blog

Serena Altschul Żonaty, Mąż, Chłopak, Wynagrodzenie, Wartość netto

Najbardziej pewna siebie i genialna amerykańska dziennikarka radiowa to nie kto inny jak Serena Altschul. Wniosła niesamowity wkład w MTV News. Została poczęta 13 października 1970 roku w Nowym Jorku. Ma białe pochodzenie etniczne, jej matka jest w połowie Finką, w połowie Szwedką, a jej ojciec jest Żydem. Jest narodowości amerykańskiej. Została wychowana przez matkę wraz z dwójką jego rodzeństwa.

 Serena Altschul Żonaty, Mąż, Chłopak, Wynagrodzenie, Wartość netto

Ma białe pochodzenie etniczne, jej matka jest w połowie Finką, w połowie Szwedką, a jej ojciec jest Żydem. Jest narodowości amerykańskiej. Została wychowana przez matkę wraz z dwójką jego rodzeństwa. Nie zdobyła miłości ojca, odkąd rozstał się z matką.

Oboje jej rodzeństwo wyszło za mąż za dziennikarza. Ma dwóch przyrodnich braci, Charlesa Altschula i Stephena Altschula. Uczęszczała do Scripps College i zdobyła literaturę angielską. Mimo, że nie ukończył; dziś jest jedną z najlepszych dziennikarek. Podczas studiów została współproducentem politycznego filmu dokumentalnego The Last Party w 1993 roku.

Jej kariera dziennikarska rozpoczęła się, gdy pracowała w Channel One News jako prezenterka i reporterka. Pracowała w MTV od 1995 roku. Po wszystkich sukcesach i osiągnięciach jej praca w MTV była bardzo lubiana przez zespół CNN, więc zatrudnili ją.

Rozpoczęła pracę w CNN od 2002 do 2003 roku. Pracowała również jako korespondentka dla CBS News. Oprócz mediów ugruntowała już swoje nazwisko w branży filmowej. Zagrała w Queen of the Damned i Josie and the Pussycats. W 2007 roku została uhonorowana nagrodami Edwarda R. Murrowa za reportaże sportowe.

Jej wartość netto nie została jeszcze odkryta. Ale możemy podejrzewać, że jej wartość netto może sięgać milionów. Otrzymuje imponującą pensję dzięki ciężkiej pracy i ogromnemu oddaniu.

Mając idealną krzywiznę, stoi wysoka na 5 stóp i 7 cali. Ma przykuwającą wzrok urodę z uroczym uśmiechem, który przyciąga wzrok jej widzów. Przepiękna dama była również inspiracją dla całej kobiety. Jej fani uważają, że jest lesbijką. Ale ona tego nie zaakceptowała. Możesz dowiedzieć się więcej szczegółów na temat jej biografii na stronach wiki.

Będąc dziennikarzem, opowiadają o nowościach, dzielą się tym, co dzieje się na świecie, ale jeśli chodzi o życie osobiste, zwykle oddalają się od mediów. Jaki może być powód, dla którego Serena zachowuje swoje życie osobiste jako tajemnicę? Ponieważ nie ujawniła, nie wiemy, czy jest mężatką, czy nie. Nawet jeśli wyszła za mąż, kim jest jej mąż? Jej fani chętnie zdobywają informacje o jej życiu osobistym. Albo nie spotyka się z nikim, albo jest oddana swojemu partnerowi.

Moje piękne dzieci

Post udostępniony przez Serenę Altschul (@serena_nyc) on

Po śledzeniu na jej Instagramie zobaczyliśmy niedawno opublikowane zdjęcie z podpisem „Moje piękne dzieci”. W związku z tym mamy mały dylemat dotyczący jej maluszka i chłopaka. Mam nadzieję, że wkrótce wyjaśni i otworzy przed fanami swoje życie osobiste.

Zalecane