blog

Saoirse-Monica Jackson Wiki: Wiek, rodzina, chłopak

Saoirse-Monica Jackson jest irlandzką aktorką i jest najbardziej znana z roli Erin w irlandzkim serialu telewizyjnym Derry Girls, którego premiera odbyła się w styczniu 2018 roku. Jest również znana z aktorstwa w serialu The Five Sky One i BBC's Broken. Została wychowana przez swoją rodzinę w Irlandii.

  Saoirse-Monica Jackson Wiki: Wiek, rodzina, chłopak

Rodzina Saoirse-Moniki: wychowana przez rodziców właścicieli hotelu; Niania w wieku siedemdziesięciu pięciu lat

Saoirse została wychowana w Derry i Donegal w Irlandii przez rodziców będących właścicielami hotelu. Łączy ją intymna więź z rodzicami. 30 czerwca 2018 r. udostępniła zdjęcie swoim rodzicom na Instagramie.

Na tym zdjęciu wyglądali, jakby trochę przysnęli. Napisała nawet, że jej rodzicom trudno było mieć oczy otwarte na zdjęcie. Zdjęcie było zabawne, a rodzina wyglądała, jakby spędzała ze sobą wieczór.

The Złamany aktorka ma też babcię, która ma 74 lata. Ona ma wspólny kolaż zdjęć jej niani na jej kontach w mediach społecznościowych 10 grudnia 2013 r. Saoirse Monica ma również młodszego brata o imieniu James Jackson. Powiedziała, że ​​uwielbia być starszą siostrą na obrazek opublikowano w dniu 12 kwietnia 2013 r.

Czy ona z kimś się spotyka? Tweety o chłopaku

Życie randkowe Saoirse Jackson to rodzaj zagadki do rozwiązania. W dniu 27 stycznia 2014 r. napisała na Twitterze, że jej chłopak to Macklemore. Dodała nawet, że jej chłopak był seksownym lisem.

The Dziewczyny z Derry aktorka nie ogłosiła jeszcze swojego życia randkowego. Podobno jest singielką i koncentruje się na karierze.

Przeczytaj także: Nicola Coughlan Wiki: Wiek, rodzina, chłopak

Jak Saoirse pozyskuje wartość netto?

Saoirse-Monica czerpie swój majątek głównie z kariery aktorskiej. Zarabia olbrzymią pensję z irlandzkiego sitcomu telewizyjnego, Dziewczyny z Derry od 4 stycznia 2018 r. Dzieli ekran z Nicola Coughlan , Dylan Llewellyn, Jamie-Lee O'Donnell , i wiele więcej. Jamie gra rolę Michelle Mallon, która ma napięte relacje ze swoim ekranowym kuzynem, Jamesem Maguire.

The Dziewczyny z Derry został ukoronowany tytułem zwycięzców komedii Radio Times 2018 roku. Według BBC 1 st W sierpniu serial komediowy zdobył tytuł, gromadząc 50,1% głosów oddanych przez widzów. Dziewczyny z Derry pokonał BBC Wewnątrz nr 9, który był twardym konkurentem z 49,9% głosów.

Saoirse-Monica Jackson napisała na Twitterze 1 st Sierpnia i dziękowała całemu wyborcy, który w końcu sprawił, że pokazała zwycięzcę. Program był największym hitem kanału 4. Ponad 2,5 miliona widzów obejrzało pierwszy odcinek serialu, który jest największym serialem komediowym kanału od pięciu lat.

The Dziewczyny z Derry aktorka zdobyła swoją pierwszą główną rolę w thrillerze Sky One, Piątka w 2016 roku. Wylądowała w tej roli jeszcze przed ukończeniem ówczesnej szkoły teatralnej. Wystąpiła także w programie BBC, Złamany w 2017 roku wraz z Seanem Beanem.

Piątka 24-letnia aktorka została również wymieniona w magazynach Irish Independent jako kolejna irlandzka gwiazda aktorki w kwietniu 2016 roku. Jej debiut teatralny odbył się w Myszy i ludzie i zajęła się wycieczką po Wielkiej Brytanii z Birmingham Repertory Centre.

Nie przegap: Elisha Henig Wiki, Wiek, Rodzice, Wzrost, Grzesznik

Krótki życiorys

Urodzona w 1993 roku w Derry w Irlandii Saoirse-Monica Jackson co roku obchodzi swoje urodziny 24 listopada. Zgodnie z wiki ma narodowość irlandzką i należy do rasy białej. Aktorka wygląda na wyższą od niej Dziewczyny z Derry współaktor Nicola Coughlan o wysokości 1,55m (5' 1''). Ma znak urodzenia Strzelca.

Uczęszczała do szkoły średniej w St Cecelia's College w Derry, gdzie zaczęła grać od najmłodszych lat. Później przeniosła się do Manchesteru i studiowała aktorstwo w Arden School of Theatre.

Zalecane