blog

Sammi Giancola Wiki, Żonaty, Mąż, Chłopak, Chirurgia Plastyczna, 2017

Jest tak wiele przypadków, w których nie lubisz danej osoby od pierwszego spotkania, ale po spędzeniu z nią trochę czasu zaczynasz ją lubić. Sammi Giancola jest aktorką, osobowością telewizyjną i modelką, najbardziej znaną z bycia jedną z ośmiu głównych aktorów serialu reality „Jersey Shore”. Jest także byłą piłkarką, która grała w liceum Raritan.

 Sammi Giancola Wiki, Żonaty, Mąż, Chłopak, Chirurgia Plastyczna, 2017

Jak przebiega kariera Sammi?

Gwiazda reality show próbowała różnych form rozrywki i odniosła na tym spory sukces. Zyskała rozgłos dzięki udziałowi w serialu MTV „Jersey Shore”. Jej popularność z programu katapultowała jej karierę i zapewniła jej wiele możliwości oraz szansę pracy przy wielu innych programach.

Wystąpiła także w kilku filmach, takich jak „The Three Stooges” i „Here Without You”. Ugruntowała swoją pozycję jako przedsiębiorca, tworząc różne marki odzieżowe i modowe. W 2015 roku została współprowadzącą podcast Just Sayin.

Ile jest wart netto Sammi?

Stała się również ulubieńcem fanów za kilka wybryków, które robi w serialu. Otrzymała 80 000 dolarów za każdy odcinek podczas pracy nad szóstą serią serialu Jersey Shore. Musiała zgromadzić majątek netto w wysokości oszałamiających 2 milionów dolarów. Jej firmy, takie jak marka perfum Niebezpieczny a wiele marek odzieżowych również dodało jej wartość netto.

Czy Sammi Giancola spotyka się z kimś?

Nie jest tajemnicą, że była w związku ze swoim kolegą i współuczestnikiem Ronniem Ortiz-Magro. Wyszło na jaw, że nie była pod wrażeniem swojego beau od pierwszego spotkania i nie mogła go wtedy znieść. Miłość w pierwszej kłótni najwyraźniej zaczęła się po tym, jak zaczęli się poznawać i byli razem przez kilka lat w związkach.

Ta para była razem do połowy 2016 roku, a nawet pojechała do Włoch, aby ożywić swój związek. Chociaż para rozstała się po zaledwie kilku miesiącach i rozstali się. Wydaje się, że w ostatnich dniach odnalazła miłość w ramieniu innego mężczyzny. Przeszła poprzednią relację i ruszyła do przodu.

W kwietniu 2017 r. udostępniła zdjęcie na swojej stronie Instagrama, na którym widać ją z mężczyzną na łóżku. Wiele osób zwróciło uwagę, że wygląda dość podobnie do jej byłego. Tajemniczy mężczyzna o imieniu Christian Biscardi jest teraz jej chłopakiem i mężczyzną jej życia, a ona jest podekscytowana ich związkiem. Nic nie wskazuje na to, że jest lesbijką. Nie wyszła jeszcze za mąż, ale Christian może być mężczyzną, który będzie jej mężem.

Krótki życiorys:

Sammi w wieku 30 lat urodziła się 14 marca 1987 roku w Hazlet w stanie New Jersey w USA. Urodziła się z mieszanych etnicznie rodziców z siostrami Nikki i Rachel. Drastyczna zmiana w jej wyglądzie sprawiła, że ​​wiele osób podejrzewało, że przeszła operację plastyczną, ale do tej pory tego nie potwierdziła. Mając obywatelstwo amerykańskie, ukończyła William Paterson University i należała do pochodzenia włosko-amerykańskiego. Jest również znana ze swojego niesamowitego kształtu ciała i wymiarów oraz ma dość wysoki wzrost 5 stóp i 6 cali.

Zalecane