blog

Samantha Hemsworth Wiki: Wiek, wzrost, rodzina, wartość netto, Luke Hemsworth

Samantha Hemsworth stała się ofiarą tabloidu, kiedy związała się z jednym z trzech braci Hemsworth, Lukiem Hemsworthem. Cóż, Samantha, która często chodzi po czerwonym dywanie ze swoim mężem gwiazdy Westworld, Lukiem, dała mediom mnóstwo plotek, o których można pisać. W październiku 2017 roku doznała awarii garderoby, ale poradziła sobie z tym jak profesjonalista.

 Samantha Hemsworth Wiki: Wiek, wzrost, rodzina, wartość netto, Luke Hemsworth

Małżeństwo Samanty

Samantha wyszła za mąż Świat Zachodu aktor Luke Hemsworth w grudniu 2017 roku. Para, która jest małżeństwem od ponad dziesięciu lat, często obnosi się z chemią w mediach społecznościowych. Para towarzyszy sobie również podczas wydarzeń publicznych i premiery filmowej.

Po romantycznym życiu małżeńskim Samantha obdarowała pierwszą córeczkę o imieniu Holly dwa lata po ślubie z mężem w 2009 roku. Następnie para powitała drugą córeczkę o imieniu Ella w następnym roku w 2010 roku. Samantha urodziła więcej dzieci, Harper Rose (w 2012 r.) i Aleksandra (w 2013 r.).

Samantha najwyraźniej była kochającą matką czwórki dzieci i troskliwą żoną, co odzwierciedla jej posty na Instagramie. Uwielbia spędzać wakacje ze swoimi uroczymi dziećmi. Samantha udostępniła zdjęcie swoich pięknych córek na Instagramie 21 lipca 2017 r. podczas podróży do San Diego.

Jesteś dla mnie wszystkim i o wiele więcej.'

Samantha i Łukasz obchodzili rocznicę ślubu 16 grudnia 2017 r. (zdjęcie na Instagramie)

Ile jest warta netto Samanty?

Samantha pojawiła się w centrum uwagi jako żona australijskiego aktora Luke'a Hemswortha. Informacje o jej pracy i karierze nie pojawiły się jeszcze w mediach. Jest jednak pełnoetatową matką i wspierającą żoną. W przeciwieństwie do zawodowego doświadczenia Samanty, jej mąż jest australijskim aktorem o wielkim nazwisku w hollywoodzkim przemyśle.

Luke ma wartość netto 3 milionów dolarów, którą zarabia w przemyśle rozrywkowym. Luke zgromadził swoje fortuny dzięki pojawieniu się w Sąsiedzi, Świat Zachodu i kilka innych seriali telewizyjnych, takich jak: Klub Siodłowy , Niebieskie Obcasy , oraz Zadowolenie.

Para posiada kilka luksusowych nieruchomości w Australii i USA. Samantha i Luke często publikują zdjęcia swojego luksusowego domu w Malibu, w którym znajdują się piękne, 40-metrowe drzwi i sala teatralna.

Krótki życiorys

Urodzona w 1980 r. Samantha Hemsworth obchodzi swoje urodziny 14 sierpnia każdego roku. 37-letnia Samantha świętuje swoje urodziny hucznie, a w swoje 36. urodziny w 2016 r. na imprezę wzięły udział takie gwiazdy jak Wayne Coyne, Kelly Slater i Miley Cyrus. Zgodnie z wiki, Samantha, której rodzinnym miastem jest Australia, ma obywatelstwo australijskie, podczas gdy jej pochodzenie etniczne pozostaje tajemnicą. Obecnie mieszka z mężem i dziećmi, ale szczegóły dotyczące jej rodziców i rodziny są nadal nieznane. Chociaż jej wzrost jest nieznany, stoi na wysokim poziomie i dorównuje wzroście męża 1,76 m (5' 9 ½ '')

Zalecane