blog

Sasha Morga Wiki, wiek, wzrost, rodzice, chłopak, randki, YouTube

YouTube stał się w dzisiejszych czasach dostępnym medium, w którym młodzi ludzie mogą ujawniać swoje talenty. Jednostki nie potrzebują wielu zmagań i niewielkimi nakładami i czasem mogą tworzyć filmy i pozwolić światu je chwalić. Wśród takich talentów jest Sasha Morga, która słynie ze swoich lifehacków, makijażu, majsterkowania, urody i filmów związanych ze stylem życia na swoim kanale YouTube.

 Sasha Morga Wiki, wiek, wzrost, rodzice, chłopak, randki, YouTube

Kariera i postęp:

Sasha Morga przesłała swój pierwszy film na kanał YouTube we wrześniu 2013 roku. Niektóre z jej ulubionych filmów z poradami i hackami na życie to: „School Life Hacks – How to Ace Your Finals”, „10 Weird Life Hacks, które wszyscy powinni znać” i „10 Letnie hacki życia”.

Podzieliła się również przepisami na zdrowe popsicles i wodą infuzowaną, a także sposobami utrzymania motywacji do ćwiczeń w swoich life hackach „Motywacje do treningu”.

Ponadto podzieliła się walentynkową dekoracją, sukienką i przepisami w filmie zatytułowanym „Inspiracja-dekoracja na Walentynki” oraz świąteczną dekoracją w „Wakacyjny wystrój pokoju w domu”. Przesłała także zabawne filmy, takie jak „Gummy vs. Real Food Challenge” i „Desting Pumpkin Spice Food” z matką.

Sasha jest znana przede wszystkim z tworzenia filmów o makijażu, w których poleca takie marki jak Real Technique, Bobby Brown, Urban 3 Naked i Advanced Mineral. Została sponsorowana przez DreamWorks Animations and Outfit 7.

Niedawno przesłała swój film z trasy po domu w lutym 2017 roku.

Ile jest wart Saszy?

Sensacja YouTube, Sasha Morgan, zdobyła około 0,9 miliona subskrybentów na kanale YouTube. Według źródła, bloger otrzymywał około 0,1 miliona dolarów rocznie w 2017 roku.

Patrząc na jej dochody z wyświetleń i od sponsorów, podejrzewamy, że Sasha ma pokaźną wartość netto, liczoną w milionach. Poza tym ma 0,6 mln subskrybentów na Instagramie i ok. 3 mln subskrybentów na SashaMorgaVlogs.

Za młody na chłopaka!

Sasha Morgan jest wczesną nastolatką i jest bardzo młoda, aby nawiązać związek. Sasha obecnie świetnie sobie radzi w swoim zawodzie i wydaje się, że nie spotyka się z nikim. Chociaż często przesyła filmy z samouczkami makijażu na randkę, w prawdziwym życiu nie wydaje się być zainteresowana tymi rzeczami.

Jej Instagram jest wypełniony pięknymi zdjęciami, a na swoich portalach społecznościowych nie podała żadnych śladów romansu. Jednak byłoby wspaniale widzieć w przyszłości celebrytę zaręczoną z chłopakiem.

Jej krótka biografia:

Według niektórych źródeł wiki Sasha Morga urodziła się 12 sierpnia 2002 roku, co oznacza, że ​​ma 14 lat. Sasha dorastała w Stanach Zjednoczonych i nie ujawniła zbyt wielu informacji o swoich rodzicach i wykształceniu.

Obecnie uczy się w dziewiątej klasie i zaczęła grać na skrzypcach w wieku dziewięciu lat. Ma średnią wysokość 5 stóp 1 cal, która pasuje do jej wzrostu.

Zalecane