blog

Scott Stanford Wiki, Żonaty, Żona, Rodzina, Wzrost, PIX 11, Wynagrodzenie, 2017

Jeśli jesteś fanem WWE, musisz zdać sobie sprawę z tego, jak patrzy się na komentatorów play-by-play. Ale w przeciwieństwie do nich, Scott Stanford, który jest prezenterem amerykańskich wiadomości, zadebiutował w WWE w 2009 roku jako komentator play-by-play i jego typowy styl ogłaszania sprawił, że komentator został zauważony. Jest także współtwórcą WPIX-TV i ma na koncie sześć nagród Emmy, aby udowodnić swoją wartość.

 Scott Stanford Wiki, Żonaty, Żona, Rodzina, Wzrost, PIX 11, Wynagrodzenie, 2017

Kariera i życie zawodowe:

Absolwent State University of New York z dyplomem Broadcasting and Communications rozpoczął karierę jako prezenter sportowy w „WCBS Newsradio 880”, gdzie otrzymał nagrodę AIR w dwóch kolejnych latach od 2002 roku. Dołączył do głównego prezentera sportowego WPIX kosztem telewizji WNBC.

W 2009 roku został gospodarzem „WWE Bottom Line”, kiedy zastąpił Jacka Korpelę. Jest także gospodarzem „Tego tygodnia” w WWE i „Afterburn”. Sześciokrotny zdobywca nagrody Emmy pracuje obecnie jako współprowadzący „WPIX11 Morning Show” z Sukanya Krishna. Jest także współgospodarzem programu „PIX 11morning show”, który ma już polubienia Marisę Torres.

30 ten W maju 2017 r. pojawiły się doniesienia, że ​​Dan Mannarino zastąpił Scotta Stanforda w „Porannym programie PIX 11”. Dan Mannarino pojawił się jako współtwórca serialu od 19 ten Czerwiec.

Ile wynagrodzenia otrzymuje Scott?

Weteran sportu, Scott Stanford, jest wysoko cenioną osobowością w „PIX 11”. Pracując jako współgospodarz w „WPIX” i „WWE Network”, rzeczywiście bankuje zdumiewającą kwotę, która nie została jeszcze ujawniona.

„WPIX” rzeczywiście obiecał mu przyciągającą wzrok pensję, która skłoniła go do skrócenia czteroletniego pobytu w „WNBC”. Dyrektor „WPIX”, Mark Effron, okazał swój zachwyt, kiedy dołączył do zespołu i pochwalił jego umiejętności komunikacyjne oraz doświadczenie sportowe.

Uregulowane życie rodzinne z żoną i córkami:

Ten doświadczony komentator ma wiele powodów do dumy, ale jedną z rzeczy, która pozostaje jego najcenniejszym atutem, jest szczęśliwa rodzina.

51-letni reporter jest żonaty i pozostaje wierny odkąd weszła w życie jego żona. Chociaż w wielu tweetach wspomina żonę, Stanford nadal niechętnie dzieli się jej imieniem. Para jest rodzicem czterech córek i prowadzi spokojne życie w północnym New Jersey.

Gospodarz WWE, znany ze swojego poczucia humoru i dowcipu, jest człowiekiem rodzinnym i lubi spędzać czas z rodziną i córkami.

Opiekun sportu, który pozostaje tajemniczą osobą, jeśli chodzi o ujawnienie imienia swojej córki, ciężko pracuje, aby stworzyć lepszy dom dla swojej rodziny.

Zdjęcia z jego żoną wciąż są rzadkim widokiem, a niewielu fanów twierdzi nawet, że Tamsen jest jego żoną. Ale plotki są całkowicie fałszywe, a Tamsen jest tylko współgospodarzem i kolegą Scotta.

Krótka biografia Scotta:

Zgodnie z jego wiki, prezenter wiadomości urodził się w Haverstraw w stanie Nowy Jork 30 ten Sierpień 1977, co daje mu 41 lat. Przynależy do rasy białej, posiada obywatelstwo amerykańskie. Stojąc na wysokim wzroście utrzymuje zdrową sylwetkę. Jego wiki pozostaje mamą na temat jego rodziców i wczesnego dzieciństwa.

Zalecane