blog

Ryan Blaney Żonaty, Dziewczyna, Randki, Związek, Wynagrodzenie, Wartość netto

Młody strzelec maszerujący pod batutą swojego ojca, Ryan Blaney, odniósł sukces w NASCAR. Kierowca trzeciego pokolenia, który jest synem kierowcy Cup Series Dave'a Blaneya, wygrał swój pierwszy wyścig w wieku dziewięciu lat, podążając zawodem ojca w wyścigach ćwierć karłów. Przystojny facet znany jest ze swojego oddania wyścigom i nie odwraca się od innych dziedzin niż wyścigi.

 Ryan Blaney Żonaty, Dziewczyna, Randki, Związek, Wynagrodzenie, Wartość netto

Ile jest warte netto Ryana Laneya?

Ryan zgromadził w swojej karierze 5 milionów dolarów netto. Ryan pakuje ogromną wypłatę ze swoich kontraktów wyścigowych. Chociaż jego pensja pozostaje poufna, kierowca wyścigowy NASCAR Sprint Cup zarabia średnio od 500 000 do 10 milionów dolarów. Zarabia też znaczne sumy z kontraktów promocyjnych.

Cóż, dorobił się fortuny dzięki karierze wyścigowej. Ryan Blaney zadebiutował w wyścigach późnych modeli w Żużel Hrabstwa Orange w wieku 14 lat. W roku 2010 Blaney osiągnął swoje pierwsze zwycięstwo w karierze w serii at Dillon Motor Speedway .

Wygrał także Greenville-Pickens Speedway i Newport Speedway na swojej drodze do drugiego z rzędu drugiego miejsca w klasyfikacji mistrzostw PASS South. Później, w styczniu 2014 roku, ogłosił, że oprócz pełnego harmonogramu Camping World Truck Series z BKR, poprowadzi w ciągu roku piętnaście wyścigów Nationwide Series i dwa Sprint Cup Series dla Team Penske.

Status związku: Czy Ryan jest singlem?

Ryan jest skupionym chłopcem, który chce osiągnąć sukces, tak jak zrobił to jego ojciec. Jest bardziej znany ze swojej pracy niż z wiadomości na tematy. W jednym z wywiadów w 2014 roku dla USAToday Ryan przyznał, że nie ma jeszcze żadnej dziewczyny.

Cóż, to całkiem spora wiadomość, szczególnie dla pań, które myślą o umawianiu się z przystojnym facetem. Ryan uwielbia ukrywać swoje życie prywatne, dlatego jego status związku wciąż jest ograniczony do publicznego zasięgu. Jednak kolega z wyścigów, Bubba Wallace, który w wywiadzie dla NASCAR przyznał w 2015 roku, że jego dziewczyna Amanda Carter jest w nim zakochana.

Krótki życiorys

Pochodzący z Irlandii Ryan Blaney urodził się 31 grudnia 1993 roku w High Point w Północnej Karolinie, zgodnie z wiki. Jego ojciec Dave był odnoszącym sukcesy sprinterem. Jego matka nazywa się Lisa Blaney i ma dwoje rodzeństwa o imieniu Emma i Erin. Blaney, który łączy ze sobą niesamowitą więź, Ryan ma wzrost 1,7 m (5' 5 cali), a jego waga to około 140 funtów (64 kg).

Zalecane