blog

Sally Bundock Wiki, wiek, mąż, dzieci, rodzina, BBC, wartość netto

Każdemu większemu wydarzeniu biznesowemu na całym świecie udaje się przekroczyć jej drogę. Sally Bundock to znane nazwisko w biznesie, które od prawie dwudziestu lat publikuje wiadomości gospodarcze i finansowe. Oprócz tego, że jest doskonałą dziennikarką, jest także kobietą rodzinną, która ma na swoim ramieniu obowiązek wychowania czterech synów.

 Sally Bundock Wiki, wiek, mąż, dzieci, rodzina, BBC, wartość netto

Ile jest warta netto Sally?

Sally Bundock czerpie swój majątek z pracy jako reporterka wiadomości finansowych. Od ponad piętnastu lat zgromadziła większość swojej wartości netto w BBC jako prezenterka wiadomości i dziennikarka. The Biznes na żywo Gospodarz zdobyła również swoją fortunę od Bloomberga jako reporter i prezenter wiadomości obejmujący najważniejsze współczesne historie. W swojej karierze Sally relacjonowała wiele prestiżowych wydarzeń, w tym konferencje G7, historyczne szczyty UE i Światowe Forum Ekonomiczne w Davos.

Dailystarmovies)

Po ukończeniu studiów reporterka BBC rozpoczęła karierę w młodym wieku jako reporterka i prezenterka wiadomości w słynnym Bloomberg Lp w październiku 1996 roku. Jest znana z tworzenia i prezentowania nagradzanego programu wieczornego, Pieniądze Bloomberga. Zarobiła solidną pensję przez ponad pięć lat swojej kariery w Bloombergu. Opuściła Bloomberg w lipcu 2002 roku i ostatecznie wylądowała w BBC Network.

Dołączyła do zespołu biznesowego w BBC w 2002 roku i prezentuje wczesnoporanne wydanie Raport o światowym biznesie w BBC One, BBC News Channel i BBC World News od ponad 10 lat. Ona również gościła Obudź się przy pieniądzach w BBC Radio 5 Live i Simon Mayo Czas jazdy w BBC Radio 2. Sally relacjonowała również wiadomości biznesowe na antenie BBC One Śniadanie.

Żona reżysera Mąż: Matka trójki dzieci

Sally Bundock jest żoną Paula Bundocka od października 1999 roku. Jej mąż jest dyrektorem zarządzającym w Digicut TV Productions i niezależnym montażystą. Para, która wzięła ślub na Market Harborough, pozostała razem od ponad osiemnastu lat i nadal jest silna w związku. Ich więź małżeńska jest jeszcze silniejsza po przybyciu dzieci.

W ciągu prawie dwóch dekad związku małżeńskiego para urodziła trzech małych synów. Jednak szczegóły jej dzieci są odosobnione. Bundoc jest odpowiedzialną matką, a kiedy nie ma jej w pracy, poświęca dzień na równie wymagające zadanie wychowania dzieci. Sally Bundock może mieć wymagającą karierę, ale nigdy nie zabroni jej cieszyć się przywilejami związku.

Krótkie Bio: Wiek, Wykształcenie

Angielska reporterka Sally Bundock urodziła się w 1972 roku w Hertfordshire w Anglii jako Sally Jackson, co oznacza, że ​​ma 46 lat. Jest dość powściągliwa, jeśli chodzi o pochodzenie rodzinne. Dane jej rodziców są odosobnione. Zgodnie z wiki ma narodowość angielską i należy do rasy białej. Stoi z 1,5 m (5 stóp) wzrost .

Reporterka BBC, Sally, ukończyła studia licencjackie z administracji publicznej na renomowanej Polytechnic of Wales. Następnie ukończyła studia podyplomowe z dziennikarstwa na City University London.

Zalecane