blog

Sarah Bolger chłopak, randki, rodzice, pochodzenie etniczne, wartość netto

Irlandzka aktorka Sarah Bolger zdobyła uznanie dzięki swojej powracającej roli księżniczki Aurory w serialu ABC „Pewnego razu”. Pochodząca z Dublina jest również znana z nagradzanej roli Mary Tudor w historycznym serialu fabularnym The Tudors. 27-letnia aktorka ma zagrać główną rolę Emily w serii FX Mayans MC. Nadchodzący amerykański serial dramatyczny ma wyemitować swój pierwszy odcinek 4 września 2018 r. w sieci FX.

  Sarah Bolger chłopak, randki, rodzice, pochodzenie etniczne, wartość netto

Cóż, duet jest bliskimi przyjaciółmi i uwielbia wspólnie spędzać czas. 28 czerwca 2017 r. angielski aktor opublikował swoje zdjęcie z emotikonem miłości i podpisem: Tak dumny z tego. Od pierwszego dnia .

Kiedy Sarah skończyła 18 lat, została wtrącona z pytaniami dotyczącymi związków i innymi rzeczami. Aktorka rozmawiała z magazynem Independent w kwietniu 2009 roku i ujawniła, że ​​ankieter zadał jej nieodpowiednie pytania. Wyjaśniła,

To szaleństwo. Ludzie myślą, że teraz, kiedy mam 18 lat, można zapytać mnie o seks i inne rzeczy. Byłem w Berlinie i ten ankieter zapytał: „Więc z kim chciałbyś wskoczyć do łóżka?” Rozmawialiśmy o Jonathanie Rhys-Meyersie, więc jestem pewien, że po prostu chciał, żebym go powiedziała.

Podczas wywiadu mieszkanka Dublina wspomniała również, że ma chłopaka. Chociaż Sarah wahała się przed ujawnieniem tożsamości swojego chłopaka, powiedziała, że ​​nie jest on Irlandczykiem. Jednak w 2008 roku magazyn Independent stwierdził, że aktorka nie ma chłopaka.

W wieku 16 lat spotykała się Sierpień Rush aktor Freddie Highmore. Jej były chłopak Freddie miał wtedy zaledwie 15 lat, a ich delikatny związek wieku wywołał pewne kontrowersje. Co więcej, zdjęcie pocałunków duetu, które wyciekło na MySpace, spotkało się z krytyką w mediach społecznościowych. Para ostatecznie zakończyła swój obiecujący związek.

Opiekuńczy rodzice Sarah

Urodziła się dla swoich opiekuńczych rodziców Moniki Bolger i Dereka Bolgera. Jej ojciec Derek jest rzeźnikiem, który jest właścicielem ekologicznej masarni w Rialto. Kiedy irlandzka aktorka była nastolatką, jej ojciec i matka towarzyszyli jej kiedyś na planie Tudorowie . W tym czasie jej ojciec był zszokowany, gdy jej postać, Mary Tudor, musiała pocałować księcia. Aktor, który wcielił się w postać księcia, miał wtedy 28 lat.

Nie chcesz przegapić: Główny Keef Wartość netto, wiek, prawdziwe imię, dzieci

Sarah ma w rodzinie starszą siostrę Emmę Bolger, która jest również aktorką. Ich rodzice zapewnili dziewczynkom Bolger wspierające wychowanie. W 2008 roku, po powrocie Sarah z Kroniki Spiderwicka premiera w Los Angeles, Nowym Jorku, a także w kilku miejscach Wielkiej Brytanii i Francji, następnego dnia pojechała prosto do szkoły.

Jej wspierający rodzice zadbali o to, by nie sprawiać kłopotów ich dwóm córkom. Jej matka, Monica, często jeździła nawet ze starszą siostrą Sarah, Emmą, na spotkania z producentami i reżyserami w Los Angeles. Obie siostry Bolger łączą aktywną więź z rodzicami.

Ile jest warte netto Sarah Bolger?

27-letnia Sarah Bolger zebrała swój majątek dzięki karierze irlandzkiej aktorki. Według Payscale aktorka ma średnią pensję w wysokości 50 529 USD rocznie, a jej łączne wynagrodzenie waha się od 19 409 USD do 255 082 USD.

Jej film z 2003 roku W Ameryce zarobił kasę w wysokości 15 539 266 dolarów w Stanach Zjednoczonych i zebrał 25 382 911 dolarów na całym świecie. Podobnie jej film z 2008 roku Kroniki Spiderwicka zarobił 72,8 miliona dolarów, podczas gdy skumulowany światowy brutto w kasie został zarejestrowany na 162,8 miliona dolarów.

Karierę aktorską zainaugurowała w 1999 roku postacią Eileen Cloney w filmie, Podzielona miłość. Irlandzka aktorka dostała wtedy główną rolę jako Christy w filmie z 2003 roku W Ameryce. W swojej karierze wystąpiła w kilkudziesięciu filmach, w tym Pamiętniki ćmy, My All American, Emelie, oraz Halal tato.

Przeczytaj o (amerykański dziennikarz): Juan Williams Żona, dzieci, wzrost, Fox News, zwolniony, wynagrodzenie, wartość netto

Jej filmy 2018 Koniec zdania oraz Trudno znaleźć dobrą kobietę są w fazie postprodukcji. Jej osiągnięcia telewizyjne obejmują seriale takie jak Tudorowie, Dawno, dawno temu, oraz Odpowiednik.

Krótki życiorys

Urodzona 28 lutego 1991 r. Sarah Bolger pochodzi z Dublina w Irlandii. Studiowała w The Young People's Theatre School w Dublinie. Sarah stoi na wysokości 1,63 m (5 stóp 4 cali) i jest pochodzenia irlandzkiego. Irlandzka aktorka została nominowana do nagrody Critics Choice Award w 2002 roku.

Zalecane