bardzo bliski i drogi swoim rodzicom. Za każdym razem, gdy ma czas poza boiskiem, gracz spędza chwile z rodziną. Tweet, który opublikowała na swojej stronie społecznościowej, odzwierciedla jej miłość do rodziców.

Jej krótki życiorys

Zawodniczka English Union Rugby urodziła się 19 września 1985 roku, co oznacza, że ​​według wiki ma trzydzieści dwa lata. Wychowała się w Newcastle-upon-Tyne, Tyne & Wear w Anglii. Łowca ma 5 stóp. 9 ½” wzrostu i około 80 kg masy ciała. Gracz posiada obywatelstwo brytyjskie i należy do rasy białej. Hunter, po ukończeniu szkoły podstawowej w Goathland Primary School, została zapisana do Longbenton Community College.

Zalecane