blog

Sam Donaldson Żona, rozwód, śmierć lub życie, rak, zdrowie, bio

Wiele osób musi pamiętać o incydencie, który miał miejsce w sierpniu 2006 roku między prezydentem a tą osobą. Jeśli nie, Sam Donaldson jest byłym reporterem i prezenterem wiadomości, który miał krótką konfrontację z ówczesnym prezydentem Georgem W. Bushem w bardzo chwytliwym tekście. Jego najlepsza praca była korespondentem Białego Domu dla ABC i panelistą, a także posadą współpracownika w tym tygodniu.

 Sam Donaldson Żona, rozwód, śmierć lub życie, rak, zdrowie, bio
 • Narodowość
 • Zawód
 • Stan cywilny
 • Żona/małżonek
 • Rozwiedziony
 • wesoły/lesbijka
 • Wartość netto
 • Pochodzenie etniczne
 • Dzieci dzieci
 • Wzrost
 • Edukacja
 • Rodzice
 • Rodzeństwo
 • Wiele osób musi pamiętać o incydencie, który miał miejsce w sierpniu 2006 roku między prezydentem a tą osobą. Jeśli nie, Sam Donaldson jest byłym reporterem i prezenterem wiadomości, który miał krótką konfrontację z ówczesnym prezydentem Georgem W. Bushem w bardzo chwytliwym tekście. Jego najlepsza praca była korespondentem Białego Domu dla ABC i panelistą, a także posadą współpracownika w tym tygodniu. Jest zdobywcą wielu nagród, w tym czterech nagród Emmy.

  Jak wyglądała jego kariera dziennikarska?

  Sam rozpoczął karierę jako oficer artylerii w Armii Stanów Zjednoczonych, gdzie awansował do stopnia kapitana. Następnie dołączył do KRLD-TV, otwierając mu drogę do WTOP-TV i relacjonował tam zarówno lokalne, jak i ogólnokrajowe artykuły. Po krótkim czasie w sieci, przystąpił do ABC News, stając się korespondentem w Waszyngtonie i relacjonował dwa główne zjazdy partii politycznych.

  Od tego momentu jego kariera zaczęła się rozwijać i zaangażował się w wiele znaczących reportaży. Służył również jako prezenter regularnie zaplanowanych amerykańskich wiadomości emitowanych w Internecie, a także w programie ABC News Now „Politics Live”. Czytelnicy magazynu Washington uznali go za najlepszego korespondenta Białego Domu.

  Wartość netto i wynagrodzenie Sama Donaldsona:

  Jest jednym z najdłużej działających gospodarzy ABC News Network. Podczas długiej okupacji zgromadził oszałamiającą wartość netto w wysokości 40 milionów dolarów.

  U szczytu swojej kariery stał się jednym z najwybitniejszych reporterów, relacjonując wszystkie najważniejsze zjazdy partii politycznych w kraju.

  Chociaż został również uwikłany w kontrowersje, nie wpłynęło to na jego karierę i nadal służyło sieci. Jest także gospodarzem kilku głównych programów informacyjnych, takich jak Primetime Live, 20/20 i World News Sunday.

  Jak wygląda życie małżeńskie Sama?

  Dziennikarz w swojej karierze musiał przechodzić przez różne zakręty i fale. Jego reputacja wiąże się z ciężką pracą i kłótniami z wybitnymi osobistościami kraju. Jego życie osobiste i relacje nie były tak skomplikowane, ale musiał wielokrotnie się żenić, aby znaleźć idealne dopasowanie.

  Jego pierwsze małżeństwo było z Patricią Oates, z którą ma syna o imieniu Michael. Poślubił Billie Kay Butler, swoją drugą żonę w 1963 roku. Para ma troje dzieci razem Jennifer, Thomasa i Roberta. Zakończyli swój związek w 1980. Następnie poślubił swoją trzecią żonę Jan Smith w 1982. Para pozostała razem przez ponad 30 lat, zanim zdecydowała się rozstać w 2014.

  Chociaż para była w związku przez tak długi czas, nie mieli razem dzieci. Nawiązał związek z Sandrą Martorelli przed rozwodem z Janem i nadal z nią mieszkał.

  Krótki życiorys:

  Zgodnie z wiki, Sam Donaldson w wieku 83 lat urodził się 11 marca 1934 w El Paso w Teksasie w USA. Urodził się dla rodziców Chloe i Samuela Donaldsonów. W 1995 r. musiał usunąć czerniaka z węzła chłonnego, aby leczyć raka. Przeżył gehennę i jest aktywnym promotorem walki z chorobą. Długa nieobecność w mediach i telewizji sprawiła, że ​​ludzie podejrzewali jego śmierć, ale teraz żyje i ma się dobrze. Amerykanin należy do rasy białej. Poza łagodną chorobą emerytowany dziennikarz nadal utrzymuje zdrowe ciało i cieszy się życiem.

  Zalecane