blog

Ryan Kwanten Dziewczyna, wesoły, Żonaty, Trening, Wywiad, Wartość netto

Słynny australijski aktor wcielający się w kobieciarza Jasona Stackhouse'a w dramacie o wampirach True Blood u boku Anny Paquin. Grał także Vinniego Pattersona przez sześć lat w Home and Away Pomimo notorycznego początku kariery; stał się w stanie zabłysnąć po pojawieniu się w „Home and Away” w 1997 roku. Znany jest również z występu w amerykańskim serialu dla nastolatków Summerland, w którym przedstawił postać Jaya Robertsona.

 Ryan Kwanten Dziewczyna, wesoły, Żonaty, Trening, Wywiad, Wartość netto

Profesjonalne życie:

Ryan rozpoczął karierę zawodową na początku lat 90., występując w filmach i serialach w Australii. Na początku pracował m.in. gościnnie w tak popularnych australijskich programach jak „A Country Practice”, „G.P.”, „Hey Dad!”, „Home and Away” oraz „Water Rats”. W 1997 roku występował regularnie w serialu „Home and Away”. Występował w serialu do 2002 roku.

Od tego czasu przeniósł się do Hollywood i brał udział w takich projektach filmowych i telewizyjnych, jak „Tru Calling”, „Summerland”, „Prawo i porządek: jednostka specjalna dla ofiar”, „Flicka”, „Griff the Invisible” i nadchodzący „The Right Kind of Wrong”. Jest przede wszystkim zauważony za swoją pracę jako Jason Stackhouse w „Prawdziwej krwi”.

Ile jest jego wart?

Kwanten od kilku lat bardzo ciężko pracuje w branży. Całkowitą wartość jego majątku szacuje się na 6 milionów dolarów. Ryan mieszka obecnie ze swoją dziewczyną w Los Angeles w swoim pięknym domu, a także fascynuje się samochodami, takimi jak Mercedes i Lamborghini. Patrząc na swój styl życia i codzienne życie, wydaje się, że ma wysoki standard życia, jak każda inna gwiazda.

Kiedy Ryan się żeni?

Ryan Kwanten był w związku ze swoją dziewczyną Taylor Cole w połowie 2000 roku. Później krążyły plotki o umawianiu się z Whitney Duncan. Mimo że Kwanten mówi, że w swoim wywiadzie jest zbyt zajęty skupianiem się na swojej karierze i nie ma w życiu czasu na romanse, w wieku 40 lat znalazł miłość swojego życia. Ashley Sisino była w stanie zaznaczyć swoje miejsce w filmie Ryana. życie, jak spotykają się od 2013. Ryan i Ashley ujawnili swój związek opinii publicznej w czerwcu 2014.

Najwyraźniej są w żywym związku, dzieląc dom w pobliżu Venice Beach w Los Angeles. Ryan może planować ożenić się z Ashely, czyniąc z niej żonę swojego życia. Ponieważ jest szczęśliwie zakochany, twierdzenie ludzi, że Ryan jest gejem, jest całkowicie fałszywe.

Krótki życiorys:

Urodzony 28 listopada 1976 roku Ryan Christian Kwanten dorastał w Sydney w Australii. Uczęszczał do St Paul's College w Manly, a następnie ukończył studia handlowe na Uniwersytecie w Sydney. Kwanten ma dwóch braci, Mitchella i Lloyda, odpowiednio muzyka, lekarza. Jego ojciec, Kris, jest koordynatorem Lifeline op shop, a matka, Eddie Kwanten, jest pracownikiem NSW Maritime. Z niesamowitym atletycznym ciałem i wzrostem pięć dziesięciu, Ryan uwielbia treningi, a także jest osobą kochającą zabawę. Aktywnie działa w mediach społecznościowych, takich jak Facebook i Instagram.

Zalecane