blog

Scott Van Pelt żonaty, żona, rozwód, dzieci, rak, wynagrodzenie, wartość netto

Amerykański komentator sportowy Scott Van Pelt jest najbardziej znany ze swoich przemówień sportowych w ESPN. Najbardziej znany jest z tego, że zakotwiczył w SportsCenter w ESPN i służył jako współgospodarz w radiu ESPN. Sportscaster jest również znany jako aktor, światowej sławy profesjonalny dżentelmen. Sportscaster obecnie pracuje jako solowy prezenter dla nocnej edycji SportsCenter. Pojawił się także w grach golfowych w EA Sports obok Tigera Woodsa.

 Scott Van Pelt żonaty, żona, rozwód, dzieci, rak, wynagrodzenie, wartość netto

Wczesne życie i jego postępy:

46-letni komentator sportowy urodził się w Brookeville w stanie Maryland i dorastał w Waszyngtonie. Studiował w Valley Elementary School i ukończył Sherwood High School. Reporter wkroczył w swoją karierę jako komentator w WTTG-TV. Następnie przeniósł karierę do Golf Channel i pracował tam przez pięć lat. W 2001 roku związał się z ESPN i rozpoczął pracę jako prezenter w SportsCenter i jeden z czołowych korespondentów golfowych. Pracował jako prezenter studyjny w programie SVP & Russillo i opuścił go w 2015 roku.

Życie osobiste:

Był w związku ze Stephanie Van Pelt jako dziewczyną, która później wyszła za mąż w 2011 roku. Dziennikarz po raz pierwszy zostaje ojcem córeczki w 2013 roku. Nie ma śladów rozwodu z żoną, ponieważ żyli szczęśliwie ich dzieci. Pojawiły się plotki, które mówiły o problemie zdrowotnym prezentera w związku z rakiem. Ale nie mówił o swoim zdrowiu, ponieważ wciąż stoi pod znakiem zapytania. Jednak możemy zobaczyć, jak ogolono mu głowę z ostatnich lat, jako fakt, że może mieć raka.

Wartość netto i wynagrodzenie:

46-letni komentator sportowy ESPN od dłuższego czasu pracuje jako prezenter. Okazuje się, że amerykański komentator osiągnął w bieżącym roku 16 milionów dolarów. Komentator słynie z bycia prezenterem ESPN w SportsCenter i ESPN Radio. Bierze 4 miliony dolarów rocznie z ESPN jako pensję. Słynny komentator gościł również imprezy golfowe. Poza tym, komentator ukończył również studia w branży medialnej. Pozyskuje dużo pieniędzy z innego sektora swojej pracy i mediów.

Krótki życiorys:

Scott Van Pelt urodził się 4 sierpnia 1970 roku w Brookville w stanie Maryland. Jego pomiar wzrostu to 6 stóp i 5 cali. Należy do narodowości amerykańskiej i ma białe pochodzenie etniczne. Prezenterem jest syn ojca Van Pelta, ojca i matki Cathie Mathis. Posiada również dyplom z radia/telewizji i filmu. Komentator sportowy jest powszechnie znany ze swojego występu w ESPN, SportsCenter.

Zalecane