blog

Samantha Speno Wiki: Wiek, rozwód, sprawy, praca, wartość netto - była żona Randy'ego Ortona

Szczęśliwe są pary, które znajdują w partnerze prawdziwego przyjaciela, a najbardziej zadowolone są te, które utrzymują tę przyjaźń nawet po rozstaniu z partnerem. Cóż, Samantha Speno i Randy Orton to była para, której miłość i uczucia do siebie nigdy nie zostały zdegradowane, nawet po rozwodzie. Nadal są świetnymi przyjaciółmi, a poza tym, że są w związku o gorzkim smaku, duet żyje osobno, dając sobie nawzajem czas na rozwój.

 Samantha Speno Wiki: Wiek, rozwód, sprawy, praca, wartość netto – Randy Orton's Ex-Wife

Obcy mąż, Randy Orton

Będąc żoną Randy Orton, Samantha przyciągnęła ogromną uwagę mediów. Samantha i Randy byli prawdziwą parą, dopóki nie postanowili się rozstać. Para spotkała się w barze i ostatecznie zainteresowała się sobą. Po kilku miesiącach randkowania para zdecydowała się zaręczyć w 2005 roku.

Dwa lata po zaręczynach para pobrała się we wrześniu 2007 r. Rok później para powitała swoje pierwsze dziecko 12 lipca 2008 r.; córka o imieniu Alanna Marie Orton.

Była para z córką Alanną w 2012 roku (zdjęcie: Liverampup)

Po spędzeniu ze sobą prawie sześciu wspaniałych lat, postanowili wzajemnie się rozdzielić. Samantha złożyła pozew o rozwód w 2013 r., powołując się na „nieodwracalnie zerwane małżeństwo”. Pomimo tego, że od 2012 roku odeszli osobno, oficjalny dokument dotyczący ostatecznego potwierdzenia ugody rozwodowej może mieć miejsce w czerwcu 2013 roku. Były mężulek musiał przekazać 4500 dolarów jako alimenty na dziecko, rezydencję i ogromny pierścionek zaręczynowy 99 000 dolarów w niesłusznej ugodzie.

Nadal ze sobą w kontakcie

Samantha podzieliła się pięknym wpisem urodzinowym dla swojego byłego partnera, Randy'ego, w jego wyjątkowy dzień prawie dwa lata temu. Podzieliła się z Randym zdjęciem z pięknym podpisem, który stwierdza:

wszystkiego najlepszego z okazji urodzin! spędzasz wspaniały dzień z rodziną, którą Bóg zawsze błogosławi, abyś poznał jeszcze wiele lat  <3 Jesteś najlepszą rzeczą, jaka mi się w życiu przydarzyła, nie mogłam mieć lepszego partnera tak mocno  <3  :) Kocham Cię na zawsze  < 3  <3 szczęśliwego dnia

Zalecane