blog

Sarina Morales Wiki, Wiek, Żonaty, Mąż, Chłopak, Randki, Wynagrodzenie

Jeśli jesteś wcześnie, obudź się, kto ogląda „SportsCenter” ESPN, prawdopodobnie spotkałeś się twarzą w twarz z tą pięknością Sarina Morales. Od początku 2015 roku służyła jako członek mediów społecznościowych ESPN i pracowała jako talent na antenie „SportsCenter: AM”, trzygodzinnej edycji „Sportscenter”, która zaczyna się o 7 rano w każdy weekend. Urodziła się w Connecticut 29 marca 1986 roku.

 Sarina Morales Wiki, Wiek, Żonaty, Mąż, Chłopak, Randki, Wynagrodzenie

Jak osiągnąć ogromny sukces w swojej karierze?

Rodzice Sariny od początku wspierali ją i zachęcali w dziedzinie dziennikarstwa. W swojej wczesnej karierze tworzyła codzienne treści dla Seventeen.com i Nike.com podczas meczów zimowych 2010.

Przed dołączeniem do ESPN ta pani pracowała w National Geographic w marketingu w mediach społecznościowych, zarządzając stroną społecznościową Nat Geo Network i Net Geo Wild, taką jak Facebook, Twitter, YouTube i wyświetlając określone strony w latach 2013-14. Zwróciła także uwagę całego kraju, wygrywając konkurs na dziennikarkę Nike w 2009 roku.

Jaka jest jej wartość netto i wynagrodzenie?

Młoda i utalentowana prezenterka sportowa, Morales, oszacowała majątek netto na 1 milion dolarów w 2016 roku, a według niektórych stron wiki z wypłatami wynagrodzeń, zarobiła około 300 tysięcy dolarów, pracując w najwyżej ocenianym kanale sportowym i niektórych relacjach sportowych strony internetowe.

Jednak uzyskała również z innego źródła, takiego jak ambasador mediów marki Nike, a także z kilku innych międzynarodowych firm sportowych dla dzieci, a także z bloga i stron internetowych Nikewomen.com. A ostatnio kupiła luksusowe mieszkanie w swoim rodzinnym mieście, które zamieściła na swoim koncie w mediach społecznościowych. Z tego możemy więc przekonać się o jej sukcesie w branży dziennikarskiej.

Czy potajemnie żonaty?

Nawet z naszym profesjonalnym badaczem nie znalazłem nic o jej życiu osobistym. Nie ma żadnych informacji o tym, że była mężatką lub matką jakichkolwiek dzieci. Więc musi być kawalerem. Może spotyka się z kimś, ale o tym też nie zdradziła. Ani nie powiedziała nic o tym żadnemu reporterowi, ani nie opublikowała żadnych zdjęć ani filmów na swoim koncie w mediach społecznościowych.

Niemniej jednak, nie ma odpowiednich dowodów na jej życie małżeńskie, a także na temat jej męża na żadnych stronach internetowych ani w żadnych mediach, nie ujawniła, czy jest mężatką, czy nie. Może być zajęta swoim życiem zawodowym i być może pomyślała, że ​​w najbliższej przyszłości będzie się tym przejmowała. Ale na razie możemy powiedzieć, że jest singlem.

Może będzie w relacji wkrótce po tym, jak bardziej zbuduje swoją karierę i zwiększy swoje aktywa lub zarobi więcej. Jest bardzo aktywna w mediach społecznościowych, ponieważ ma dużą liczbę obserwujących. Badamy więcej jej życia prywatnego i stawiamy dla jej fanów i zwolenników.

Krótki życiorys:

Jest młodą i równie uroczą koleżanką sportową, a niedawno osiągnęła zaledwie 30 lat, ale zyskała ogromne imię i sławę. Jej wzrost wynosi ponad 5 stóp i 9 cali, a także jest szczupła i gorąca z atrakcyjną sylwetką ciała. Posiada narodowość amerykańską, a także ma białe pochodzenie etniczne. Możesz ją również znaleźć na koncie w mediach społecznościowych.

Zalecane