blog

Sam Pang Żonaty, żona, dzieci, dziewczyna lub wesoły, rodzina, wartość netto

Znany z prezentowania takich australijskich programów telewizyjnych, jak „Santo”, „Gorączka pucharowa Sama i Eda” o tematyce sportowej oraz program ADbc, który był także gospodarzem programów radiowych „Summer Nights” i Godzina Busha, jest Samem Pangiem. Urodził się w Melbourne w Australii 3 listopada 1973 roku w rodzinie swoich chińskich rodziców i dorastał ze swoim rodzeństwem.

 Sam Pang Żonaty, żona, dzieci, dziewczyna lub wesoły, rodzina, wartość netto

Kariera i postęp:

Zanim stał się popularnym prezenterem australijskiego programu telewizyjnego lub prezenterem sportowym, przez całe swoje nastoletnie lata był piłkarzem australijskim do lat 19 w Collingwood Football Club. Prowadził Summer Nights w ABC Local Radio w styczniu 2011 roku, a później w 2012 roku relacjonował Igrzyska Paraolimpijskie dla australijskiego kanału ABC2. Od 2016 roku stał się częstym współprezenterem programu śniadaniowego Nova100 zatytułowanego Chrissie, Sam i Browny. We wrześniu 2016 roku ten facet połączył Santo Cilauro i ED Kavalee, aby współprezentować podcast kilku Santo, Sama i Eda Total Football w ABC Radio. Jego kariera telewizyjna jest znana z ról prezentujących się w różnych programach telewizyjnych, takich jak jego współzakotwiczony Friday Front Bar, którego premiera odbywa się na Channel Seven.

Wartość netto i wynagrodzenie:

Na przykład zgadywanie, że ma wartość netto około 1 miliona dolarów. Jednak ten facet nie ujawnił swojej wartości netto i wynagrodzenia w mediach, ale definiujemy jego wartość netto i wynagrodzenie przez Payscale. Trudno też dowiedzieć się o jego majątku i majątku, a także trudno dowiedzieć się, gdzie inwestuje lub deponuje, ale żyje wystawnym życiem ze wspaniałym majątkiem i pensją. Według jego konta w mediach społecznościowych ma własne mieszkanie, a także drogi samochód.

Czy jest żonaty czy gejem?

Wiedziałeś o jego udanej karierze i zawodzie, ale zawsze wiesz o jego życiu osobistym, takim jak jego dziewczyna, żona i dzieci. Według jego konta w mediach społecznościowych, jego facet był już żonaty, a także opublikował post ze swoją piękną żoną. Jednak ten facet ożenił się z Włoszką, ale nie ujawnił jej imienia w mediach społecznościowych, ale jakiś tag jako Ann, więc domyślamy się, że jego żona może mieć na imię Ann. Para poznała się w programie w Sydney i zaczęła się spotykać, a później postanowiła wyjść za mąż i wziąć ślub pod koniec 2000 roku. Jednak para żyła szczęśliwie z rodziną i przyjacielem i już powitali uroczą córkę Siennę, dokładna data nie jest dostępna na stronach wiki. Tak więc dowodzi to również, że ten facet nie jest gejem, a zabawne jest również nazywanie go gejem. Mamy nadzieję na dalsze radosne życie w przyszłości.

Bio i fakty:

Ten australijski gospodarz programu telewizyjnego i prezenter sportowy jest znany na całym świecie jako słynna osobowość dzięki udanej karierze, która pomaga mu również spędzić cenne życie. Jest żonaty, ma też żonę i córkę. Ma ładny wzrost 5 stóp i 6 cali, a także ma średnią wagę i idealną sylwetkę. Sama można również znaleźć w mediach społecznościowych.

Zalecane