blog

Savannah Montano Wiki, Wiek, Wzrost, Chłopak, Randki, Split, Fakty

Savannah Montano, rewelacyjna modelka na Instagramie, szturmem podbiła świat internetu. Ta dama jest połączoną pięknością o ładnej twarzy i gorącym, wyprofilowanym ciele, które zmusiło wielu ludzi do podążania za nią. Wielu jej obserwatorów jest zachwyconych jej oszałamiającą urodą i uroczymi filmami, w których występuje jej chłopak, Jessey Steven.

 Savannah Montano Wiki, Wiek, Wzrost, Chłopak, Randki, Split, Fakty

Kariera i postęp:

Oprócz tego, że jest słynną gwiazdą Instagrama, która ma ponad 1,9 mln obserwujących, ma samozwańczy kanał YouTube z ponad 15 tysiącami subskrybentów. Jej kanał przedstawia jej intymne i urocze chwile z chłopakiem Jessey Stevensem, co daje widzom kilka ważnych celów związanych z relacjami.

Pasjonatka fotografii, nie waha się obnosić swoich zdjęć z plaży w mediach społecznościowych. Montano rozpoczęła karierę jako blogerka z Tumblra. Jej ładna buzia i urocza osobowość pomogły jej prowadzić wideoblogi i przyciągnąć znacznie więcej uwagi widzów.

Montano to także inspirująca młodzież wśród ludzi młodego pokolenia. Jej filmy i post na Instagramie sprawiły, że opinia publiczna stała się jeszcze bardziej ostrożna, jeśli chodzi o sprawność fizyczną i wspaniałe życie z odpowiednimi trendami w modzie.

Jej związek On and Off z chłopakiem!

Nie byłoby nikogo, kto nie byłby zazdrosny, patrząc na jej skwierczącą chemię z chłopakiem, Jessey Stevensem w ich filmach. Minął ponad rok, odkąd para zaczęła swój piękny romans.

W kwietniu 2017 r. Montano opublikowała intymne zdjęcie ze swoim chłopakiem, potwierdzające wiadomość o tym, że oboje znów są razem i od tego czasu nie ma oglądając się wstecz.

Jej chłopak, Jessey Steven, jest również rewelacyjny, jeśli chodzi o korzystanie z Instagrama i łączenie się z publicznością za pośrednictwem stron mediów społecznościowych.

Ile jest warta netto Savannah?

Inspirująca modelka z Instagrama i słynny YouTuber stworzyli niepowtarzalny znak w oczach publiczności. Chociaż nie ujawniła odpowiednio swojej wartości netto, jej zarobki muszą być wystarczająco dobre, aby mogła cieszyć się wystawnym stylem życia.

Krótki życiorys i fakty:

Savannah Montano w wieku 21 lat urodziła się 30 września 1996 roku na Florydzie w Stanach Zjednoczonych, zgodnie z jej wiki. Ma brata o imieniu Sebastian, jako rodzeństwo, ale imię i pochodzenie jej rodziców nigdy nie były tematem dyskusji. Montano ma imponujący wzrost i najbardziej atrakcyjną sylwetkę. Jest Amerykanką z narodowości i należy do rasy białej.

Zalecane