blog

Sal Vulcano Wiki, Dziewczyna, Żona, Związek, wesoły, Randki, Odchudzanie

Jeśli zakłopotanie przyniesie ci sukces i sławę, ktoś to zrobi. Jak sugeruje program „Impraktyctical Jokers”, „czterech przyjaciół na całe życie rywalizuje, by zawstydzić się nawzajem” i codziennie wstydzi się w celach rozrywkowych. Z dużą liczbą fanów za pasem, Sal Vulcano przedstawia wrażliwego mężczyznę w serialu, co sprawia, że ​​jest słabym przeciekiem. Komik żyje na niskim profilu randkowym i nie ujawnia zbyt wiele o swoim życiu osobistym.

  Sal Vulcano Wiki, Dziewczyna, Żona, Związek, wesoły, Randki, Odchudzanie

Kariera i postęp:

Absolwent St. John’s University posiada dyplom z finansów. Jego historia sukcesu rozpoczęła się, gdy w 1999 roku założył grupę o nazwie „The Tenderloins”. Następnie został członkiem obsady „Impractical Jokers”, która jest pokazem ukrytych kamer TruTV.

Program, który obejmuje przyjaciół na całe życie James „Murr” Murray , Joseph „Joe” Gatto i Brian „Q” Quinn, rywalizują ze sobą, gdzie trzeba wykonać żenujące zadanie, aby pozbyć się kar. Przed rozpoczęciem serialu wspomnieli, że wszyscy czterej przyjaciele złożyli przysięgę, że dopełnią kar, które sprawiają, że fani serialu są ulubieńcami.

Niepraktyczne jokery!

Sal jest często nazywany najbardziej wrażliwym facetem w serialu i zwykle bierze „kciuk w dół”, niż wykonać zadanie. Jego zachowanie i natura sprawiają, że jest podatny na przegraną i ma maksymalną liczbę kar wśród czterech przyjaciół.

Przyznał, że jest ailurofobem i germofobem, a jego znajomi w pełni wykorzystują jego lęki. W programie wspomniał, że trzykrotnie miał fizyczną konfrontację. Jego kariera w „Niepraktycznych Jokerach” pomogła mu zebrać przyzwoitą wartość netto w wysokości 400 000 $.

Jego życie małżeńskie to tajemnica!

Kochający zabawę komik dosłownie przeszedł przez wszystko w swoim serialu, ale jeśli chodzi o ujawnianie swojego życia osobistego, to zupełnie inna historia.

W 2016 roku w obrocie wydarzeń wspomniał, że jest gejem. Ale później wyjaśnił, że powiedział to tylko po to, aby pomóc James wyjść z szafy.

Czy Sal jest żonaty?

Mówi się, że „Nigdy nie ufaj słowom komika”. Nigdy nie wiesz, kiedy mężczyzna mówi poważnie lub wypowiada swoje serce.

W tweecie z 29 grudnia 2016 r. wspomniał, że zaproponował żonie wizytę w świeżo wyremontowanej kuchni. Chociaż jego tweet był żartem lub prawdziwym wydarzeniem, dopiero się okaże.

Nigdy nie został schwytany z żadną dziewczyną, którą można oznaczyć jako jego dziewczynę, a Sal pozostaje w tajemnicy, ujawniając oficjalnie wszystko o swoim związku i życiu małżeńskim.

Tatuaże: życzeni i zhańbieni!

Sal Vulcano uwielbia tuszować swoje ciało imponującym tatuażem. Posiada plemienne tatuaże na swoim ciele, a także ma tatuaż na ramieniu, cytując tekst piosenki, który poświęcił swojemu przyjacielowi.

Chociaż pozostaje w tajemnicy na temat swojego reżimu fitness i planu diety, jego kształt ciała wzbudził zainteresowanie w siódmym sezonie, którego premiera ma się odbyć na początku 2018 roku.

Krótkie życiorys i rodzina Sal:

Sal Vulcano wziął swój pierwszy oddech na Staten Island w Nowym Jorku pod nazwiskiem Salvatore Edward Anthony Vulcano. Urodził się 5 listopada 1976 roku, a obecnie ma 41 lat. Jego rodzice rozstali się, gdy był młody i ma w rodzinie siostrę o imieniu Jenna. W serialu odcinek przedstawiał ceremonię ślubną Jenny i Jamesa za karę Sal.

Według źródeł wiki należy do mieszanego pochodzenia etnicznego, ponieważ ma pochodzenie włoskie, kubańskie i portorykańskie. Stoi na wysokości magnum 5 stóp i 9 cali, a Sal utrzymuje zdrową sylwetkę.

Zalecane