blog

Sameena Ali-Khan Żonaty, Mąż, Chłopak, Romans, Rodzina, Wzrost

To dziennikarze relacjonują ludziom różne wydarzenia i edukują, jak to wpływa na ich życie. Praca dziennikarza stała się teraz jeszcze bardziej konkurencyjna, ponieważ muszą być na szczycie swojej gry, aby wyprzedzić. Z tym samym motywem pracuje dziennikarka Sameena Ali Khan, która jest główną prezenterką pracującą dla ITV News Central.

 Sameena Ali-Khan Żonaty, Mąż, Chłopak, Romans, Rodzina, Wzrost

Kariera w nadawaniu:

Sameena Ali-Khan rozpoczęła swoją karierę w komercyjnej stacji radiowej o nazwie Sunset 102 w 1989 roku, a następnie przeniosła się do BBC w 1997 roku po ukończeniu studiów w zakresie filmów fabularnych i dokumentalnych.

Po przeprowadzce do Birmingham w 2002 roku prowadziła „Drive” w BBC Asian Network i Radio 5 Live. Dołączyła do ITV Central w 2005 roku.

Sameena pracowała również jako prezenterka wschodniego wydania „Central Tonight” u boku Steve'a Clampa. Współprezentowała wersję programu „West Midlands”, zanim została ona połączona z edycją East Midlands w dniu 2 lutego 2009 r. Obecnie pracuje jako główny prezenter dla ITV News Central.

Ile wynosi pensja i wartość Sameeny?

Dziennikarstwo to zawód godny pochwały. A Sameena, która rozpoczęła karierę od 1989 roku, zgromadziła duże doświadczenie i pozycję jako dziennikarka. Jednak jej pensja i wartość netto nie pojawiły się jeszcze w mediach

W styczniu 2015 r. Sameena została nagrodzona za swoje usługi dziennikarskie podczas British Muslim Awards i Internal News Group's Best News Feature w 2011 r. W 2010 r. zdobyła nagrodę za najlepszą osobowość ekranową RTS. Zdobyła również nagrodę dla Asian Arts and Cultural Society Media Profesjonalista Roku 2004.

Potajemne życie małżeńskie z mężem!

W swoim zawodzie zawsze zna wartości i etykę dla roli dziennikarza. Z jej pracą na pierwszym miejscu, nigdy nie była w wiadomościach o poprzednim romansie i życiu miłosnym. Tak więc nie ma żadnych pytań ani plotek o jej ostatnim chłopaku lub związkach.

Jednak Sameena jest mężatką i ma syna Dhanyal , 19 i 9-letnia córka Sienna. Niezależnie od swojej pozycji jako prezenter, zachowuje prywatność swojego męża, ale udostępniła zdjęcie swojego syna ojcu w mediach społecznościowych

Sameena udostępniła również zdjęcie ulubionych rzeczy do gry swojej córki i wielokrotnie wspominała o swojej córce, ale nigdy nie ujawniła swojego zdjęcia na swoich stronach w mediach społecznościowych.

Jej krótka biografia:

Sameena Ali Khan urodziła się 30 grudnia 1967 roku i obecnie ma 50 lat. Sameena urodziła się i wychowała przez swoich rodziców w Wielkiej Brytanii, ale nazwisko jej rodzica jest poza zasięgiem mediów. Jest Brytyjką i należy do mieszanego pochodzenia etnicznego. Sameena ukończyła studia magisterskie ze specjalizacją w produkcji filmów telewizyjnych i filmów dokumentalnych na Uniwersytecie Salford w Manchesterze. Prezenter wiadomości ITV ma przyzwoity wzrost i ma dobrze umięśnioną strukturę ciała. Jej hobby to gotowanie, pływanie i zakupy.

Zalecane