blog

Ryan Dorsey Wiki, Net Worth, Rodzina-Wszystko o mężu Nayi Rivery

Tylko sukces w karierze nie gwarantuje szczęścia osoby. Ryan Dorsey osiągnął w swojej karierze wszelkie możliwe sukcesy, ale ostatnio trafił na pierwsze strony gazet jako ofiara konfliktu wewnętrznego. Ryan i żona Naya od dawna kłócili się o opiekę nad dzieckiem, a teraz uderzyła go w głowę i dolną wargę.

 Ryan Dorsey Wiki, Net Worth, Family-All About Naya Rivera's Husband
 • Edukacja
 • Rodzice
 • Rodzeństwo
 • Tylko sukces w karierze nie gwarantuje szczęścia osoby. Ryan Dorsey osiągnął w swojej karierze wszelkie możliwe sukcesy, ale ostatnio trafił na pierwsze strony gazet jako ofiara konfliktu wewnętrznego. Ryan i żona Naya od dawna kłócili się o opiekę nad dzieckiem, a teraz uderzyła go w głowę i dolną wargę.

  Jego żona Naya została aresztowana z baterią domową!

  Żona Ryana, Naya, została niedawno oskarżona o wykroczenie w domu po uderzeniu Ryana w głowę podczas wyprowadzania syna na spacer 25 listopada.

  Ryan i jego żona, która została aresztowana w Dorsey w hrabstwie Kanawha w Zachodniej Wirginii, podobno kłócili się o swoje dziecko, powiedział oficer szeryfa.

  Jak para wyszła za mąż?

  Ryan i Naya umawiali się ze sobą po dwudziestce, ale rozeszli się w krótkim czasie. Destiny chciało jednak, aby na nowo rozpoczęli romantyczną więź, a stało się to w 2014 roku.

  Wraz z rosnącą miłością i zrozumieniem para postanowiła pozostać w związku i pobrała się 19 lipca 2014 roku.

  Niezadowolony ze związku!

  Mimo pięknego początku małżeński związek pary nie mógł się długo przedłużyć. Oboje postanowili nazwać to rzuceniem w 2016 roku, po dwóch latach ślubu. Po tym, jak Naya złożyła rozwód z Ryanem w 2016 roku, para stwierdziła w People.com, że:

  „Po długim namyśle podjęliśmy decyzję o zakończeniu naszego małżeństwa. Naszym priorytetem jest i zawsze będzie nasz piękny syn, którego dzielimy razem. Nadal będziemy dla niego świetnymi współrodzicielami. Prosimy o szacunek i prywatność dla naszej rodziny w tym trudnym czasie.”

  Chociaż Naya była często widywana z Davidem Spade, a plotki o randkach również krążyły wokół, para nie mogła podjąć decyzji ze względu na opiekę nad jego dzieckiem.

  Kariera i wartość netto:

  Ryan dołączył do programu teatralnego w Riverside High School, a później przeniósł się do Los Angeles, aby rozpocząć karierę aktorską. Po wielu ciężkich pracach i występach na wielu przesłuchaniach Ryan dostał kilka drobnych ról w programach takich jak „Parki i rekreacja” i „Southland”.

  „Uzasadniony”, ostatni sezon serialu telewizyjnego FX, był jego pierwszą regularną rolą. Jego pierwszym filmem fabularnym jest „Blood Father”, oparty na kryminałach i dramacie, z udziałem Mela Gibsona, Williama H. ​​Macy'ego i Diego Luny.

  Podobnie niektóre z jego godnych uwagi filmów to „Khali the Killer”, „Unspoken”, „Growin” On, „Blood Father” i wiele innych.

  Ryan ma szacunkową wartość netto 2 miliony dolarów i jest również uważany za jednego z 20 najbogatszych aktorów 2017 roku.

  Krótki życiorys:

  Ryan Dorsey urodził się 19 lipca 1883 roku w Zachodniej Wirginii w Stanach Zjednoczonych. Dorsey miał błąd aktorski od dzieciństwa, więc nie ukończył wyższego wykształcenia. Porzucił studia na Uniwersytecie Zachodniej Wirginii. Jego ojciec to słynny piosenkarz Arnold Dorsey, a matka to Patricia Healey, aktorka. Przy odpowiedniej wysokości 5 stóp i 10 cali Ryan należy do rasy białej.

  Zalecane