blog

Santino Rice: Czy jest gejem czy hetero? Wszystko od randek, chłopaka do jego wartości netto

Projektant mody ma najdzikszą wyobraźnię i inaczej widzi świat. Status Santino Rice jako projektanta mody ujrzał światło dzienne, gdy został jednym z finalistów Project Runway.

  Santino Rice: Czy jest gejem czy hetero? Wszystko od randek, chłopaka do jego wartości netto

Dlaczego Santino Rice opuścił Drag Race RuPaula?

Santino Rice był częścią RuPaul's Drag Race od 2009 roku. Jego krytyka jako sędziego zawsze budziła kontrowersje wśród fanów serialu. Kilka źródła twierdzą, że fani czuli, że Rice nie rozumie kultury dragów, a po tym, jak serial wyewoluował z pierwotnej koncepcji, sędziowie również musieli ewoluować.

Po pracy z programem jako jeden z głównych sędziów, Rice opuścił program nie ujawniając przyczyny swojego odejścia w 2015 roku.

W swoim tweecie z 29 stycznia 2015 r. wyraził wdzięczność za miłość i troskę fanów po jego odejściu.

Gdzie jest teraz Santino Rice?

Po sezonie 6 Santino pojawił się jeszcze raz w sezonie 7 Wyścig Drag RuPaula, a potem przeszedł do innych doświadczeń, głównie poza ekranem. Według postu Santino w mediach społecznościowych, Rice jest namiętnym weganinem, który zachęca do roślinnego stylu życia.

W lipcu 2017 r. zamieścił na Twitterze post, który wzbudził wiele brwi. Twierdził, że będzie pościł przez 111 dni.

Mój post polega na piciu tyle organicznego soku i wody, ile potrzebuję. Jednak 3 dni samej wody pozwolą Twojemu organizmowi wyzdrowieć.

Zobacz ten post na Instagramie

Post udostępniony przez santinorice (@santinorice)

Ile jest wart netto Santino?

Santino stał się tematem rozmów miasta po tym, jak został jednym z finalistów programu 'Project Runway.' Według Gwiazda Networth , Santino ma wartość netto w wysokości 500 000 USD.

Dowiedz się więcej o mentorze Project Runway: Tim Gunn Wiki, żonaty, małżonek, partner, wesoły, wartość netto, Trump

Santino Rice: czy jest gejem?

Ze swoją osobowością i wsparciem dla społeczności LGBT, Santino identyfikuje się jako biseksualista, a nie wesoły. Podczas pytania o swoje zapytanie powiedział:

Możesz mnie po prostu nazwać gejem, ale lubię mężczyzn i pociągają mnie piękne kobiety. Nie podobała mi się negatywność związana z byciem gejem dorastając, dlatego mam problemy z etykietą.

W dniu 9 ten W maju 2012 opublikował tweeta i pokazał swoje poparcie dla decyzji o małżeństwie homoseksualnym.

Gary Carr (aktor) Wiki, żona, dziewczyna, wzrost, wartość netto

Czy Santino Rice spotyka się z kimś?

Otwarcie biseksualny Santino nie występował publicznie ze swoim chłopakiem lub dziewczyną.

Jednak Santino powiedział kiedyś o swojej dziewczynie na swoim tweecie. 21 maja 2016 r. wspomniał w jednym ze swoich tweetów, że stał przed męską toaletą jako ochroniarz, podczas gdy jego dziewczyna korzystała z męskiej toalety. Jego post rzeczywiście wskazywał, że był w związku dwa lata temu. Upewnił się jednak, że nie ujawni tożsamości swojej pani.

Możesz być zainteresowany: Zanna Roberts Rassi Wiki, Wiek, Urodziny, Żonaty, Chłopak, Rodzina, Wzrost

Krótki życiorys

Santino Quinto Rice urodził się 20 sierpnia 1974 roku w Saint Charles w stanie Missouri w Stanach Zjednoczonych. Należy do mieszanego pochodzenia etnicznego, ponieważ ma pochodzenie afroamerykańskie, włoskie, żydowskie i rdzennych Amerykanów. Santino stoi na wysokości 6 stóp i 5 cali.

Kariera Santino była hitem, gdy brał udział jako zawodnik w drugim sezonie reality show Bravo 'Project Runway' w 2005 roku. Podobnie, Rice został wybrany jako jeden z Miss Wszechświata 2006 sędziów konkursowych i wystąpił gościnnie w szóstym odcinku Najmądrzejszy model Ameryki.

Rice wystąpił także w programie Lifetime „W drodze z Austinem i Santino” obok innego absolwenta Project Runway Austina Scarletta. Spektakl miał swoją premierę w 2010 roku i był jednym z najbardziej udanych programów telewizyjnych.

Zalecane