blog

Scottie Nell Hughes Wiek, urodziny, żonaty, mąż, wartość netto

Scottie Nell Hughes jest amerykańskim dziennikarzem, który pracuje jako redaktor polityczny dla RightAlerts.com. Jest także konserwatywną reporterką, znaną jako komentatorka polityczna kampanii prezydenckiej w 2016 r. w CNN. Podobnie Scottie jest również znany jako były dyrektor informacyjny Tea Party News Network i autor Roar: The New Conservative Woman Speaks Out z 2014 roku.

 Scottie Nell Hughes Wiek, urodziny, żonaty, mąż, wartość netto
 • Edukacja
 • Rodzice
 • Scottie Nell Hughes jest amerykańskim dziennikarzem, który pracuje jako redaktor polityczny dla RightAlerts.com . Jest także konserwatywną reporterką, znaną jako komentatorka polityczna kampanii prezydenckiej w 2016 r. w CNN. Podobnie Scottie jest również znany jako były dyrektor ds. wiadomości Tea Party News Network i Autor 2014 Roar: Nowa konserwatywna kobieta zabiera głos.

  Ile jest wart netto Scottiego Neila Hughesa?

  Scottie Neil Hughes zgromadziła oszałamiającą wartość netto dzięki karierze amerykańskiego dziennikarza. Swoje fortuny zgromadziła także na karierze radiowej. Amerykański dziennikarz wzywa również do sowitej pensji z różnych reklam i reklam komercyjnych. Podobnie zarabia jako felietonistka dla różnych renomowanych firm.

  Scottie pracuje jako redaktor polityczny dla prestiżowej firmy RightAlerts.com . Według Payscale.com, zarabiała ponad 150 tysięcy dolarów rocznie ze swoich prac.

  Karierę rozpoczęła jako producent wykonawczy w programie Steve Gill w Tennessee. Z ugruntowaną karierą radiową przeszła do pracy w Rusty Humphries Show, Michael Berry Show, Mark Skoda Show, i wiele innych. Wspierała prezydenta Donalda Trumpa przez całą karierę komentatora CNN w 2016 roku, aż do zakończenia kontraktu w styczniu 2016 roku.

  Scottie, który ma obecnie 37 lat, pracuje również jako felietonista dla Townhall.com, TownhallFinance.com, ChristianPost.com, Patriota Telewizja oraz PatriotUpdate.com . Ona również ma ogromną rzeszę fanów. Pracuje jako modelka i gwiazda telewizji oraz zarabia na reklamach i rekomendacjach.

  Żonaty z mężem budowniczym domów; Matka dwojga zarzutów Były chłopak gwałtu

  Scottie Nell Hughes jest żoną męża budowniczego domów, Chrisa Hughesa. Jej mąż jest weteranem wojskowym i Partia Republikańska w Tennessee przewodniczący komisji. Para milczy o szczegółach ich dotychczasowego życia małżeńskiego. Para ma dwoje uroczych dzieci, 9-letnią córkę Alexandrię Lynn Hughes i 10-letniego syna Houstona Hughesa.

  Scottie pozuje mężowi i dwójce dzieci (zdjęcie: scottienellhughes.com)

  Gołąbki biorą udział w różnych programach i wydarzeniach. Ponieważ od dawna jest mężatką i ma dzieci powyżej dziesięciu lat, ich chemia jest nadal bezbłędna. Obaj mają również smykałkę do polityki. 16 czerwca 2016 zamieściła zdjęcie na Instagramie wraz z mężem i synem. Gorąca mama wspierała drużynę baseballową swojego syna.

  Scottie twierdził, że jest pracownikiem Foxa i długoletnią kotwicą Charles Payne o molestowaniu seksualnym 18 września 2016 r. Powiedziała, że ​​została zgwałcona w lipcu 2013 r. Podobno miała z nim romans przez trzy lata i zakończyła ich związek w 2015 r. Felietonistka pozwała także sieć FOX, 1st Century Fox i dwóch pracowników przez twierdząc, że sieć działała przeciwko niej i rozpowszechniała pogłoski o jej romansach, ale sprawa jest nadal w toku.

  Krótki życiorys

  Urodzona w 1973 r. w Nashville w stanie Tennessee Scottie Nell Hughes obchodzi swoje urodziny 21 czerwca każdego roku. Posiada obywatelstwo amerykańskie i jest rasy białej. Scottie jest wysoka i ma oszałamiający wzrost 6 stóp i 1 cal, a jej uwodzicielskie wymiary ciała wynoszą 36-25-36 cali. Scottie ukończył studia na Uniwersytecie Tennessee w Martin na kierunku komunikacja radiowa/nauki polityczne.

  Zalecane