blog

Ryan Giggs Żonaty, Żona, Rozwód, Dziewczyna, Romans, Rodzice, Wiadomości

Gracz nie tylko krwawi na czerwono, ale także oddycha na czerwono. Pozostał wierny swojemu klubowi Manchester United przez całą swoją karierę i występował w większości w swoim klubie. Ryan Giggs, ognisty i podstępny skrzydłowy, który stał się uosobieniem lojalności za swoje zaangażowanie w karierę piłkarską i drużynę, zaprzecza jednak faktowi w jego życiu osobistym.

  Ryan Giggs Żonaty, Żona, Rozwód, Dziewczyna, Romans, Rodzice, Wiadomości

Kariera i postęp

Szybki i podstępny skrzydłowy rozwiązywał problem ofensywny Manchesteru United przez ponad dwie dekady. Skrzydłowy rozpoczął karierę w Manchesterze City, ale nie minęło dużo czasu, zanim zwiadowca United go wytropił. W swoje 14. urodziny dołączył do United, aby zagrać ponad 1000 występów w rywalizacji, a także stał się najbardziej utytułowanym graczem z 34 głównymi trofeami.

Przeczytaj także: Dwight Yorke Żona, rodzina, dzieci, wartość netto, Wiek

Przeważnie lewy skrzydłowy terroryzował połowę przeciwnika swoją wysublimowaną pracą nóg i klasycznymi dośrodkowaniami. Ryan grał całą swoją karierę zawodową w Manchesterze United, gdzie zdobył 168 bramek i setki asyst.

Następnie został trenerem piłkarzy na sezon 2013-2014, w którym został tymczasowym menedżerem po zwolnieniu menedżera Davida Moyesa. Następnie został asystentem trenera w reżimie Louisa Van Gaala w następnym sezonie i przed ogłoszeniem przejścia na emeryturę z profesjonalnej piłki nożnej.

Ostatnio, pod presją menedżera United, Jose Mourinho, Eric Cantona – były kolega z drużyny Ryana – chce, aby klub oddał stanowisko Ryanowi. Eric powiedział na korzyść Ryana, że ​​klub nie daje możliwości byłym graczom, którzy znają filozofię klubu.

Ile jest warte netto Ryana?

„Strach” wśród przeciwników rozpoczął karierę jako skrzydłowy, ale w późniejszej karierze osiadł jako pomocnik. Jak na gracza, który grał w konkurencyjną piłkę nożną przez ponad dwie dekady, z pewnością zarobi na swoim wysiłku.

Nie przegap: Umowa z Khalilem Mackiem, wynagrodzenie, wartość netto | Ile jest jego wart? ?

Podczas swojej kariery piłkarskiej i menedżerskiej w Manchesterze United zebrał astronomiczne zarobki i ma obecną wartość netto w wysokości 60 milionów dolarów.

Ryan ujawnia swoją sekretną dziewczynę po rozwodzie

Ryan jest mężczyzną z jednym klubem, ale czy jest mężczyzną z jedną kobietą? Nie jest odpowiedzią.

Była żona Ryana, Stacey, miała dość licznych pozamałżeńskich romansów Ryana i w kwietniu 2016 r. złożyła pozew o rozwód z ogromnym roszczeniem o alimenty na rzecz współmałżonka. Według wiadomości opublikowanych w The Sun, legenda ma stracić 40 milionów dolarów ze swojej fortuny na rzecz współmałżonka Pomoc. Nie tylko wsparcie dla małżonków, Ryan kupił także dom swojej matki, który znajdował się kilka drzwi od rodzinnej rezydencji i przeniósł się tam, aby Stacey mogła tam bez problemu mieszkać z dziećmi.

Ryan poślubił swoją długoletnią dziewczynę Stacey 7 września 2007 roku po urodzeniu dwójki dzieci Liberty Beau w 2003 roku i Zachary'ego Josepha w 2006 roku.

Jego życie jest pełne romansów i oszustw, ale jeden szczególny problem wyróżnia się spośród wszystkich, a jest nim jego relacja z żoną brata, Nataszą. Natasha ujawniła, że ​​miesiąc przed ślubem z Rhodri była w ciąży z miłością, którą urodziła z gwiazdy Manchesteru United, a on zapłacił jej nawet 500 euro za aborcję.

Natasha twierdziła nawet, że Ryan ścigał ją za seks, nawet gdy Stacey była w ciąży z ich pierwszą córką. Sekretny związek seksualny trwał ponad osiem lat.

Cóż, gwiazda United miała również uwodzicielski związek z gwiazdą walijskiego Big Brother, Imogen Thomas. Walijska gwiazda wydała 150 000 euro, aby uzyskać nakaz sądowy przeciwko Imogen, sprzedając swoją historię i niszcząc jego reputację jako gracza. Ale historia trafiła do mediów i obniżyła jego reputację jako gracza.

Po niestabilnych relacjach z wieloma damami, piłkarz w końcu znalazł swoją miłość w dyrektorze PR, Kate Greville. Związek był przez jakiś czas utrzymywany w tajemnicy i ostatecznie został ujawniony po ośmiu miesiącach rozwodu ze Stacey.

Zalecane