blog

Scott Timlin Wiki, dziewczyna, randki, geje, rodzina, wartość netto, programy telewizyjne

Osobowość telewizyjna, Scott Timlin ze swoją aktorską wiarygodnością i pochlebną sylwetką, znalazł się w centrum uwagi mediów. Jest brytyjskim aktorem i osobowością reality TV, który zyskał sławę jako członek obsady reality show MTV „Geordie Shore”. Zasłynął również z wygranej w słynnym serialu „Celebrity Big Brother” w siedemnastym sezonie. A dzięki jego niesamowitej pracy nie zajęło mu dużo czasu, aby osiągnąć sławę

 Scott Timlin Wiki, dziewczyna, randki, geje, rodzina, wartość netto, programy telewizyjne

Timlin spotyka się z tancerką!

Aktor Timlin znalazł miłość swojego życia po długich i niestabilnych romansach z pięknymi kobietami. Aktor był wcześniej w związku z Nancy May, Vicky Pattison, Holly Hagen i Lacey Fuller.

Aktor miał również romans z Francescą Toole, ale podobny do poprzedniego związku zakończył się w lutym 2017 roku.

Mówi się, że po zerwaniu z Francescą gwiazda reality show spotyka się z tancerką, która, jak opisuje, nie jest tak „awanturnicza”, jak jego poprzednia dziewczyna. Ujawnił, że jego nowa dziewczyna jest bardziej zabawna, która również tańczyła w swojej szkole w Londynie.

W wywiadzie gwiazda reality show stwierdziła, że ​​jego beau nigdy nie wychodzi i jest wyluzowany, co najbardziej w niej woli. Mistrz Wielkiego Brata, który w końcu znalazł idealnego partnera po swoim niechlujnym związku z Francescą, wydaje się być lepszy od swojej lepszej połowy.

„Robię swoje, a moja nowa dziewczyna jest dla mnie idealną dziewczyną. Jestem w niej zakochany.'

Timlin, który kiedyś był ofiarą plotek o gejach, jasno pokazał swoją seksualność w związku z tymi wspaniałymi paniami.

Krótkie życiorys Scotta:

Według źródeł wiki, Scott Timlin urodził się w 1988 roku w Newcastle upon Tyne w Wielkiej Brytanii. Urodziny obchodzi wraz z rodziną 26 kwietnia i ma 29 lat. Mówiąc o swojej rodzinie, jest synem Gilla Baxtera. Obywatel brytyjski należy do rasy białej i ma odpowiednią wysokość 1,92 m.

Zalecane