blog

Ryan Sweeting Żonaty, żona, rozwód, dziewczyna, dziecko, wartość netto, 2017

Jeśli jego sława z kariery w tenisie nie wystarczy, aby go zapamiętać, to impreza People’s Choice Award, w której jego żona, która wygrała nagrody, zapomniała mu podziękować, może kopnąć coś w mózgu. Ryan Sweeting jest emerytowanym tenisistą, który stał się w centrum uwagi, gdy Kaley Cuoco zapomniała o nim wspomnieć, gdy odbierała swoją drugą nagrodę dla ulubionej aktorki komediowej.

 Ryan Sweeting Żonaty, żona, rozwód, dziewczyna, dziecko, wartość netto, 2017

Kariera i rozwój Ryana:

Najważniejszym wydarzeniem juniorskiej kariery gracza jest zdobycie tytułu US Open Boy's Singles w 2005 roku. Następnie dołączył do University of Florida, gdzie grał w drużynie Florida Gators Men's Tennis w zawodach NCAA. Jego kariera zawodowa rozpoczęła się w 2007 roku, po czym zdobył cztery tytuły deblowe Pro Circuit.

Grał i służył jako partner treningowy dla drużyny US Davis Cup w meczach przeciwko kilku narodom. Wygrał Rimouski Challenger w listopadzie w Kanadzie i zajął 216 miejsce w światowych rankingach ATP. Po kilku kontuzjach przeszedł na emeryturę w 2015 roku. Od 2017 roku jest poza centrum uwagi i prowadzi dyskretne życie.

Ile jest warte netto Ryana?

Zawodnik miał niezwykłą karierę w tenisie przed przejściem na emeryturę. Wygrał kilka mistrzostw, które przyczyniły się do jego majątku netto w wysokości 2 milionów dolarów. Podczas swojej kariery zawodowej zdobył wiele trofeów, ale najważniejsze było zdobycie swojego jedynego tytułu w singlu ATP World Tour na US Men's Clay Court Championships w 2011 roku.

W momencie rozwodu jego ówczesna żona zarabiała około 1 miliona dolarów na odcinek za rolę w Teorii wielkiego podrywu i mieszkała w starej rezydencji Tarzana Khloe Kardashisn. Pojawiły się doniesienia, że ​​szuka wsparcia małżonka, aby powstrzymać ją przed proszeniem go o to.

Plotka, która okazała się prawdziwa!!!

Co jest bardziej niesamowitego niż widywanie się dwóch najsłodszych ludzi? Postanawiają spędzić ze sobą życie. Przystojny i czarujący zawodnik poznał Kaley Cuoco w połowie 2013 roku. Nie zajęło im dużo czasu ustalenie, że są sobie przeznaczeni. Po zaledwie trzech miesiącach randkowania zaręczył się z nią.

Trzy miesiące później poślubił swoją dziewczynę, która miała zaledwie sześć miesięcy pod koniec 2014 roku. Rozpoczęło to łańcuch wydarzeń, w których para pojawiła się razem, pozostawiając cały świat w zachwycie. Wydawali się dla siebie idealni i kochali towarzystwo. Ryan był przy niej, kiedy była w szpitalu na operację zatok. Ale jednocześnie pojawiły się plotki, że wkrótce się rozstają. Jego żona zabrała się nawet na Instagram, aby temu zaprzeczyć.

Ale niedługo po tym, jak sama Kaley złożyła z nim wniosek o rozwód, powołując się na nie dające się pogodzić różnice. Miał kilka problemów z grą, które spowodowały jego kontuzję. Niektóre źródła podają, że jego nawyk przyjmowania środków przeciwbólowych i odmowa wytrzeźwienia wywołały u niej konsternację. Rozwód sfinalizowany we wrześniu 2016 r. Nie mają razem żadnego dziecka (dziecka).

Krótki życiorys:

Ryan Sweeting, który obecnie ma 29 lat, urodził się w 1987 roku i ma obchodzić swoje urodziny 14 lipca. Urodził się w białej rodzinie w Nassau na Bahamach. Amerykanin należy do rasy białej. Przystojny i uroczy emerytowany tenisista ma jeden z najlepszych ciał i stoi na wysokości 6 stóp i 5 cali.

Zalecane