blog

Ryan Paevey żonaty, żona, dziewczyna, randki, wesoły, pochodzenie etniczne, wartość netto

Gwiazda Szpitala Ogólnego, Ryan Paevey, jest czymś więcej niż tylko bicie serca, a my rozmawialiśmy z aktorem mydlanym i odkryliśmy, że jest o wiele więcej niż tylko na pierwszy rzut oka. Jako samozwańczy „Przygoda” i „Myśliciel”, ten człowiek jest kompletnym pakietem. Urodził się w Torrance w Kalifornii 24 września 1984 roku i dorastał w Los Angeles jako syn rodziców Lesa i Lindy.

 Ryan Paevey żonaty, żona, dziewczyna, randki, wesoły, pochodzenie etniczne, wartość netto

Najważniejsze wydarzenia z jego kariery?

Rozpoczął swoją podróż do Hollywood jako model u boku Katy Perry i Cher. Ryan wystąpił w kilku teledyskach jako dublet ciała.

W grudniu 2013 roku wylądował jako Nathan w telenoweli ABC General Hospital, grając rolę kontraktową. Następnie jego kariera aktorska nabrała rozpędu, gdy zaczął pojawiać się gościnnie w wielu innych programach i filmach. Następnie w 2016 roku zdobył główną rolę w filmie telewizyjnym „Unleashing Mr. Darcy” jako atrakcyjny sędzia wystawowy „Donovan Darcy”.

Jaka jest jego dokładna wartość netto i wynagrodzenie?

Gwiazda Opery Mydlanej, Ryan, ma około 3 miliony dolarów, a ostatnio kupił luksusową rezydencję w Kalifornii za ponad 800 tysięcy dolarów.

Jednak, chociaż dokładna wartość jego majątku i pensji jest ogromna i spodziewał się, że zarobi około 400 tysięcy dolarów na odcinek z telenoweli General Hospital. A teraz, kiedy ten facet wcielił się w główną rolę, Donovana Darcy'ego w filmie telewizyjnym „Uwolnienie pana Darcy”, nie ma wątpliwości, że zasłużył na dodatkową, potężną sumę z projektów, a także z innych zadań.

Czy Ryan spotyka się z Jessą?

Chwalony za krzepkie ciało, ładną urodę i błękitne oczy, nic dziwnego, że ten atrakcyjny Ryan ma za sobą dużą suczkę, ale on już wziął. Nie ma żadnych szczegółów dotyczących jego życia małżeńskiego, żony lub prawdopodobnego statusu geja, ale z powodu kilku przyjaznych tweetów, wielu wierzy, że może spotykać się z modelką Jessą Hinton.

A według niektórych doniesień na stronach wiki i aby zobaczyć jego konto w mediach społecznościowych i posty, a także jego konto na Twitterze, jego fani na Twitterze spekulowali, że może być coś między nimi.

Niemniej jednak jego podobno dziewczyna, Hinton, spotyka się z modelem/aktorem/Samem Asghari, a Ryan jest również powiązany ze swoją aktorką ze szpitala General Hospital, Kristen Storms. Ale plotki ponownie okazały się mistyfikacją, ponieważ Storms poślubił również Brandona Barasha.

Krótki życiorys lub fakty:

Ryan jest blisko ze swoją siostrą Kaitlyn i posiada narodowość amerykańską i mieszane pochodzenie etniczne, ponieważ jego rodzice mają różne pochodzenie etniczne. Jego wzrost wynosi ponad 6 stóp i 1 cal, a także słynie z niebieskich oczu i dobrze utrzymanego ciała o sześciopakowym kształcie. Jest także jednym z lojalnych i najlepszych aktorów branży hollywoodzkiej w ostatnim czasie.

Zalecane