blog

Sade Baderinwa Wiki, Żonaty, Mąż, Chłopak, Romans, Związek

Determinacja nawet w ciemnych i beznadziejnych chwilach jest tym, co sprawia, że ​​odnosisz sukcesy. Sade Baderinwa jest jednym z odnoszących sukcesy nazwisk, które mają swoją listę tragicznych chwil i większych osiągnięć. Znana ze swojej pracy prezentera wiadomości w nowojorskiej filii ABC WABC-TV, miała poważny wypadek zagrażający życiu w 2004 roku, ale kontynuowała swoją pracę niezależnie od wszystkiego.

 Sade Baderinwa Wiki, Żonaty, Mąż, Chłopak, Romans, Związek
 • Edukacja
 • Rodzice
 • Determinacja nawet w ciemnych i beznadziejnych chwilach jest tym, co sprawia, że ​​odnosisz sukcesy. Sade Baderinwa jest jednym z odnoszących sukcesy nazwisk, które mają swoją listę tragicznych chwil i większych osiągnięć. Znana ze swojej pracy prezentera wiadomości w nowojorskiej filii ABC WABC-TV, miała poważny wypadek zagrażający życiu w 2004 roku, ale kontynuowała swoją pracę niezależnie od wszystkiego.

  Kariera i postęp:

  Jej podróż reporterska nabrała nowego wymiaru po poprzednich trzech latach w WBAL-TV, która okazała się bardzo pomocna. Przeszła już długą drogę od stażysty reporterskiego w WUSA do prezentera wiadomości WABC Channel 7 w Nowym Jorku.

  Dołączyła do WABC w 2003 roku jako reporterka i prezenterka. Jest także asystentką produkcji ABC News This Week z Davidem Brinkley, Nightline, World News Tonight i ABC News NewsOne.

  Oprócz prac związanych z kotwicą i produkcją opracowała udany program mentorski o nazwie „Get ‘Reel’ With Your Dreams: The Inside Track” skierowany głównie do uczniów szkół średnich.

  Ile ma wartość netto Sade'a?

  Jej dokładne dane dotyczące wynagrodzenia nie są jeszcze dostępne dla uszu opinii publicznej. Jednak jej wspaniała kariera i obecny stan pracy dobrze brzmią w finansach. Nie ma wątpliwości, że ma doskonałą wartość netto, która przekracza milion dolarów.

  Tragedia dzieciństwa!

  Jej wczesna tragedia zaczęła się, gdy jej ojciec wyjechał do Afryki i nie wrócił. Dopiero w wieku 7 lat zrozumiała, co dzieje się wraz z obecnością jej matki. Edie House następnie nadepnęła na swoje życie jako zbawczyni, adoptując ją, by później zostać zawodowym dziennikarzem.

  Sade później ma szansę poznać swoją biologiczną matkę po pięciu latach spędzonych z Edie, kiedy House odebrał telefon w pracy od swojej matki. Przez cały czas mieszkała w hrabstwie Montgomery.

  Pomimo porzucenia z dzieciństwa, utrzymuje więź z ojcem i przybraną rodziną.

  Wypadek bliski śmierci!

  Dziennikarka telewizyjna miała wiele tragedii w swoim życiu zawodowym, jednak żadna z nich nie pasowała do intensywności nocy bliskiej tragedii w 2004 roku. Tej deszczowej nocy wykonywała swoje zadanie w Hackensack w stanie New Jersey, ale nagle znalazła się w koszmar. Uderzył ją kierowca, który potrącił ją i uciekł, wyrzucając ją w powietrze, podczas relacjonowania artykułu dla „Wiadomości naocznych świadków”.

  Oszukała śmierć pomimo poważnych obrażeń. Jednak koszmar nie skończył się na tym, ale kontynuował liczne operacje i miesiące fizjoterapii. To była noc, która zmieniła ją na zawsze z jej znacznie trudniejszym powrotem do zdrowia.

  Do pracy zawodowej wróciła do „Wiadomości naocznych świadków” 13 grudnia 2004 r. Jej wybitne wysiłki zostały nagrodzone Nagrodą Przedstawiciela Gubernatora stanu NJ za bezpieczeństwo ruchu drogowego.

  Jej tragedia spowodowała miesięczną nieobecność w pracy, którą później wyjaśniła przez swoje media społecznościowe przez swój wypadek.

  Inna strona randkowego romansu!

  Publiczność znała Sade tylko z jej profesjonalnych prac w wiadomościach z bardzo mniejszym udziałem jej własnego życia. To podwójne zamieszanie, czy ma chłopaka, czy nie. Jej status tajnego związku oznacza tylko, że istnieje otwarta arena albo tajnego romansu, albo wcale.

  Może jest już zamężna i poślubiona mężczyźnie swojego życia i ma męża. Ale bez odpowiednich wiadomości nie można niczego komentować z naszej strony i tylko Sade może oświetlić całe swoje randkowe życie.

  Krótki życiorys:

  Folasade Olayinka Baderinwa później przyjęła profesjonalną nazwę Sade Baderinwa pochodzi z Baltimore w USA. Urodziła się 14 kwietnia 1969 roku, co oznacza, że ​​ma teraz 48 lat. Ukończyła Uniwersytet Maryland w College Park w Sade, a jej znakiem urodzenia jest Baran. Jej ojciec jest Nigeryjczykiem, a matka Niemką. Należy do mieszanego pochodzenia etnicznego. Z ciemną karnacją i czarnymi włosami ma całkiem niezły wzrost, biorąc pod uwagę jej sylwetkę.

  Zalecane