blog

Sasheer Zamata Wiki: żonaty, mąż, chłopak, randki, wartość netto, 2018

Wyjdź z historii, jeśli to Cię powstrzymuje i odkryj nową historię, którą chcesz stworzyć. Cóż, udowadniając tę ​​myśl, Sasheer Zamata stworzył historię na planie Saturday Night Live jako pierwsza czarna dama, która zagrała w serialu. Cóż, nie tylko pojawiła się na SNL, ale także pozostawiła podszywanie się pod piosenkarkę Rihannę. Jeśli chcesz poznać bliżej tego amerykańskiego komika i aktorkę, masz ochotę na niespodziankę.

  Sasheer Zamata Wiki: żonaty, mąż, chłopak, randki, wartość netto, 2018

Kariera Sasheera

Sasheer, lat 31, rozpoczęła karierę jako komik w 2009 roku, gdzie zaczęła występować z nowojorską improwizacyjną grupą teatralną Upright Citizens Brigade. Sasheer potem patrzył na serial z ukrytymi kamerami ABC News Primetime: Czy dałbyś się na to nabrać? Pojawiła się również w kolegiumHumor, witryna komediowa z siedzibą w Los Angeles.

18 stycznia 2014 r. Sasheer dołączył do NBC Sobotnia noc na żywo. Była pierwszą czarną kotką na wystawie. Ale później, 2 maja 2017 r., opuściła program bez szeptu pożegnania przed kamerą.

Oprócz kariery aktorskiej i komediowej, Sasheer oddała głos postaci Sally in Call of Duty: Infinite Warfare Tryb zombie.Podobnie w 2015 r. Sasheer został nazwany ambasadorem celebrytów przy Amerykańskiej Unii Swobód Obywatelskich (ACLU). Następnie rozpoczęła współpracę z Women's Rights Project, próbując podzielić uprzedzenia dotyczące płci i „zapewnić równe szanse ekonomiczne. W 2018 r. pozostaje na czele Tak blisko który jest pilotem komediowym stacji NBC.

Ile jest jej wart netto?

Sasheer jako osoba o wielu talentach została oklaskiwana przez swoich fanów za entuzjazm w działaniu, a także za bycie serwerem społecznościowym. Dzięki swojej pasji i rzemiośle nie tylko w branży rozrywkowej, ale także w pracy społecznej, Sasheer może zostać nagrodzona sowitą fortuną. Ponieważ jej wartość netto jest oceniana, prowadzi skromny styl życia.

Czy Sasheer spotyka się z kimś?

Rzucając okiem na życie miłosne Sasheer, ledwo wskazuje na swoje możliwe życie miłosne. Nie zauważono też, że przytula się do swojego potencjalnego chłopaka. Ale jej fani zaczęli nawet zakładać, że jest potajemnie zamężna, mimo że sarkastycznie tweetuje o randkach i życiu małżeńskim.

Trzymała swój romans blisko piersi. Jednak po przeczytaniu eseju Julie Klausner dała pewien wgląd w swój przeszły związek: „Byłem na randce, czy niania?” Ujawniła, że ​​historia Julie przypomina jej własne życie randkowe i powiedziała wbur.org, że:

Zdecydowanie miałem głupie nowojorskie romanse, które były trudne do zrozumienia z powodu braku komunikacji lub braku komunikacji. I po prostu sfrustrowany facetem, z którym nawet nie myślisz poważnie, ale nadal go lubisz, ponieważ był fizyczny aspekt

Miała więc romanse w przeszłości, ale na razie nie jest związana z żadnymi facetami. Ponadto na jednym ze zdjęć udostępnionych na Twitterze 29 maja 2013 r. powiedziała, że ​​szuka chłopaka. Wskazuje również, że nie jest w związku.

Mało tego, opublikowała sarkastyczne zdjęcie, w którym jako swojego chłopaka wspomina pizzę. W związku z tym prawdopodobnie jest samotna, a informacje o mężczyźnie Sasheera, przyszłym mężu, jeszcze się nie ujawnią.

Krótki życiorys

Urodzona 6 maja 1986 r. Sasheer Zamata urodziła się jako Sasheer Zamata Moore dla swoich rodziców, Ivory Steward i Henry'ego Moore'a, podpułkownika sił powietrznych w Indianapolis w Stanach Zjednoczonych. Stojąc na wysokości 1,7 metra (5 stóp i 7 cali), Sasheer ukończyła studia licencjackie na Uniwersytet Wirginii. Zgodnie z wiki należy do pochodzenia afroamerykańskiego.

Zalecane