blog

Sarah Snyder Wiki, Chłopak, Randki, Romans, Split, Rodzice, Wywiad

Jaden Smith jest rzeczywiście ujmującą osobowością, dlatego osoba, z którą umawia się przez dłuższy czas, sama musi być fascynująca. Podobnie jest w przypadku jego byłej dziewczyny, Sarah Synder, która słynie z eklektycznego i uroczego wyczucia mody. Sarah wyrobiła sobie markę w branży modelek od czasu jej sesji zdjęciowej z Urban Abstract Photography trzy lata temu.

 Sarah Snyder Wiki, Chłopak, Randki, Romans, Split, Rodzice, Wywiad

Jak zaczął się ich związek?

Wspaniała modelka Sarah Snyder zaczęła spotykać się z Jadenem Smithem w 2015 roku i dotrwała do pierwszych miesięcy tego roku. Kiedy artyści byli razem, uświetniali różne wydarzenia i okazje swoją obecnością i skwierczącą chemią.

Sarah i były chłopak zostali zauważeni, jak owinęli się wokół siebie i namiętnie pocałowali 17 kwietnia 2016 r. Podobnie, tuż przed ich rozstaniem, duet został sfotografowany razem w Nowym Jorku, nie sugerując niczego o nadchodzącym rozstaniu.

Zdradził Jaden Smith z fotografem!

Para, która miała wielu wielbicieli, niewątpliwie zaskoczyła wszystkich rozstaniem w 2017 roku, a także powodem ich rozstania

Jak podają źródła, Sarah zdradziła aktora z fotografem o imieniu Gunner, który opublikował z nią ładne zdjęcie na Twitterze. Najgorsze jest jednak to, że Gunner oznaczył Jadena w podpisie.

Zdjęcia zostały wkrótce usunięte z jego konta, ale widzowie sugerują, że opublikowano je około dziesiątego sierpnia. Źródła podają, że zdjęcie wyglądało jak zrobione przez Sarah, gdy pozostała przykryta białą kołdrą z zajęczymi ramionami.

Rzeczy nie kończą się tutaj; aktorka wkrótce zmieniła swój zweryfikowany profil na Instagramie na prywatny po poście. Ponadto ich fani na Twitterze twierdzą, że Jaden przestał obserwować Sarah po incydencie, który najwyraźniej nie jest dla nas nowością. Poprzednie zapisy sugerują, że Jaden miał zwyczaj podążania za Sarą i przestania jej śledzić podczas całego ich romansu.

Na razie status związku Sary wciąż się rozwija, podczas gdy Jaden zaczął spotykać się z amerykańskim aktorem, Odessą Adlon w 2017 roku.

Oskarżony o jednego hrabiego kradzieży w trzecim stopniu!

W lutym 2015 roku model został oskarżony o kradzież 15 995 dolarów torebki Hermesa w pobliżu centrum handlowego Route 117 Bypass w Katonah w stanie Nowy Jork. Funkcjonariusz policji potwierdził w rozmowie z Page Six, że przestępstwo jest przestępstwem klasy D, a modelka w pełni współpracowała podczas aresztowania. Po czterech miesiącach śledztwa z lutego Sarah została aresztowana i skazana z jednym zarzutem wielkiej kradzieży trzeciego stopnia.

Jej krótka biografia:

Według niektórych źródeł wiki Sarah Snyder urodziła się 30 lipca 1995 r. w Stanach Zjednoczonych jako córka amerykańskich rodziców i ma 22 lata. Ma około 1,4 obserwujących na Instagramie i należy do rasy białej. Modelka ma wysokość 5 stóp i 5 cali, co podkreśla jej osobowość.

Zalecane