blog

Ryan Guzman Żonaty, Żona, Dziewczyna, Split, Randki, Wartość netto

Gwiazdor całuje go w stopę, odkąd wystąpił w światowej klasy serialu tanecznym „Step Up'. Ryan Guzman, który w filmie wcielił się w główną rolę Seana Asy, jest najbardziej znany ze swoich niesamowitych ruchów tanecznych, które zawładnęły parkietem w ogniu. Aktor jest również dobrze znany z roli u boku Jennifer Lopez w filmie Chłopiec z sąsiedztwa.

  Ryan Guzman Żonaty, Żona, Dziewczyna, Split, Randki, Wartość netto

Kariera i postęp:

Ryan Guzman zadebiutował jako aktor w „Cameras” i „All the Right Moves” w 2012 roku. Zagrał powracającą rolę w dziewięciu odcinkach „Pretty Little Liars” u boku Lindsey Shaw oraz Tyler Blackburn . Zagrał główną rolę Ryana Millsa w serialu „Notorious” w 2016 roku i pojawił się jako sędzia „Chopped Junior” w 2017 roku.

Czytaj więcej: Theresa Roemer Wiki, wiek, rodzina, wartość netto

Wcielił się w role Bretta w „Ladies” Man: A Made Movie, Dylana w „There's Always Woodstock”, Alexa w „April Rain” i Rio Raymonda w „Jem and the Holograms”. W 2016 roku zagrał główną rolę rola Sebastiana w „Beyond Paradise.

Ile jest warte netto Ryana?

Szacuje się, że aktor „Step Up” ma pokaźną wartość netto w wysokości 1,4 miliona dolarów. Guzman zbiera zarobki z kariery aktorskiej i innych projektów modelingowych. Co najważniejsze, jego kontrakt z serią filmów „Step Up” pomógł mu w podniesieniu fortuny do milionów.

Ryan zerwał z Melanie!

Wiadomość o niepowodzeniu związku Ryana od jakiegoś czasu króluje na pierwszych stronach gazet. Aktor i Melanie Iglesias przez rok umawiali się na randki. Jego była dziewczyna towarzyszyła mu na czerwonym dywanie „Step Up: All in Italy” i uświadomiła wszystkim ich romantyczną więź.

Możesz cieszyć się: J. K. Rowling Wiki, Mąż, Wartość netto, Edukacja

Aktor wyraził nawet miłość i przywiązanie do Melanie w swoim tweecie w styczniu 2015 roku. Para nie ujawniła przyczyny rozstania, ale niektóre źródła twierdzą, że było to spowodowane jego ostatnim ruchem biznesowym.

Para oficjalnie potwierdziła swój romans 15 marca 2018 r. Para jest oficjalnie zaręczona i jest na drodze do zostania mężem i żoną.

Ryan stwierdził w grudniu zeszłego roku, że oświadczył się Chrysti na dachu. Jeśli chodzi o datę ślubu i kiedy planują podzielić się swoimi zaślubinami, Ryan stwierdził, że nie spieszy im się i że poświęcą cały swój czas, zanim rzucą się do czegokolwiek.

Podobny: Rochelle Ritchie Wiki, wiek, rodzice, mąż, wartość netto

Nowy członek rodziny?

Ale wśród plotek o możliwym ślubie jest jeszcze jedna rzecz, którą Ryan i Ane muszą być podekscytowani. Para jest teraz rodzicami dziecka, któremu nazwali Mateo.

Ryan udostępnia zdjęcie, na którym całuje brzuszek Chrysti. (Zdjęcie: etonline.com)

Chrysti ogłosiła, że ​​jest w ciąży we wrześniu 2018 roku, a 25 stycznia 2019 roku urodziła Mateo. Zarówno Ryan, jak i Chrysti nie mogli utrzymać podekscytowania, gdy weszli na swój odpowiedni Instagram i podzielili się wiadomościami o ciąży Chrysti i narodzinach Mateo.

Narodziny Mateo następują wkrótce po ich zaręczynach i dlatego postanowili nie spieszyć się przed ślubem.

Jego krótka biografia:

Ryan Guzman, lat 31, urodził się 21 września 1987 roku w Abilene, Teksas, Stany Zjednoczone. Guzman wywodzi się z mieszanego pochodzenia etnicznego i jest obdarzony wysokim wzrostem, wynoszącym 6 stóp. Urodził się dla rodziców Raya Guzmana, który jest Meksykaninem i Lisy, która ma brytyjskie, niemieckie, francuskie, holenderskie i szwedzkie pochodzenie. Aktor ukończył West Campus High School w 2005 roku, a później uczęszczał do Sierra College.

Zalecane