blog

Ryan Hurd Wiki, Wiek, Wzrost, Zaręczyny, Dziewczyna, Randki, Żonaty

Piosenkarz i autor tekstów, ale przede wszystkim nowa narzeczona piosenkarki My Church, Maren Morris, Ryan Hurd, który nie ma sobie równych w muzyce country, ma poślubić swoją dziewczynę. Wcześniej autor piosenek, którego piosenki nagrywali Dierks Bentley, Jake Owen, Maren Morris, Blake Shelton i Tim Mcgraw, dokonał swojego wokalnego przełomu i odniósł sukces dzięki przebojowemu albumowi „Hold You Back”.

  Ryan Hurd Wiki, Wiek, Wzrost, Zaręczyny, Dziewczyna, Randki, Żonaty

Kariera i życie zawodowe

Piosenkarz i autor tekstów po raz pierwszy obiecywał po piosence Blake'a Sheltona i Ashley Monroe „Lonely Tonight”. Nominowana do nagrody Grammy piosenka zyskała ogromną popularność, kiedy trafiła na pierwsze miejsce list przebojów. Wcześniej napisał na swoim koncie wiele piosenek country.

Nie przegap: Alanna Rizzo Wiek, Urodziny, Wzrost, Mąż, Wynagrodzenie

Absolwent socjologii Uniwersytetu Belmont z pełnym poświęceniem zrealizował swoje marzenie. Teraz stara się odcisnąć swój ślad na swoim wokalu, nie tylko pisząc piosenkę. Jego pierwsza piosenka, „We Do Us”, została wydana w Sony Music Nashville i spotkała się z gromkim aplauzem za młodzieńczy i pełen przygód styl. Wokalista użyczył swojego wokalu do hitów Hold You Back, City Girl i Love in a Bar.

Piosenkarka We Do Us napisała serię piosenek country, a nawet wydała EP-kę pod tym samym tytułem. Piosenkarz nigdy tak naprawdę nie powiedział o swoim stylu życia i zarobkach. Ale przy projektach, nad którymi pracuje, jego oczekiwana wartość netto wyniesie miliony.

Żonaty ze swoją długoletnią dziewczyną; Zaangażowany w 2017 r.

Piosenkarz, absolwent Uniwersytetu Belmont, Ryan Hurd, lat 31, jest żonaty ze swoim długoletnia dziewczyna, Maren Morris . Para miała intymną ceremonię ślubną 24 marca 2018 roku w The Cordelle w Nashville. Wschodnie miejsce w Nashville w stanie Tennessee jest ważnym wspomnieniem dla nich obojga, ponieważ miejsce to oznacza ich romantyczne spotkanie w 2013 roku.

Zobacz też: Nicole Maines Wiki: Wszystko o pierwszym superbohaterze transpłciowym

Piosenkarz ubrał się w granatowy garnitur na zamówienie, a jego 27-letnia żona Maren w klasyczną, długą białą suknię. Nowożeńcy ujawnili swoje zdjęcia ślubne na swoim Instagramie, gdzie podzielili się namiętnym pocałunkiem. Tymczasem Maren obnosiła się również z czarno-białym portretem z datą ślubu na podpisie.

Czytaj więcej o piosenkarz country: Karen Fairchild Wiki: mąż, rodzice, rodzina, wartość netto, 2017

Ryan spotykał się ze swoją ówczesną dziewczyną, Morris, przez ponad dwa lata od 2015 roku. Według źródeł wiki, Ryan poznał Maren podczas pisania piosenki dla Tima Mcgrawa w 2013 roku. Czterokrotnie nominowany do nagrody Grammy i Ryan nie umawiał się prawidłowo odeszli, ale byli przyjaciółmi od lat i ostatecznie zjednoczyło ich przeznaczenie.

Maren, która ujawniła, że ​​zawsze łączyła ich chemia pisania, ma mocne podstawy do budowania zdrowych relacji.

Spodziewasz się dziecka?

Tak, w październiku 2019 r. do mediów dotarła wiadomość, że Ryan i jego żona Maren Morris witają trzeciego członka rodziny!

Historia została upubliczniona za pomocą posta na Instagramie autorstwa Maren. Zdjęcie mówi wszystko, ale żeby było krótkie, pokazało parę kołyszącą się w dramatycznej i romantycznej pozie. Guz niemowlęcy podniósł rangę zdjęcia. W podpisie wspomniano również, że spodziewają się chłopca w marcu 2020 roku.

Wiadomość o ciąży Maren została ujawniona niedługo po ich pierwszej rocznicy.

Z całym podekscytowaniem w tym roku, Maren nie przegapiła serdecznej wiadomości z okazji urodzin męża. Niedawno 2 listopada 2019 r. Ryan skończył 33 lata i otrzymał pełną miłości wiadomość od swojego partnera. Maren wspomniała, że ​​będą to ostatnie urodziny jej męża w cichym otoczeniu, wskazując na ich nadchodzącego trzeciego członka.

Miesiąc wcześniej przyszli rodzice Maren i Ryan dostali uroczy mały prezent od Cubs Organization i chętnie podzielili się nim w mediach. Otrzymali notatkę, w której wymieniono chłopca jako debiutanta roku, wraz z koszulką z nadrukiem i wełnianą czapką.

Krótki życiorys Ryana

Ryan Hurd wkroczył na świat 2 listopada 1986 roku w Michigan w Stanach Zjednoczonych. Pochodzący z Michigan ma znaczną różnicę wzrostu, a Maren jest błogosławiona wysokim wzrostem i ma długie włosy, które pasują do jego osobowości.

Ryan, który obecnie ma 33 lata, dzieli idealną chemię z piosenkarką My Church i często publikuje zdjęcia uroczej pary spędzającej wakacje i bawiącej się.

Zalecane