blog

Ruth Goodman Wiki, żonaty, mąż, córka, kwalifikacje, wykształcenie

Jej pasja do historii jest zaraźliwa i nigdy nie stroni od popadania w skrajności w swojej pracy. Ruth Goodman jest historykiem, której specjalnością jest badanie okresu nowożytnego oraz doradztwo w zakresie muzeów i zabytków. Jej sława jako specjalistki od brytyjskiej historii społecznej jest tak ogromna, że ​​pracowała i prezentowała wiele programów telewizyjnych i dokumentalnych.

 Ruth Goodman Wiki, żonaty, mąż, córka, kwalifikacje, wykształcenie

Kariera i postęp:

Namiętna i pracowita pani od zawsze kochała i interesowała się życiem i kulturą ludzi żyjących w przeszłości. To sprawiło, że spróbowała i doświadczyła tych warunków w wielu swoich występach. W 2009 roku pracowała u boku Petera Grinna i Alexa Langlandsa przy filmie dokumentalnym BBC „Victorian Farm”. Następnie rozpoczęła drugą część serii, w której studiowała wiktoriańską farmację i praktyki medyczne tamtych czasów.

Od tego czasu pracowała w wielu programach telewizyjnych i dokumentach, w tym „Sekrety zamku”, „Folwarka klasztoru Tudorów”, „Kew On Plate”, „24 godziny w przeszłości” i „Full Steam Ahead-How”. Railways Made Britain.” Obecnie okazjonalnie prowadzi „The One Show”.

Ile jest warte netto Ruth?

Ruth jest członkiem Grupy Tudorów, organizacji rekonstrukcyjnej z okresu Tudorów i konsultantem Muzeum Wiktorii i Alberta wraz z Zakochanym Szekspirem. Zgromadziła przystojną wartość netto wraz z miłością i szacunkiem ze strony ludzi po tym, jak poświęciła większą część swojego życia na przeszłość i przyniesienie wszystkich tych interesujących faktów, aby ludzie mogli je oglądać.

Jest także laureatką honorowego stopnia „Doctor of the University” z Bishop Grosseteste University College Lincoln, który zapewnił jej wkład w edukację historyczną. Uczestniczyła w Celebrity Masterchef w 2011 roku. Jej najbardziej znane programy telewizyjne to „Opowieści z Zielonej Doliny”, „Secrets From The Castle” i „The One Show”.

Związek Rut z mężem i dziećmi!

Wygląda na to, że fascynująca i inteligentna kobieta z naszego ulubionego programu telewizyjnego jest również sławnym członkiem swojej rodziny. Od dawna jest mężatką. Nie tylko my, ale także jej mąż i dwójka dzieci są fanami jej twórczości.

Jest żoną muzyka i rekonstruktora Tudorów, konsultanta IT Marka Goodmana ponad 25 lat temu, który wprowadził ją do grupy rekonstrukcyjnej Tudorów, która na nowo rozpaliła jej dziecięcą pasję do historii. Wystąpił w jednym z odcinków Farmy Klasztoru Tudorów.

Jest dumną mamą i przyjaciółką dwójki dzieci, Ewy i Katarzyny. Jedna z jej córek, Eve regularnie pojawia się u boku matki w telewizji, a Catherine wystąpiła kiedyś w jednym z odcinków Victorian Farm. Rodzina ma silną więź z każdym członkiem, wspierając swoich bliskich na każdym etapie życia. Żyją szczęśliwie i nie ma śladów rozwodu.

Krótki życiorys:

Ruth Goodman w wieku 53 lat urodziła się w 1963 roku. Urodziła się w białej rodzinie. Zajmuje się bardziej domowymi sprawami historii i występowała w wielu programach, które dotyczą tej części historii. Jej kwalifikacje obejmują również napisanie entuzjastycznie przyjętej książki How to be a Victorian. Inteligentna pani nawet w tym wieku nosi zdrowe ciało i lubi przy różnych okazjach próbować starożytnych ubrań i mody. Ma obywatelstwo brytyjskie.

Zalecane