blog

Ruth Wilson Żonaty, Mąż, Chłopak, Randki, Romans, Rodzina, Wartość netto

Ruth Wilson wyrobiła sobie sławę w dziedzinie aktorstwa nie tylko dzięki występom na ekranie, ale także występom w teatrze. Angielska aktorka jest laureatką Złotego Globu w 2014 roku, a krytycy filmowi docenili jej rolę w The Affair. Cóż, Ruth wie, jak pozostać na pierwszych stronach gazet, niezależnie od tego, czy jest to jej mocny występ, czy romantyczne więzi z niektórymi z jej współpracowników.

  Ruth Wilson Żonaty, Mąż, Chłopak, Randki, Romans, Rodzina, Wartość netto

Ile jest warte netto Rut?

Ruth Wilson zgromadziła majątek w wysokości 3 milionów dolarów. Sprawa aktorka zebrała swoje bogactwo dzięki swojej karierze w przemyśle rozrywkowym. Laureatka Złotych Globów w 2014 roku za swoją rolę w serialach telewizyjnych zarabia rewelacyjne pieniądze.

Ruth zadebiutowała na ekranie w 2006 roku, występując jako Jane Eyre w telewizyjnej adaptacji powieści, Jane Eyre. Występowała także w teatrze w tytułowej roli m.in Anna Christie w 2011 roku. Ruth po raz pierwszy pojawiła się w krótkim filmie Zejdź z mojej ziemi w 2007 roku. Jej godne uwagi prace w filmach obejmują Apartament Francuski (2015) i Ciemna Rzeka (2017).

Nie przegap Gwiazdy Ciemnej Rzeki: Andy Bean (aktor) Wiki, wiek, żonaty, żona, dziewczyna, wzrost

Ruth zyskała sławę dzięki serialowi z 2014 roku Sprawa. W serialu , grała rolę Alison Bailey wraz z członkami obsady, w tym Joshua Jackson, Sanaa Lathan, Omar Metwally i kilkoma innymi. Jednak aktorka ma nieoczekiwane wyjście z serialu. Zgodnie z fabułą serialu, Alison, grana przez Ruth, zginęła w odcinku „Secondary Drowning”.

Podczas wywiadu dla „CBS This Morning” w sierpniu 2018 roku została zapytana o zakończenie jej roli w Sprawa. Następnie odpowiedziała, że ​​chce opuścić serial, ale Ruth nie wolno było mówić o tym, dlaczego opuszcza serial. Była gwiazda The Affair, Ruth Wilson, rzeczywiście miała niezręczne wyjście.

Mało tego, w rozmowie z Mały Nieznajomy w czwartek wieczorem 17 sierpnia 2018 r. powiedziała, że ​​nie ma nic do powiedzenia o tym, jak jej postać kończy się w serialu. Jednak dyrektor Sprawa powiedział, że chce opuścić program, więc zdecydowali o scenie bez pisania scenariusza.

Przeczytaj także: Bernice Burgos Wiki, Bio, Wiek, Urodziny, Córka, Pochodzenie, Wartość netto

Randki ze współpracownikami

W ciągu swojej kariery Ruth była powiązana z kilkoma nazwiskami. W 2012 roku Ruth podobno spotykała się z Jude Shaw. Jude udostępnił ekran Ruth w londyńskiej produkcji dramatu, Anna Christie w 2011 roku. Plotki zyskały na sile, gdy zauważono, że odpoczywają na weneckiej plaży w marcu 2012 roku. Wcześniej w tym samym miesiącu duet był widziany całując się w londyńskim Groucho Club.

Jude, były mąż angielskiej aktorki Sadie Frost, towarzyszył Ruth podczas trzeciej rocznicy powstania The Box w Soho w Londynie w 2014 roku. Jednak Ruth podobno zerwała więź ze swoim chłopakiem, Jude pod koniec 2014 roku.

Ruth i jej były chłopak Jude spotkali się razem na plaży w Wenecji w marcu 2012 roku. (Zdjęcie: dailymail.co.uk)

Po zerwaniu miała romans z Jake'em Gyllenhaalem, który jest jej partnerem w sztuce na Broadwayu Konstelacje. Para była wielokrotnie widywana ramię w ramię na Manhattanie, przygotowując się do pokazu. Co więcej, para podobno podzieliła się namiętnym pocałunkiem po wzięciu udziału w Barry's Bootcamp w Nowym Jorku w maju 2015 roku. Ale po kilku tygodniach Ruth zaprzeczyła wiadomościom o randkowaniu z Jake'em w wywiadzie.

Co więcej, Ruth znów pojawiła się, przytulając się do… Sprawa współgwiazda Joshua Jackson w sierpniu 2016 r. Spędzają razem osiem godzin w restauracji Gemma w hotelu Bowery w Nowym Jorku. Niemniej jednak upierała się, że Joshua jest tylko bliskim towarzyszem.

Pokazuje, że jej chemia na ekranie jest również utrwalana poza ekranem. Pomimo wielu związków randkowych jest niezamężna i koncentruje się na swojej karierze.

Przeczytaj o zdobywcy nagrody Złotego Globu: Chris Colfer Gay, chłopak, związek - ciekawe fakty obejmują

Krótki życiorys

Utalentowana aktorka urodziła się 19 stycznia 1982 r. w Ashford w stanie Surrey jako córka kuratora sądowego Mary i bankiera inwestycyjnego Nigela Wilsona. Towarzyszy jej w rodzinie trzej bracia: Toby, Sam i Matthew.

Ruth uczestniczyła Szkoła Notre Dame , a później udał się do Esher College do nauki w szkole średniej. Ukończyła studia z historii na Uniwersytet w Nottingham w 2003 roku. Następnie ukończyła Londyńska Akademia Muzyki i Sztuki Dramatycznej (LAMDA) w 2005.

Zalecane