blog

Ryan Higa Wiki, żonaty, dziewczyna, randki, geje, pochodzenie etniczne, wartość netto

Najlepiej znany pod nazwą użytkownika YouTube „Nigahiga”, a także znany z filmów komediowych, takich jak słynne „Nice Guys”, „How to be Gangster” i „The iPod Human”, a zgromadził ponad osiemnaście milionów subskrybentów, Ryan Higa. Znany nie tylko jako sensacja internetowa, Richard Van nakręcił i wyreżyserował w 2008 roku swój pierwszy film fabularny zatytułowany Ryan and Sean's Nit So Excellent Adventure, znany również jako aktor.

 Ryan Higa Wiki, żonaty, dziewczyna, randki, geje, pochodzenie etniczne, wartość netto

Jaka jest jego kariera i sukcesja?

Gwiazda YouTube, Ryan stworzył swój pierwszy YouTube, gdy uczęszczał do Waiakea High School, gdzie ten facet ukończył judo i zapasy. Sieć została uruchomiona w 2006 roku i została stworzona przez Higę i jego pozostałych trzech przyjaciół. Później ten człowiek i jego jedyny przyjaciel, Fujiyoshi, w połowie 2006 roku zaczęli publikować swoje filmy na YouTube. W tych zamieszczonych filmach duet zsynchronizował piosenki z ustami. Niedługo potem obydwoje rozszerzyli się poza piosenki, wprowadzając kilka innych kawałków komediowych.

Od czasu do czasu jego przyjaciele wystąpili z gośćmi, a jego filmy komediowe na YouTube były oglądane ponad miliard razy. W grudniu 2016 roku jego kanał YouTube „Nigahia” ma ponad 19 milionów subskrybentów.

Jego wartość netto i wynagrodzenie:

Rewelacyjny i aktor internetowy, Ryan oszacował majątek netto na 4 miliony dolarów w 2016 roku, a także ogromne zarobki. A ten facet zarabiał na swoich filmach na YouTube i kilku innych aktach, takich jak aktor, piosenkarz i komik. Według celebritynetworth.com i innej wiki, ten facet otrzymał ponad 2,3 miliona dolarów od YouTube za ponad 2,6 miliarda wyświetleń, a także z innych filmów na kanałach.

Jako aktor pojawił się także w przebojowych filmach, takich jak w 2016 roku ten facet został obsadzony w horrorze „Tell Me How I Die”, a także w innych przebojowych filmach i serialach telewizyjnych. Tak więc, aby zobaczyć zdjęcia z jego konta w mediach społecznościowych, spędził również swój luksusowy styl życia.

Czy ożeni się ze swoją dziewczyną?

Gwiazda i aktor YouTube, Ryan nie jest żonaty, a także nie rozwodzi się. Ale on spotykał się z dziewczyną romantycznie do tej pory i nadal szaleńczo ją kocha. Ale ma też ciekawe i zaskakujące realia w swoim życiu małżeńskim, takie jak zerwanie randek, a także trochę tragedii. Ale ostatnio samotny nie jest żonaty i nie ma też żadnej żony, ale ruszajmy jego ekscytujące życie miłosne.

Ten facet spotykał się kiedyś z piękną kobietą/aktorką Tarynn Nago w latach 2006-2010, poznali się podczas kręcenia kilku filmów na kanał YouTube. W wywiadzie powiedzieli, że ich wspólny przyjaciel spotkał ich, a później zaczęli się spotykać. Autobus niestety pod koniec 2010 roku zerwał relację, bo twierdził, że jest gejem. Ale później udowodnił, a także powiedział, że nie jest gejem i zaczął spotykać się z inną kobietą, Andreą Thi, a mimo to spotykają się i szaleńczo się kochają. Ale nie ujawnili daty ślubu i szczegółów. Miejmy nadzieję, że wkrótce pokażą o nim wszystko.

Krótki życiorys:

Ryan jest pochodzenia japońskiego, więc jest pochodzenia azjatycko-amerykańskiego, ale ma obywatelstwo amerykańskie, ponieważ urodził się na Hawajach w USA 6 czerwca 1990 r. Jego rodzice, Wendell i Luci, dorastali ze swoim bratem Kyle'em. Jego wzrost wynosi ponad 5 stóp 10 cali z jego atrakcyjnym, smukłym i dobrze utrzymanym kształtem ciała i sylwetką, które również znalazłeś na jego koncie w mediach społecznościowych.

Zalecane