blog

Sandra Gonzalez CNN, Wiki, Wiek, Żonaty, Mąż, Dzieci, Rodzina

Oprócz reportażu, który koncentruje się na ścisłym interesie politycznym i narodowym, widzowie potrzebują także codziennej dawki opowieści rozrywkowych, które warto obejrzeć. Sandra Gonzalez, reporterka zajmująca się rozrywką w sieci CNN, upewnia się, że ją daje. Widzowie są zawsze na przodzie swoich ekranów telewizyjnych, ilekroć podaje szczegóły dotyczące dziennej dawki wiadomości rozrywkowych.

 Sandra Gonzalez CNN, Wiki, Wiek, Żonaty, Mąż, Dzieci, Rodzina

Jednak Sandra nie otworzyła informacji o swoim związku, a fakt, że nie ma konta na Instagramie, na razie nie pomaga w znalezieniu jej statusu.

Nie wyszła jeszcze za mąż. Piękna reporterka CNN nie podała do tej pory żadnych wskazówek na temat swojego przyszłego męża w żadnym oficjalnym oficjalnym wydaniu. Ale biorąc pod uwagę jej wygląd i urok, trudno uwierzyć, że nie była zamieszana w żadne przeszłe sprawy.

Sandra z domniemanym chłopakiem, Michaelem, 5 września 2017 r. (Źródło zdjęcia: Instagram Sandrafanclub)

Korespondentka ma jeszcze żyć w małżeństwie, więc kwestia posiadania dzieci nie ma sensu. Ale niewątpliwie ma słabość do dzieci i byłaby zachwycona, że ​​pewnego dnia zostanie matką.

Życie rodzinne Sandy:

Sandra mieszka z matką i siostrą Lisą Gonzalez. Obecnie trzyosobowa rodzina wiedzie spokojne życie. Jej ojciec zmarł po długiej walce z wrzodem. Z powodu ciężkiej infekcji stóp, która doprowadziła do powstania wrzodów cukrzycowych, 4 grudnia 2016 roku przegrał walkę o życie.

Krótki życiorys:

Sandra Gonzalez, obecnie w wieku 30, urodziła się w 1987 roku i obchodzi swoje urodziny 21 sierpnia. Według źródeł wiki, pochodząca z Teksasu urodziła się i wychowała w dolinie Rio Grande. Ukończyła studia na Uniwersytecie Teksańskim-Pan American.

Zalecane