blog

Ryan Henry Wiki: wiek, dziewczyna, randki, rodzice, rodzeństwo, wartość netto

Życie nie zawsze idzie tak, jak tego pragniemy; czasami rzuca nam na drogę nieprzewidywalne sytuacje i oczekuje, że wyjdziemy z tego zwycięsko. Znany artysta tatuażu Ryan Henry zasmakował w trudnych realiach życia, gdy jego siostra Nova i siostrzenica Ava zostały zamordowane, ale dzięki jego miłości do sztuki, która pokazała mu wyjście z traumy. Ryan jest artystą tatuażu i posiada wysoko oceniany sklep z tatuażami 9Mag. Znany jest również z występu w Black Ink Crew: Chicago.

  Ryan Henry Wiki: wiek, dziewczyna, randki, rodzice, rodzeństwo, wartość netto

Ryan jest artystą tatuażu i posiada wysoko oceniany sklep z tatuażami 9Mag. Znany jest również z pojawienia się w Załoga Black Ink: Chicago.

Relacja w trybie on & off z ukochaną z college'u, podarowuje swój nowy samochód!

Ryan został pobłogosławiony wspaniałą karierą, ale wydaje się, że ma pecha w kwestii związku. Chociaż przez długi czas miał pasjonujący romans z ukochaną z liceum, Rachel Leigh, w końcu przyjął etykietkę „oszust”.

Ryan i Rachel, która od 2012 roku jest również założycielką luksusowej firmy lakierniczej Pear Nova, nie tylko byli ze sobą związani romantycznie, ale w 2007 roku urodzili dziecko o imieniu Mason.

Ryan jest bardzo blisko ze swoim synem, Masonem. Ryan opublikował słodki post urodzinowy dla swojego syna, który skończył 11 lat w swoim poście w mediach społecznościowych w czerwcu 2018. W poście podziękował wszystkim swoim życzliwym osobom za obdarzenie miłością jego rodziny i pragnie ich ciągłego wsparcia nawet w nadchodzącym dni.

Udostępnił także zdjęcie Rachel 15 lutego 2018 r. i życzył jej walentynek. Gwiazda reality show wręczył swojej mamie, zupełnie nową ciężarówkę marki Benz w Dzień Matki, którą zamieścił na swoim koncie IG 14 maja 2018 r.

Artysta tatuażu Kontrowersyjny związek randkowy

We wrześniu 2017 podobno spotykał się z Kat Jackson, która jest artystką tatuażu. Rachel również przeprowadziła się z innym mężczyzną, Jeremih i zaszła w ciążę z dzieckiem (Grey), ale ich związek zakończył się przed urodzeniem dziecka.

19 września 2017 r. Charmaine Johnise rozniosła pogłoski, że znalazła Ryana i Kat Jacksonów razem w łazience. Został uderzony kilkoma krytykami i aby wyjaśnić sprawy, które pojawiły się na żywo na Instagramie.

Artysta na początku przyznał, że oszukał swoją dziewczynę i też za to przeprosił. Jednak zaprzeczył plotkom o byciu w łazience z Kat, twierdząc, że nie byli ze sobą fizycznie związani, a ich romans ograniczał się do poziomu emocjonalnego. Kat wyjaśniła również incydent w wywiadzie dla Afterbuzz TV, w którym powiedziała:

„Nie wiem, jaki był ten moment, który wszyscy widzieliście… Noc była zamazana, nie będę kłamać. Być może pojawiło się trochę życzliwości, ale gdy będziesz dalej oglądać sezon, dowiesz się więcej.

Rodzice: post urodzinowy dla matki, siostra została zamordowana

Gwiazda reality show opublikowała życzenia urodzinowe dla swojej mamy, Avy Loni na swoim koncie na Instagramie 24 stycznia 2018 roku. Podziękował również wszystkim życzliwym, którzy przybyli świętować urodziny jego mamy.

W swoim kolejnym poście IG w dniu 25 stycznia 2015 r. Opowiedział o swojej siostrze i siostrzenicy, które zostały zamordowane przez chłopaka Novy w 2009 roku. Urodziny ich matki były dzień wcześniej i co roku rodzina świętowała, że ​​znaleźli martwe ciało Novy. oczy szeroko otwarte.

Ryan wezwał nawet wszystkie feministki, by nie unikały przemocy domowej, z którą musiało zmierzyć się jego rodzeństwo. Poza zagubioną siostrą Ryan nie ma drugiego rodzeństwa.

Ile jest warte netto Ryana Henry'ego?

32-letnia gwiazda reality show zarabia na swoim własnym sklepie z tatuażami, który otworzył w 2013 roku. Zrobił również duży rachunek za udział w spin-offie serii VH1 z 2015 roku, Załoga Black Ink: Chicago .

Program VH1, który jest często znany z fizycznej bójki między pracownikami sklepu tatuażu 9Mag w Pilźnie, był ostatnio w wiadomościach o nowej walce. W czwartej premierze serialu, która odbyła się 30 maja 2018 r., serial wezwał sąsiada do skontaktowania się z policjantami w sprawie zniszczenia mienia, co później na krótko wstrzymało kręcenie serialu reality show VH1.

Na premierze czwartego sezonu serialu 30 maja 2018 r. bijatyka w salonie tatuażu była prawdziwa. Chociaż Henry jest czysty w sprawach karnych, film pokazuje gwiazdę niosącą nieznaną lub strzelbę. Według doniesień doszło do zniszczeń w mieniu, ale żaden człowiek nie został poszkodowany.

Nie chcesz przegapić: Nikki Mudarris Wiki: chłopak, sprawy, pochodzenie etniczne, rodzina, wartość netto, teraz

Krótki życiorys

Ryan Henry urodził się 27 maja 1986 roku w Stanach Zjednoczonych zgodnie z wiki. Jest chłopcem Gemini i posiada mieszane pochodzenie etniczne (Afroamerykanin i Japończyk). Jego znakiem urodzenia są Bliźnięta. Tatuator stoi na wysokości 1,83 metra (6').

Zalecane