blog

Sara Sampaio Wiki: randki, chłopak, rodzina

Sara Sampaio to portugalska modelka znana z pracy w Victoria's Secret Angel. W 2017 roku została nową ambasadorką piękna dla izraelskiej marki Moroccanoil. Podczas kariery modelki Sary zdobyła różne nagrody, w tym Rookie of the Year Award, Portugalskie Złote Globy Fashion Award i Vogue Portugal Fashion Awards.

 Sara Sampaio Wiki: randki, chłopak, rodzina

Jaka jest wartość netto Sary Sampaio?

Sara Sampaio zebrała swoją wartość netto dzięki karierze portugalskiej modelki. Podczas jej pracy jako nowicjusz w Victoria's Secret Angel jej zarobki sięgnęły 1,2 miliona dolarów. Od 2017 roku generuje również przychody jako Ambasadorka Urody Moroccanoil. Jej występy w magazynach takich jak Glamour, Vogue, Sports Illustrated również przyczyniły się do zwiększenia jej bogactwa.

Sara wygrała portugalski konkurs o nazwie Włosy Pantene 2007 w wieku 16 lat pasjonowała się modelingiem i marzyła o pracy dla Victoria's Secret. Nadal podążała za swoim marzeniem i zadebiutowała na Victoria's Secret Fashion Show w 2013 roku. Została wybrana jako najmłodsza Angeles w 2015 roku i po raz pierwszy wystąpiła jako Angel w grudniu 2015 roku.

Związek Sary z CEO Boyfriend; Jej poprzednie sprawy randkowe

Sara Sampaio spotyka się z założycielem i dyrektorem generalnym Ocean Group, Oliverem Ripleyem od 2015 roku. Duet był widziany, jak spacerował ramię w ramię podczas Festiwalu Filmowego w Cannes w maju 2018 roku. Sara poszła z letnim wyglądem trzymając ją za rękę. Portugalska supermodelka miała na sobie kwiecistą kopertową sukienkę Faithfull The Brand i cieszyła się z wycieczki ze swoim chłopakiem, Oliverem.

W 2015 roku Sara również spotykała się z piosenkarzem One Direction, Harrym Stylesem w czerwcu 2015 roku. Harry i Sara zostali zauważeni wiszą przed hotelem w Nowym Jorku 12 czerwca 2015 roku. Podobno spędziła noc w hotelu Harry'ego. Uścisnęli się szybko, zanim Sara wyszła. Źródło twierdziło również, że duet pocałował się, kiedy opuściła hotel.

Plany dietetyczne Sary; Próbuję być weganinem

Po tym, jak Sara zaangażowała się w Victoria's Secret Angel w 2015 roku, zwiększyła swoje treningi i kontrolowała swoją dietę, aby wyglądać wspaniale w serialu. Z pomocą profesjonalnego dietetyka Sara zbudowała więcej mięśni i przez dziesięć dni przed pokazem stosowała dietę wysokobiałkową. Wyrzuciła również cukier, produkty mleczne i niezdrową żywność, taką jak pizza, chleb, makaron, aby pozostać w swoich planach dietetycznych.

W rozmowie z BravoTv 27 czerwca 2017 modelka Victoria Secret powiedziała, że ​​podczas podróży przywozi orzechy i surowe migdały. Portugalska supermodelka dodała, że ​​podczas podróży jest najmniej zdrowa. Sara chciała jeść makaron i chleb i miała zwyczaj źle podjadać. Na poranne śniadanie lubi jeść jajka, naleśniki i tosty z awokado. Próbowała też zostać weganką i przywiozła ze sobą wiele wegańskich książek kucharskich.

Krótki życiorys

Sara urodziła się 21 lipca 1991 roku w Poroto w Portugalii jako Sara Pinto Sampaio. Przeniosła się do Nowego Jorku, aby rozpocząć karierę modelki. Sara stoi na wysokości 1,73 m (5' 8 cali), a jej wymiary to 32-23,5-34 cale.

Sara urodziła się dla rodziców Cristiny Pinto i Armando Sampaio. W swojej rodzinie ma również brata André Sampaio. Wystąpiła w reklamach telewizyjnych dezodorantu Axe w Stanach Zjednoczonych.

Zalecane