blog

Sarah Andersen Wiki: wiek, twarz, prawdziwe życie, życie osobiste, rodzina, komiksy

Jeśli chodzi o rysowanie postaci komiksowych, trzeba ciężko walczyć i mieć niezwykłą wytrwałość w rysowaniu. Mówiąc o amerykańskiej ilustratorce Sarah Andersen, zaintrygowały ją komiksy, ilustrujące je od najmłodszych lat i chwilowo zdobyła ponad 2,4 miliona obserwujących na Instagramie. Jeśli jesteś zakłopotany szczegółami jej życia osobistego, przedstawiliśmy to wszystko tutaj.

 Sarah Andersen Wiki: wiek, twarz, prawdziwe życie, życie osobiste, rodzina, komiksy

Kariera Sarah Andersen jako rysownika

Kiedy Sarah była w gimnazjum, zafascynowała ją anime i manga, co sprawiło, że była podekscytowana rysunkami. Komiksy rysowała przez lata za pomocą farby MS i umieszczała je na Tumblrze. Jej komiksy zaczęły przyciągać uwagę i inspirowały ją do rysowania więcej. Kontynuowała pracę nad komiksami i rozpoczęła karierę jako rysownik w 2012 roku z jej pół-autobiograficznym komiksem internetowym Bazgroły Sary.

Jej praca zaczęła się rozwijać, kiedy regularnie je publikowała, zyskując uwagę na dużych blogach w Internecie. Jako część Bazgroły Sary, h jest komiczny ' Budzenie' stała się wirusowa i została rozpoznana jako rysownik. Bazgroły Sary był początkowo nazywany Czas Doodle dopóki GoComics nie udostępniło jej prac. Zmieniła nazwę, gdy GoComics poprosił ją o zmianę imienia jako Bazgroły Sary .

Sarah wydała także swoją pierwszą pełnometrażową kolekcję komiksów o nazwie Dorosłość to mit 8 marca 2016 r. Po pracy nad swoimi komiksami wydała swoją drugą księgę kolekcji zatytułowaną Big Mushy Happy Lump .

Jej życie osobiste obok ilustratora

Oprócz pracy rysownika Sarah uwielbia grać na pianinie. Na pewnym etapie swojego życia chciała kontynuować karierę jako pianistka. Jednak po przywiązaniu do anime i mangi dostrzegła piękno sztuki.

Słynna ilustratorka nie lubi budzić się rano i zwykle śpi późno w nocy. Nienawidzi także być produktywna i radzić sobie z sytuacjami społecznymi. Jej tradycyjny komiks, Bazgroły Sary śledzi jej życie i jest na wpół autobiograficznym komiksem internetowym. Ponieważ jej komiksy podążają głównie za jej konkretnym momentem w jej życiu, jej rodzina i przyjaciele rozpoznają pewne rzeczy z jej życia i zwykle martwią się o nią.

Uwielbia też podcasty i słucha ich podczas rysowania swoich komiksów. Jeśli chodzi o jej książki, to zazwyczaj czytała pisma Charlesa Bukowskiego i Patricka McDonnella. Sarah lubi też odwiedzać miejsce zwane Brooklyn Kolache i jeść Kolache.

Całkowicie skupiona na swojej pracy jako ilustratorka, nigdy nie zdradziła swoim fanom swojego życia miłosnego, co jest dość zaskakujące w przypadku jej słodkich.

Krótkie biografie Sarah Andersen

Sarah urodziła się 15 czerwca 1992 r. i obecnie mieszka w Brooklynie w Nowym Jorku w Stanach Zjednoczonych zgodnie z wiki. Sarah, która ma 25 lat, ma znak urodzenia Bliźniąt. Mówiąc o swoim wykształceniu, w 2014 roku ukończyła BFA z ilustracji w Maryland Institute College of Art.

Zalecane