blog

Rukiya Bernard Wiki: żonaty, mąż, chłopak, rodzice, wartość netto

Możesz mieć obładowany nagrodami gabinet i ogromne fortuny, ale najbardziej wyjątkowym osiągnięciem dla każdego jest bez wątpienia poczucie bycia wzorem dla własnych dzieci. Rukiya Bernard to znakomita aktorka znana z „Dnia, w którym zatrzymała się ziemia”, ale przede wszystkim jest matką dwójki dzieci i chce być dla nich wzorem do naśladowania.

  Rukiya Bernard Wiki: żonaty, mąż, chłopak, rodzice, wartość netto

Kariera Rukiyi:

Bernard jest ostatnio znany jako członek popularnego serialu telewizyjnego „Supernatural”. Wciela się w postać doradcy żałoby, Mii Vallens. Tajemnicze i upadłe postacie ukochanego serialu od samego początku fabuły pozostają nienaruszone przez publiczność. Aktor i producent mają kilka ekscytujących ról w filmach, takich jak „Dzień, w którym zatrzymała się ziemia” (2008), „Domek w lesie” (2012).

Rok 2016 przyniósł Bernardowi małą niespodziankę, która ogłosiła, że ​​jest częścią słynnego serialu science-fiction „Van Helsing'. Miała szczęście pracować jako starszy członek obsady serialu w ulubionym serialu wraz z kilkoma błyskotliwymi aktorami, takimi jak Kelly Overton i Vincent Gale.

Zanim pojawił się na srebrnych ekranach, Bernard był członkiem trupy tańca hip-hopowego „the Phem Phat Dancers”. Bernard jest profesjonalnym tancerzem, który trenował balet i taniec jazzowy w Opera Atelier. Pracowała nawet dla swojej rodzinnej firmy zajmującej się hurtową i detaliczną rękodziełem i akcesoriami na kontynencie azjatyckim i afrykańskim.

Ile jest warte netto Rukiyi?

Gwiazda „Supernatural” jest w centrum uwagi od czasu swojego debiutu. Za pierwszym razem udało jej się zdobyć drugoplanową rolę w nagrodzonym filmie „Nasza Ameryka'. Wszechstronnie utalentowana gwiazda, która również podwaja się jako projektantka wnętrz, pobiera zdumiewającą pensję od producentów programów telewizyjnych i filmów, które pomagają jej gromadzić przyzwoitą sieć wartość.

Małżeństwo Rukiyi!

Aktorka jest żoną faceta o imieniu PJ Prinsloo, który z zawodu jest nauczycielem muzyki. Słynna aktorka zachowała w tajemnicy szczegóły swojego małżeństwa i jak dotąd nie podała niczego do wiadomości publicznej.

Razem para została pobłogosławiona synem i córką, których prawdziwe imię wciąż pozostaje tajemnicą dla wielu czytelników. To było 1 maja 2010 roku, kiedy para została pobłogosławiona przez córkę.

W swoim wywiadzie z Kurier z Vancouver w listopadzie 2014 roku powiedziała, że:

„Moja córka, wiem, jestem teraz jej wzorem do naśladowania numer jeden, więc muszę być tym, co chciałbym w niej zobaczyć”.

Jej wypowiedź świadczy o tym, że chce być kochającą matką, ale przede wszystkim osobą, na którą może patrzeć jej córka.

Rodzina i rodzeństwo Rukiyi:

Urodziła się dla rodziców Gilberta Bernarda i Nyakiringa Magugu. Jej jamajski ojciec był właścicielem myjni samochodowej, podczas gdy jej kenijska matka była właścicielką afrykańskiego sklepu z dziełami sztuki.

Jako rodzeństwo łączy ją fantastyczna więź z siostrą. Zamieściła zdjęcie swojej siostry na Instagram 18 lutego 2017 r. i powiedział, że:

„Moja siostra jest jednym z najbardziej zakręconych joginów. Spójrz na te fajki.

Krótka biografia Rukiyi:

Urodzona 20 stycznia 1983 roku aktorka pochodzi z Toronto w prowincji Ontario w Kanadzie i obecnie ma 35 lat. Bernard jest absolwentką, która ukończyła studia na Ryerson University's Theatre Program. Aktorka ma 5 stóp i 7 cali wzrostu i należy do pochodzenia afrykańsko-kanadyjskiego.

Zalecane