blog

Sal Vulcano Żonaty, żona, dziewczyna lub wesoły, związek, wartość netto

Włączamy telewizor i widzimy, jak czterej przyjaciele na zmianę zawstydzają się nawzajem w ogólnokrajowej telewizji. Jednym z nich jest Sal Vulcano, członek trupy komediowej The Tenderloins, założycieli, producentów wykonawczych, autorów i aktora Niepraktycznych Jokerów. Urodził się w Nowym Jorku, Nowy Jork 6 listopada 1976 roku,

 Sal Vulcano Żonaty, żona, dziewczyna lub wesoły, związek, wartość netto

Kariera i postęp:

Sal stał się częścią The Tenderloins, kiedy powstał w 1999 roku z oryginalnym składem Mike'a Boccio, Joe Gatto, Jamesa Murraya i Vulcano. Ten zabawny człowiek wystąpił również na Festiwalu Komediowych Szkiców w San Francisco, a także na Festiwalu improv w Miami.

Stwierdził jednak, że jego strach przed kotami zaczął się, gdy kot jego przyjaciela atakował go znacznie więcej razy.

Ile jest wart Vulcano?

Ten komik, Sal, ma ponad 400 tysięcy dolarów wartości netto, a także jest jednym z drogich i wysoko opłacanych komików, podczas gdy otrzymał płatności od 30 do 50 tysięcy dolarów. Zasłużył sobie również na roli w filmach krótkometrażowych, a także pełnych filmach, a także na występach scenicznych.

Jednak jeden z najlepszych komików kupił ostatnio dobrze luksusowy dom w Nowym Jorku, a także kupił niedrogi samochód. Cóż, wiki poinformowało również, że zarabiał również na kontach w mediach społecznościowych, a także na filmach na YouTube i innych mediach.

Ani żonaty, ani wesoły. Czy Sal ukrywa swoje randki?

On i reszta obsady są przezabawni na ekranie; nadal są prywatni, jeśli chodzi o ich życie osobiste. Tak więc nie ma zbyt wielu informacji o jego życiu osobistym, więc to, czego nie wiemy do tej pory, to jego życie miłosne, a także wydaje się, że nie chce dzielić się szczegółami dotyczącymi swojego małżeństwa, żony i dziewczyny ze swoimi fanami.

Cóż, w wywiadzie dla OC Weekly zdradził o swoim życiu prywatnym i preferencjach, takich jak to, że Sal nienawidzi śniadania kontynentalnego, że nie jest bakteriofobem wyjaśnianym przez tak wielu ludzi i jak otrzymał imię „Ja' Crispy”. Ale to, czego nie udało mu się ujawnić, to informacje o swoim życiu miłosnym i związku.

Ten komik wyszedł kiedyś jako wesoły w ogólnokrajowej telewizji. Przyznał, że jest gejem przed swoimi najlepszymi kumplami i fanami studia. Sal wychodzi zmotywowany Murraya, który również się zdemaskował. Ale później podzielił się rzeczywistością, mówiąc, że zrobił to tylko po to, by pomóc Murrayowi się wydostać.

Krótki życiorys:

Ten niesamowity zabawny człowiek zasłynął również jako najlepsze tatuaże, które wykonuje na prawym ramieniu. Vulcano ma obywatelstwo amerykańskie i jest pochodzenia rosyjsko-amerykańskiego. Ma również wysoki wzrost 5 stóp 8 cali, a także ma ciężki kształt ciała i jest również dobrze utrzymany. Znalazłeś go również w sieciach społecznościowych.

Zalecane