blog

Sean van der Wilt Wiki: Wiek, Urodziny, wesoły, Zdrada, Rodzina, Wartość netto

Piosenkarz, autor tekstów i tancerz, Sean van der Wilt dokonał przełomu, wydając swój debiutancki singiel S.W.C z udziałem Marka Cole'a w 2013 roku. Stał się szumem w Internecie po tym, jak uderzyły go kontrowersje dotyczące jego seksualności. Publiczność była zdumiona, gdy jego dziewczyna wymyśliła kwestię jego seksualności. Co stało się potem? Bez zbędnych ceregieli dowiedz się poniżej!

  Sean van der Wilt Wiki: Wiek, Urodziny, wesoły, Zdrada, Rodzina, Wartość netto

Profesjonalna kariera

W wieku sześciu lat Sean zaczął trenować gimnastykę formalną, a w wieku dziesięciu lat zaczął układać choreografię na trampolinie.

Sean rozpoczął karierę taneczną i choreograficzną w 2012 roku. Swój pierwszy singiel wydał SWC z udziałem Marka Colea w 2013 roku i miał swój pierwszy występ na scenie. Od tego czasu jego kariera zmieniła się.

Sean pojawił się w programach telewizyjnych i filmowych, takich jak Producenci , To przyniesie wszystko albo nic , Krok w górę 3D , Groteska , oraz Mój tydzień z Marilyn .

Cóż, współpracował z producentem Markiem Cole w SWC z udziałem Marka Colea a także współpracował z wieloma gwiazdami, w tym Rihanną, Usherem, Beyonce, Christiną Aguilerą, Cher i Michaelem Jacksonem. Sean jest także YouTuberem, który ma około 117 tys. subskrybentów na swoim kanale YouTube.

Ile jest jego wartość netto?

Od debiutu Sean kilkakrotnie występował na scenie i potrafił zaznaczyć swoją obecność śmiałą prezencją sceniczną. Podobnie, prawdopodobnie zarobił również ogromne zarobki jako YouTuber. W swojej karierze mógł zgromadzić ogromną pensję, którą można liczyć na około milion dolarów. Jednak jego wartość netto wciąż jest za zasłoną.

Czy Sean randkuje czy jest singlem?

Sean, miejski artysta pop, stał się sensacją internetową z tysiącami fanów na Instagramie, a jego fani chcą wiedzieć, czy jest poza rynkiem, czy nie.

Aby uzyskać wgląd w swoje życie osobiste, był wcześniej w związku z YouTuber Trishą Paytas. Para była w związku w 2015 roku i pojawiała się razem w swoich filmach na YouTube. Widziano je w filmach takich jak GRUPA! Dzień mojego ślubu, opublikowane 22 lutego 2016 r., gdzie udawali, że się poślubili.

Ta relacja zakończyła się jednak, gdy Trisha opublikowała na swoim kanale YouTube film z oficjalnym ogłoszeniem zerwania z Seanem. Powiedziała,

„Postanowiłem już nie rozmawiać z Seanem, ponieważ nigdy nie byłem w kimś tak zakochany…”

Na razie Sean wydaje się być singlem, ponieważ nie wywołał romansu ze swoją możliwą damą miłości.

On jest gejem?

Kontrowersje wokół seksualności Seana miały miejsce, gdy jego była dziewczyna Trisha opublikowała na swoim kanale YouTube film, w którym stwierdził, że jeden z jej przyjaciół na Snapchacie widział, jak Sean całuje faceta.

Nakręciła wiele emocjonalnych filmów, w których mówi, że Sean ją zdradza, i napomyka, że ​​jej długoletni chłopak prawdopodobnie jest gejem. Tymczasem Trisha otrzymała wiele negatywnych komentarzy w ten sposób, w jaki oskarżyła Seana o bycie gejem.

Jednak mówiąc o preferencjach seksualnych Seana, to wciąż jest tajemnicą.

Później sama Trisha twierdziła, że ​​popełniła wielki błąd, robiąc takie filmy.

Życie rodzinne Seana

Mówiąc o rodzinie Seana, obecnie mieszka z rodzicami i ma jednego brata i trzy siostry jako rodzeństwo.

Stale publikuje również zdjęcia członków swojej rodziny w mediach społecznościowych. Oto rodzinne zdjęcie opublikowane przez Seana w dniu urodzin jego zmarłego ojca, 12 marca 2018 r.

Sean van der Wilt z rodziną, wysłany w dniu urodzin ojca w dniu 12 marca 2018 (Zdjęcie: Instagram)

Co więcej, Sean życzył swojemu bratu, Nathanaelowi Wiltowi, jego urodzin na Twitterze 17 czerwca 2016 r. Być może Sean cieszy się spędzaniem czasu z członkiem swojej rodziny, a jego przywiązanie do nich można zobaczyć, śledząc go na portalach społecznościowych.

Jego krótki życiorys

Sean obchodzi urodziny co 21 stycznia. Urodził się w 1980 roku w Pensylwanii, obecnie ma 38 lat. Cóż, wychował się w South Jersey z czwórką rodzeństwa.

Zalecane