blog

Sarah Rose Summers Wiki: Wiek, Miss USA 2018, Rodzina, Życie osobiste, Fakty

Zapamiętaj nazwiska ludzi. Sarah Rose Summers to najnowsze nazwisko na ekskluzywnej liście Miss USA. Sarah zdobyła prestiżowy tytuł Miss USA 21 maja 2018 roku i tym samym wyprzedziła 50 innych uczestniczek. Sarah nie tylko została 67. kobietą, która nosiła koronę, ale została pierwszą damą z Nebraski, która zdobyła tytuł. Cóż, Sarah kontynuuje karierę w branży medycznej i nie może się doczekać, aby odkryć nowe możliwości dzięki koronie.

  Sarah Rose Summers Wiki: Wiek, Miss USA 2018, Rodzina, Życie osobiste, Fakty

Zobacz: Ruth Righi Wiki, Rodzina, Pochodzenie, Rodzeństwo

Wszyscy trzej finaliści byli oceniani pod tym samym pytaniem” Jesteś w drodze na marsz, a ktoś wręcza ci pusty znak i marker. Co umieszczasz na swoim znaku i dlaczego? ?'

W tak napiętym momencie Sarah zachowała spokój i zdobyła tytuł, gdy odpowiedziała:

Mówię „Mów swój głos”. Nie wiem, do jakiego marszu zmierzamy w tej hipotetycznej sytuacji, ale bez względu na to, dokąd jedziesz, bez względu na rodzaj marszu, oczywiście jesteś na dobrej drodze do tego marszu, ponieważ zależy Ci na tym celu . Więc idź porozmawiać z ludźmi, gdy mają pytania. Komunikuj się z nimi. Posłuchaj także ich poglądów. To jedna rzecz w Stanach Zjednoczonych, na której naprawdę musimy się skupić: słuchanie siebie nawzajem.

Wydarzenie podkreśliło #Ja też ruch przeciwko molestowaniu seksualnemu i napaściom. Cała zawodniczka wyraziła swoją opinię na temat kampanii oraz swoje doświadczenia w zakresie wzmacniania pozycji kobiet.

Sarah rozpoczęła karierę w konkursach piękności w 2012 roku, kiedy w tym samym roku została ukoronowana Miss Nebraska Teen. Później reprezentowała swój stan w Miss Teen USA podczas imprezy, która odbyła się na Atlantis Paradise Island na Bahamach. Jednak Logan West z Connecticut, któremu upragniony tytuł uszło na sucho.

Przeczytaj także: Andrea Constand Wiki, Wiek, wesoły lub Lesbijka, Pochodzenie, Rodzice, Fakty

Życie osobiste Sarah: umawia się na randki!

Sarah to odważna Cooner Combs, absolwentka East Texas Baptist University. Jej chłopak pracuje jako doradca majątkowy w Archetype Wealth Partners. Dzieli piękny związek z Coonerem i lubi spędzać czas. Spędzili ze sobą trochę czasu, niezależnie od tego, czy jest to randka w Corky Boards, czy uczęszczanie do kościoła.

Sarah Rose Summers i jej chłopak, Cooner Combs, 25 kwietnia 2018 r. (Zdjęcie: Instagram)

25 kwietnia 2018 r. mieli zabawną randkę w Corky Canvas & Corky Boards, gdzie spędzili dzień malując.

Zaręczony i żonaty

2018. Miss USA, Sara Rose, związała się ze swoim długoletnim chłopakiem, Connorem Combsem, 17 grudnia 2018 r. Później Connor zaproponował jej pierścionek zaręczynowy w tym samym dniu, w którym przeszła do półfinału konkursu Miss Universe w Tajlandia. Zaręczyny ogłosiła za pośrednictwem posta na Instagramie, gdzie podzieliła się swoim zdjęciem z Connorem i wspomniała, że ​​wie, że Tajlandia zmieni jej życie.

Ale nie sądziła, że ​​będzie to początek podróży w jej nowym życiu.

Sara dodała, że ​​nie tylko reprezentowała Stany Zjednoczone w dniu 17 grudnia 2018 r., ale także odpowiedziała „Tak” na propozycję małżeństwa jej długoterminowego chłopaka.

Po dziesięciu miesiącach zaręczyn ona i jej mężczyzna Connor złożyli przysięgę małżeńską 20 października 2019 r. Długoletnia romantyczna para wzięła udział w romantycznej ceremonii poza Phoenix w Anthem w Arizonie. Miss USA pojawiła się na swojej długiej białej kwiecistej sukni z pół rękawami, gdy szła do ołtarza, konfrontując 180 przyjaciół i bliskich.

Ponadto duet zdecydował się na odprawienie ceremonii ślubnej w Anthem, ponieważ było ono bardziej odosobnione niż większość innych miejsc w Phoenix. Po ceremonii ślubnej Sara i jej mąż wybrali się na miesiąc miodowy na Bali.

Od teraz romantyczną parę łączy intymna więź z ogromną miłością i zrozumieniem.

Może ci się to spodobać: Ava Kolkerda Wiki, Rodzina, Randki

Życie rodzinne

Sarah jest zawsze blisko bliskich, a ich rodzina jest dla niej priorytetem. Kocha swojego dziadka bardziej niż cokolwiek na świecie. Jednak jej dziadek nie mógł uczestniczyć w ceremonii Miss USA, ale stroił na żywo w telewizorze.

Uwielbia też udostępniać niektóre posty swoim rodzicom. Jej matka ma na imię Dee Summers, ale nie ujawnia swojego imienia ojca. Sarah ma również brata o imieniu Scott Summers.

Krótki życiorys

Sarah obchodzi swoje urodziny 4 listopada. Ma 24 lata i według wiki urodziła się w 1994 roku. Piękno ukończyła Texas Christian University w 2017 2 z dwoma stopniami Bachelor of Science w strategicznej komunikacji i rozwoju dziecka.

Zwycięzca konkursu jest fanatykiem fitnessu. Podczas swoich dni na studiach pracowała jako instruktor w niepełnym wymiarze godzin. Posiada zdrową dietę z rutynowymi planami ćwiczeń, które sprawiają, że wymiary jej ciała są atrakcyjne. Sarah trenuje z Johnem Bentonem, aby utrzymać swoją wagę ciała przez ostatnie dwa lata. Ma 1,65 m (5 stóp 5 cali) wzrostu i należy do rasy kaukaskiej.

Zalecane