blog

Sarah Gadon żonaty, mąż, chłopak, randki, rodzina, wartość netto

Kanadyjska aktorka znana z roli w A Dangerous Mind przywołuje swoją wartość netto ze swoich występów w filmach i programach telewizyjnych. Laureat Canadian Screen Awards jest w wiadomościach za umawianie się z montażystą filmowym. Poznała swojego chłopaka podczas kręcenia Antiviral. Ta oszałamiająca aktorka jest najmłodszą w swojej czteroosobowej rodzinie.

 Sarah Gadon żonaty, mąż, chłopak, randki, rodzina, wartość netto
 • Edukacja
 • Rodzice
 • Rodzeństwo
 • Kanadyjska aktorka Sarah Gadon znana jest z roli Emmy Jung w filmie z 2011 roku Niebezpieczny umysł. Jest również najbardziej znana z roli Elise Shifrin w in Kosmopolis (2012). Aktorka znana jest również z gościnnych ról w serialach telewizyjnych i otrzymała nagrodę dla najlepszej aktorki drugoplanowej w Kanadyjskie nagrody ekranowe w 2014.

  Ile jest wart netto Sarah Gadon?

  Sarah Gadon wezwała wartość netto 1 miliona dolarów. Brała udział w wielu udanych filmach i programach telewizyjnych, które okazały się hitem krytycznym i komercyjnym. Była częścią horroru fantasy z 1999 roku Czy boisz się ciemności?' i serialu science fiction „ Mutant X wydany w 2002 roku, co pomogło jej zgromadzić przyzwoite fortuny.

  Była częścią Davida Cronenberga 2012, „ Kosmopolis” gra główną rolę jako Elise, która pochodzi z zamożnej rodziny. W thrillerze dramatycznym Robert Pattison przedstawił rolę swojego męża. Jej nadchodzący kanadyjski dramat z 2018 roku zatytułowany „ Śmierć i życie Johna F. Donovana ” jest nastawiony na zabawianie publiczności. Wraz z nadchodzącymi ekscytującymi publikacjami bogactwo Sary znacznie wzrośnie w nadchodzących dniach.

  Sara wygrała Kanadyjskie nagrody ekranowe po raz drugi w 2018 roku, ale tym razem zdobyła nagrodę dla najlepszej aktorki pierwszoplanowej, filmu telewizyjnego lub miniserialu za rolę w Alias ​​łaska.

  Wszystko o Sarah randki i chłopaka

  Sarah spotyka się ze znanym, nagradzanym montażystą filmowym Mattem Hannamem od ponad pięciu lat. Matt Hannam to wielokrotnie nagradzany montażysta filmowy. Sarah poznała swojego chłopaka na planie horroru” Środek przeciwwirusowy ,' w 2012.

  Sarah nie waha się obnosić swojej miłości ze swoim chłopakiem. Zostali sfotografowani, spacerując swobodnie po ulicach Nowego Jorku 21 maja 2017 r. i mieli kilka intymnych chwil.

  Sarah Gadon i Matt Hannam schwytani 21 maja 2017 r. (Zdjęcie: hawtcelebs.com)

  Udostępniają zdjęcia na swoim koncie na Instagramie, ale niechętnie ujawniają jakiekolwiek informacje o swoim randkowym życiu. Obecnie Sarah jest podobno niezamężna i nie ma jeszcze stałego życia ze swoim mężem.

  Rodzina Sary Gadon

  Sarah wybrała inną karierę niż zawód jej rodziców. Jej ojciec jest psychologiem, a matka nauczycielką w szkole. Od najmłodszych lat uczęszczała do szkoły artystycznej. Aktorka jest najmłodszą w rodzinie i ma starszego brata, Jamesa Gadona. Aktorka ma pochodzenie angielskie i włoskie i należy do mieszanego pochodzenia etnicznego.

  Krótki życiorys

  Wykonawca urodził się 4 kwietnia 1987 roku w Toronto, Ontario. Sarah spędzała swoje pierwsze dni na szkoleniu jako wykonawca w Narodowej Szkole Baletowej Kanady jako młodszy współpracownik. Była studentką Claude Watson School for the Performing Arts, która uczyła się kina na Uniwersytecie w Toronto. Sarah ma 1,6 m (5 stóp 3”) wzrostu i szczupłą sylwetkę.

  Zalecane