blog

Seema Mody Wiki, Bio, Wiek, Żonaty, Mąż, Chłopak, Wartość netto

Dziennikarka ds. rynków globalnych dla CBC, znajdująca się w Globalnej Centrali sieci w Englewood Cliffs, obecnie współprowadząca „Worldwide Exchange” z siedzibą w Londynie, a ona jest Seema Mody. Ta piękna pani media dołączyła do CNBC w lipcu 2011 roku jako dziennikarka, skupiając się na historiach kolizji z Wall Street, a także śledząc rynek technologii IPO z NASDAQ, a także zaprezentowała segment „Trading the Twicker” dla „Fast Money”.

 Seema Mody Wiki, Bio, Wiek, Żonaty, Mąż, Chłopak, Wartość netto

Jaka jest jej kariera?

Teraz jest kotwicą w CNBC, po wcześniejszym byciu prezenterką i dziennikarką w CNBC-TV18 w Bombaju w Indiach, podczas nadawania w CNBC-TV18, współprowadziła dwa programy: „Power Breakfast” i „After the Bell”, a także współorganizowała -produkcja i hosting innych specjalnych funkcji. Od 15 września 2014 r. do 4 września 2015 r. Seema była prezenterką dla londyńskiej stacji CNBC Europe, gdzie kobieta była współprowadzącą Worldwide Exchange. Ta piękna i utalentowana diva medialna, Seema CNBC Europe, dołączyła do CNBC US we wrześniu 2015 roku. Jednak codziennie dostarczała indyjskie informacje rynkowe na temat „Capital Connection” i „Cash Flow” CNBC World.

Ile zarabia?

Reporterka CNBC, Seema nie ujawniła swojej wartości netto w mediach, ale zakładamy, że ta piękna dama jest milionerką. Ale aby zobaczyć na wiki średnią pensję reportera CNBC, ta kobieta zarabia 650 tysięcy dolarów rocznie dzięki ogromnym opłatom, premiom i zachętom. Jednak ta piękna dama zajmuje się również organizacją pokazów, a także lokalnym biznesem. Jednak doniesiono, że ma własną firmę turystyczną i turystyczną, a także kilka restauracji. Wygląda więc na to, że na jej koncie w mediach społecznościowych spędziła swoje bogate życie i luksusowy styl życia. Zakładamy więc, że w najbliższych dniach zarobi ogromne pieniądze.

Czy ten piękny dziennikarz jest żonaty, czy nadal spotyka się z rzekomym chłopakiem?

Chociaż możesz wiedzieć o jej informacjach zawodowych, jej życie prywatne jest zagadką do rozwiązania. Istnieje kilka pytań dotyczących jej rzekomego chłopaka i jej potencjalnego męża. Złammy jej sekret. Strony portalu Wiki wielokrotnie wspominały o jej życiu małżeńskim. Ale ta piękna dama do tej pory się do tego nie przyznała. Jednak na jej kontach w mediach społecznościowych, takich jak profil na Twitterze i Instagramie, nie znaleźliśmy nic związanego z jej ślubem. Mimo to jej nazwisko znacznie częściej łączy się z Jeffem Macke. Macke jest jednak prezenterem świetnego programu CNBC „Fast Money” i byłym dziennikarzem „Yahoo Finance”. A Jeff opuścił program w 2015 roku. Często tweetnijcie ze sobą również. Po tym, jak Mody stała się znaną reporterką, wróciła do swojej szkoły, która jest katolikiem Valley w 2012 roku. Od razu ta pani była jak zwykła uczennica w szkole, ale teraz ta kobieta stała się odnoszącą sukcesy dziennikarką. . Więc w końcu, co myślisz o rzekomej plotce o randkach.

Krótki życiorys:

Ta piękna diva medialna, Seema, urodziła się w Oregonie w Stanach Zjednoczonych 14 maja 1980 r. Jej indiańscy rodzice i dorastali z dwójką rodzeństwa. Posiada obywatelstwo amerykańskie, ale jest pochodzenia azjatycko-amerykańskiego. Jej wzrost wynosi ponad 5 stóp 7 cali i osiągnął w wieku 36 lat. Mody ma również uwodzicielskie wymiary ciała 36-25-36 cali.

Zalecane