blog

Sara Murray Wiki, Bio, Żonaty, Mąż, Chłopak, Wynagrodzenie i Wartość Netto

Jest starszym reporterem politycznym CNN i redaktorem CNN, relacjonującym skrzyżowanie technologii i kultury, jej stanowisko pojawia się na wszystkich platformach CNN, a ona jest nie kto inny jak Sara Murray. Ogromne doświadczenie i godne pochwały umiejętności Sary przyniosły jej dobrą cenę, ponieważ cieszy się ogromnym bogactwem, a także honorem i szacunkiem jako znaczącej osoby w mediach.

  Sara Murray Wiki, Bio, Żonaty, Mąż, Chłopak, Wynagrodzenie i Wartość Netto

Ogromne doświadczenie i godne pochwały umiejętności Sary przyniosły jej dobrą cenę, ponieważ cieszy się ogromnym bogactwem, a także honorem i szacunkiem jako znaczącej osoby w mediach.

Ile jest wart Murraya?

Kariera zawodowa 33-letniej Sary Murray jako osobowości medialnej jest głównym źródłem jej majątku. Jest korespondentką CNN News w Waszyngtonie. Zgodnie z Paysa wynagrodzenie podstawowe korespondenta CNN wynosi 102 634 USD rocznie. Dlatego, jeśli chodzi o jej karierę jako korespondentka CNN News, rozbiła kolosalną sumę majątku i fortun, czyniąc ją zamożną ekonomicznie i finansowo.

Nie przegap: Kenneth Petty Wiki, Wiek, Wartość netto, Nicki Minaj

Po ukończeniu Uniwersytetu Maryland pani zaczęła pracować w Journalu jako stażystka, późniejsza szefowa Journalu była pod wrażeniem jej działań i wytrwałości, jej szef przyjął ją jako informację zwrotną i wykorzystał ją konstruktywnie.

Sara marzyła o tej pracy w „Wall Street Journal”, a później ta dama również przydzieliła się do zgłaszania kampanii prezydenckiej Mitta Romneya. W 2015 roku kobieta wróciła do Waszyngtonu i zaczęła pracować w CNN oraz zatrudniona jako reporterka polityczna przez CNN. Ostatnio relacjonuje kampanię prezydencką Donalda Trumpa 2016 dla CNN.

Ślub Sary Murray

Sara Murray i jej mąż, Garrett Haake, spotkali się po raz pierwszy, kiedy relacjonowali kampanię prezydencką Mitta Romneya. Po pierwszym spotkaniu duet związał się romantycznie i zaczął się spotykać.

Przeczytaj także: Lora Arellano Wiki, wiek, mąż, rozwód, wartość netto

Garrett to jeden z najlepszych prezenterów telewizyjnych WUSA9, Garrett Haake, a także korespondent MSNBC.

Sara Murray z mężem Garrettem (zdjęcie: washingtonlife.com)

Po ustaleniu, gdzie powinniśmy iść na negocjacje w sprawie lunchu, myślę, że mój narzeczony zdaje sobie sprawę, że nie jest tak źle, kiedy jestem na szlaku cc: @GarrettHaake

— Sara Murray (@SaraMurray) 27 lutego 2016

Pary miłosne zmieniły się w narzeczoną i narzeczoną. Sara zaręczyła się ze swoim chłopakiem, Garrettem, zaledwie w kwietniu 2015 roku, ale para powiedziała, że ​​będą się pobierać do 2017 roku, co było strategiczną decyzją.

Dowiedz się więcej: Robert Parks-Valletta Wiki, Wiek, Dziewczyna, Wartość netto

Jak informowaliśmy, para złożyła przysięgę małżeńską w pobliżu Austin w Teksasie w dniu 24 kwietnia 2017 r., W której uczestniczyli ich bliscy. Od teraz duet rozkoszuje się najlepszą chwilą wspólnego życia. Chociaż podzielili węzeł małżeński, nie przyjęli jeszcze żadnych dzieci, ale być może planowali ich urodzenie wkrótce.

Krótki życiorys

Urodzona w Maryland w Stanach Zjednoczonych w 1985 roku Sara Murray obchodzi swoje urodziny 31 marca. Należy do rasy białej i posiada obywatelstwo amerykańskie. Sara ma wysokość 1,75 metra (5 stóp i 9 cali).

Jest absolwentką Uniwersytetu Maryland.

Zalecane